TORO Butelka z zatrzaskiem Świąteczna 1 l
14 zł

Raty 10x0 %

Butelka ze szkła z dekoracją Świąteczną. Toro Butelka z zakrętką Świąteczna 1 l nadaje się do przechowywania różnych syropów i likierów.


TORO Ceramiczna miska świąteczna 530 ml
14 zł

Raty 10x0 %

Miska do serwowania ceramiczna z dekoracją świąteczną. Toro Miska ceramiczna świąteczna 530 ml nadaje się do mikrofalówkizmywarki.


TORO Kielnia silikonowa Świąteczna
19 zł

Raty 10x0 %

Silikonowa szpachelka jest delikatna dla naczyń kuchennych. Silikonowa szpachelka Toro Świąteczna pomoże w pieczeniu i gotowaniu.


TORO Kubki papierowe świąteczne 6 szt
5 zł

Ostatnia sztuka w tej cenie!

Jednorazowe papierowe kubki z dekoracją Świąteczną. Toro Kubki papierowe Świąteczne 6 sztuk nadają się do serwowania jedzenia na grillu, podczas przyjęcia w ogrodzie lub przyjęcia urodzinowe.


TORO Talerze papierowe Świąteczne 6 szt
5 zł

Ostatnia sztuka w tej cenie!

Jednorazowe papierowe talerze z dekoracją Świąteczną. Toro Talerze papierowe Świąteczne 6 sztuk nadają się do serwowania jedzenia na grillu, podczas przyjęcia w ogrodzie lub przyjęcia urodzinowe.


TORO Foremki na muffiny Świąteczne 60 szt
7 zł

Raty 10x0 %

Kubki papierowe odpowiednie do pieczenia babeczek. Formy do muffinek Toro Świąteczne 60 szt. Wykonane są z papieru do pieczenia, który się nie rozrywa.


TORO Kubek szklany Świąteczny 310 ml
12 zł

Raty 10x0 %

Kubek ze szkła z dekoracją Świąteczną. Toro Kubek szklany Świąteczny 310 ml jest łatwy do czyszczenia i nadaje się do zmywarki.


TORO Taca do serwowania Świąteczna
14 zł

Raty 10x0 %

Plastikowa taca z dekoracją Świąteczną. Toro Taca do serwowania Świąteczna nadaje się do serwowania jedzenia i napojów.