Scottish Fine Soap Mydło Różowy Arkusz ambra 100 g

Marka: Scottish Fine Soap Nr katalogowy: 100002391094
Scottish Fine Soap Mydło Różowy Arkusz ambra 100 g

Sprzedaż partnerskaPromocja

Promocja obowiązuje do 31.12.2018 lub do wyczerpania zapasów.

Scottish Fine Soap Mydło Różowy Arkusz ambra 100 g

Trzy drobno miele mydło ze Szkocji o delikatnym słodkim aromacie różowego bursztynu – bursztyn, który jest pakowany w blaszanym pudełku prezent ze stylowym motywem kwiatowym jako papierową etykietą odjímatelným. Zawartość: 100 g Wymiary: cm 7,5×7,5×3. Pełny opis

24

24 zł z VAT 28 zł, oszczędzasz 4 zł (14 %)
Ostatnia sztuka w tej cenie!

W magazynie partnerskim

Towar jest wysyłany bezpośrednio z magazynu partnerskiego. Dostawa realizowana jest transportem oferowanym przez partnera. Podana data dostawy uwzględnia wysyłkę i dostarczenie towarów przez przewoźnika.

Planowana data dostawy :20.11.2018

Ten towar oferujemy w ramach sprzedaży partnerskiej. Warunki dostawy mogą różnić się od naszych standardowych warunków. Więcej informacji

Sprzedaż partnerska

Proces zakupu w ramach sprzedaży partnerskiej jest zbliżony do standardowego. Zapewniamy wsparcie przy obsłudze zamówienia, dbamy o komunikację i rozpatrujemy ewentualną reklamację. Jedyną różnicą jest sposób dostarczenia zamówionych towarów. Towary dostarczane są bezpośrednio od naszych partnerów i nie ma możliwości ich osobistego odbioru w Punktach Odbioru Towaru MALL.PL.

Produkty oferowane w ramach sprzedaży partnerskiej oznaczone są etykietą Sprzedaż partnerska

Pełny opis

Opis produktu

Trzy drobno miele mydło ze Szkocji o delikatnym słodkim aromacie różowego bursztynu – bursztyn, który jest pakowany w blaszanym pudełku prezent ze stylowym motywem kwiatowym jako papierową etykietą odjímatelným.

Zawartość: 100 g

Wymiary: cm 7,5×7,5×3


Parametry

Parametry produktu %1% %2%