Namioty dziecięce

Wysokość (cm): 160cm - 170cm

W MALL.pl oferujemy ponad 150 tysięcy produktów, w tym te z kategorii namioty dziecięce. Jakie korzyści możemy Ci zaproponować?

Pokaż więcej
  • Dostarczymy Twoje zamówienie w wyznaczonym przez Ciebie terminie.
  • Możesz skorzystać z jednego z ponad 8000 punktów odbioru DHL w całym kraju.
  • Chcesz cieszyć się nowym zakupem z kategorii namioty dziecięce bez obciążania domowego budżetu? Skorzystaj z wygodnych płatności ratalnych, obsługiwanych przez Santander Consumer Bank S. A.
  • Jeśli nie jesteś zadowolony z zakupów, możesz zwrócić je w ciągu 14 dni bez podania przyczyny.
  • Dział Obsługi Klienta odpowie na wszystkie Twoje pytania związane z zamówieniem.

Oszczędź czas i zobacz najnowsze produkty z kategorii namioty dziecięce lub te, które zostały ocenione najwyżej. W MALL.pl oferujemy znacznie więcej!

4 produkty
  • Wysokość (cm)
    160 cm - 170 cm
    ×
-7%
iPlay namiot - zamek małego rycerza
2x

iPlay namiot - zamek małego rycerza

64 zł
59 zł

W magazynie – możesz mieć 18.05

Promocja

Namiot w postaci zamku rycerskiego osiąga wymiary ok. 75 × 75 × 160 cm. Możesz korzystać z namiotu w domu – w pokoju, ale także w ogrodzie na zewnątrz latem. Dzieci świetnie się bawią, grając i ukrywając się w tym cudownym zamku.

Dostarcza MALL
JOHN namiot Tipi
6x

JOHN namiot Tipi

196 zł

W magazynie – możesz mieć 18.05

Oryginalny namiot Tipi to idealne schronienie dla małych Indian lub pluszowych przyjaciół. Po zabawie w ogrodzie dzieci mogą schować się w namiocie, odpocząć lub zaprosić znajomych. Zasłonę otwierającą można przymocować do prętów, aby była trwale otwarta.

Dostarcza MALL
JOHN namiot Tipi Frozen 2
11x

JOHN namiot Tipi Frozen 2

163 zł

W magazynie – możesz mieć 18.05

Namiot Tipi z motywem bajki Kraina Lodu 2 to idealne schronienie dla małych Indian lub pluszowych przyjaciół. Po zabawie w ogrodzie dzieci mogą schować się w namiocie, odpocząć lub zaprosić znajomych. Zasłonę otwierającą można przymocować do prętów, aby była trwale otwarta.

Dostarcza MALL
iPlay namiot - zamek księżniczki
21x

iPlay namiot - zamek księżniczki

65 zł

Obecnie niedostępne

Namiot w postaci zamku księżniczki osiąga wymiary ok. 75 × 75 × 160 cm. Możesz korzystać z namiotu w domu – w pokoju, ale także w ogrodzie na zewnątrz latem. Dzieci świetnie się bawią, grając i ukrywając się w tym cudownym zamku.

Więcej informacji
Dostarcza MALL