Clinique Facial Cleansing Mydło Dry Combination Skin 3 sztuki (Three Little Soaps Mild) 3 x 50 g

Marka: Clinique Nr katalogowy: 100002659686
Clinique Facial Cleansing Mydło Dry Combination Skin 3 sztuki (Three Little Soaps Mild) 3 x 50 g

Sprzedaż partnerska

Clinique Facial Cleansing Mydło Dry Combination Skin 3 sztuki (Three Little Soaps Mild) 3 x 50 g

Pierwszym krokiem na drodze do pięknej skóry to doskonały oczyszczająca. Twarzy mydłem nie wysycha skórę i utrzymania lipidów ochronnych. Pozostawia skórę idealnie czysty, spokojny i odświeżony. Przygotowuje skórę do dalszej pielęgnacji w cyklu 3-Step. Mydła nadaje się do sucha i cery. Pełny opis

78

78 zł z VAT

W magazynie partnerskim

Towar jest wysyłany bezpośrednio z magazynu partnerskiego. Dostawa realizowana jest transportem oferowanym przez partnera. Podana data dostawy uwzględnia wysyłkę i dostarczenie towarów przez przewoźnika.

Planowana data dostawy :18.01.2019

Ten towar oferujemy w ramach sprzedaży partnerskiej. Warunki dostawy mogą różnić się od naszych standardowych warunków. Więcej informacji

Sprzedaż partnerska

Proces zakupu w ramach sprzedaży partnerskiej jest zbliżony do standardowego. Zapewniamy wsparcie przy obsłudze zamówienia, dbamy o komunikację i rozpatrujemy ewentualną reklamację. Jedyną różnicą jest sposób dostarczenia zamówionych towarów. Towary dostarczane są bezpośrednio od naszych partnerów i nie ma możliwości ich osobistego odbioru w Punktach Odbioru Towaru MALL.PL.

Produkty oferowane w ramach sprzedaży partnerskiej oznaczone są etykietą Sprzedaż partnerska

Pełny opis

Opis produktu

Pierwszym krokiem na drodze do pięknej skóry to doskonały oczyszczająca. Twarzy mydłem nie wysycha skórę i utrzymania lipidów ochronnych. Pozostawia skórę idealnie czysty, spokojny i odświeżony. Przygotowuje skórę do dalszej pielęgnacji w cyklu 3-Step. Mydła nadaje się do sucha i cery. Zestaw składa się z 3 kawałków mydła (50 g / szt) i praktyczne pola mydła. Hipoalergiczne (zminimalizować reakcje alergiczne), dla skóry wrażliwej.

Mydło jest pierwszym krokiem w trójfazowym pielęgnacji skóry kroku 3:

  • Etap 1 – czysta ,
  • Etap 2 – eksfoliacji a tonujące ,
  • Krok 3 – nawodnienie .

Jak korzystać:

Spienić mydła w dłoniach i nałożyć na twarz i szyję. Masującego i przemyć letnią wodą. Stosować dwa razy dziennie.


Parametry

Parametry produktu %1% %2%