Soaphoria Mydło naturalne z glinki białej z glinką Clayinite ( Face & Body Soap) mydło do ( Face & Body Soap)

Marka: Soaphoria Nr katalogowy: 100002395247
Soaphoria Mydło naturalne z glinki białej z glinką Clayinite ( Face & Body Soap) mydło do ( Face & Body Soap)

Sprzedaż partnerska

Soaphoria Mydło naturalne z glinki białej z glinką Clayinite ( Face & Body Soap) mydło do ( Face & Body Soap)

Unikalne, ręcznie mydeł korzystny tłoczonych na zimno olejów najwyższej jakości. Mydła są przeznaczone do codziennych zabiegów pielęgnacyjnych. Oni nie wyschnie i przyjemność nie tylko dla ciała, ale także umysłu i duszy. Pełny opis

22

22 zł z VAT

W magazynie partnerskim

Towar jest wysyłany bezpośrednio z magazynu partnerskiego. Dostawa realizowana jest transportem oferowanym przez partnera. Podana data dostawy uwzględnia wysyłkę i dostarczenie towarów przez przewoźnika.

Planowana data dostawy :28.01.2019

Ten towar oferujemy w ramach sprzedaży partnerskiej. Warunki dostawy mogą różnić się od naszych standardowych warunków. Więcej informacji

Sprzedaż partnerska

Proces zakupu w ramach sprzedaży partnerskiej jest zbliżony do standardowego. Zapewniamy wsparcie przy obsłudze zamówienia, dbamy o komunikację i rozpatrujemy ewentualną reklamację. Jedyną różnicą jest sposób dostarczenia zamówionych towarów. Towary dostarczane są bezpośrednio od naszych partnerów i nie ma możliwości ich osobistego odbioru w Punktach Odbioru Towaru MALL.PL.

Produkty oferowane w ramach sprzedaży partnerskiej oznaczone są etykietą Sprzedaż partnerska

Pełny opis

Opis produktu

Unikalne, ręcznie mydeł korzystny tłoczonych na zimno olejów najwyższej jakości. Mydła są przeznaczone do codziennych zabiegów pielęgnacyjnych. Oni nie wyschnie i przyjemność nie tylko dla ciała, ale także umysłu i duszy.

cechy:

 • przeznaczony do leczenia nawet najbardziej wrażliwą skórę.
 • z organicznego masła shea, olej kokosowy i oliwa z oliwek z dodatkiem środków czyszczących w postaci glinki,
 • detoksykacja,
 • wnika głęboko w strukturę skóry.
 • skutecznie i delikatnie usuwa nadmiar sebum i martwe komórki naskórka.
 • uszlachetnia,
 • wygładza,
 • regeneruje,
 • regeneruje się z powierzchnią skóry,
 • zmiękcza,
 • poprawia strukturę
 • zwiększa elastyczność i wytrzymałość,
 • drażnić.
 • Nie zawiera żadnych olejków eterycznych lub barwników, jest on przeznaczony dla delikatnej skóry i skóry.
Jak korzystać:

Stosuje się w ruchu kołowego na wilgotną skórę, a następnie przemyć letnią wodą.

Reflektory: Produkt doskonale łączy się z konserwantami, takimi jak jogurt ciała, nektar, mana lub souffle, uniwersalna balsa i inne oleje i masło. Uwaga: Zaprojektowany do codziennego użytku. Przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci. Przechowywać w chłodnym, suchym miejscu w temperaturze do + 35 ° C i nie wystawiać na bezpośrednie działanie promieni słonecznych i mrozu. Nie stosować na otwarte rany. Unikaj okolic oczu. W przypadku kontaktu z oczami przepłukać letnią wodą przez co najmniej 15 minut bez przerwy z wewnętrznego narożnika na zewnątrz (w przypadku soczewek kontaktowych należy je wcześniej usunąć). W przypadku wystąpienia podrażnienia, zasięgnąć porady lekarza.

Przed pierwszym użyciem zaleca się wykonanie tak zwanego testu płatkowego, tj. Nałożenie i przetestowanie produktu kosmetycznego pod kątem jego tolerancji na małe obszary skóry, najlepiej na nadgarstku i odczekanie przez 24 godziny. Ta metoda może zapobiec wystąpieniu reakcji alergicznych i nadwrażliwości na produkt. Jeśli reakcja alergiczna wystąpi po aplikacji, przemyj powierzchnię skóry letnią wodą. Natychmiast przestań korzystać z produktu. Jeśli reakcja alergiczna utrzymuje się przez dłuższy czas, należy zwrócić się o pomoc lekarską. kompozycja:

Aqua (woda), Olea Europaea * Olej owocowy *, Cocos nucifera Olej *, Wodorotlenek sodu * Certyfikowany związek organiczny

Parametry

Parametry produktu %1% %2%