Namioty dziecięce

Licencja: Kraina Lodu

W MALL.pl oferujemy ponad 150 tysięcy produktów, w tym te z kategorii namioty dziecięce. Jakie korzyści możemy Ci zaproponować?

Pokaż więcej
  • Dostarczymy Twoje zamówienie w wyznaczonym przez Ciebie terminie.
  • Możesz skorzystać z jednego z ponad 8000 punktów odbioru DHL w całym kraju.
  • Chcesz cieszyć się nowym zakupem z kategorii namioty dziecięce bez obciążania domowego budżetu? Skorzystaj z wygodnych płatności ratalnych, obsługiwanych przez Santander Consumer Bank S. A.
  • Jeśli nie jesteś zadowolony z zakupów, możesz zwrócić je w ciągu 14 dni bez podania przyczyny.
  • Dział Obsługi Klienta odpowie na wszystkie Twoje pytania związane z zamówieniem.

Oszczędź czas i zobacz najnowsze produkty z kategorii namioty dziecięce lub te, które zostały ocenione najwyżej. W MALL.pl oferujemy znacznie więcej!

4 produkty
  • Licencja
    Kraina Lodu
    ×
-10%
Intex 48632 domek do zabawy Frozen 2
7x

Intex 48632 domek do zabawy Frozen 2

176 zł
158 zł

W magazynie – możesz mieć jutro

Wspaniały dmuchany domek do zabawy z motywem Frozen 2 ucieszy każdego fana tego filmu. Po prostu go napompuj i ciesz się swoją oazą spokoju na świecie. Możesz umieścić go w ogrodzie lub wykorzystać go jako dodatek do pokoju.

Dostarcza MALL
JOHN namiot Tipi Frozen 2
11x

JOHN namiot Tipi Frozen 2

163 zł

W magazynie – możesz mieć jutro

Namiot Tipi z motywem bajki Kraina Lodu 2 to idealne schronienie dla małych Indian lub pluszowych przyjaciół. Po zabawie w ogrodzie dzieci mogą schować się w namiocie, odpocząć lub zaprosić znajomych. Zasłonę otwierającą można przymocować do prętów, aby była trwale otwarta.

Dostarcza MALL
JOHN Namiot Frozen 2
6x

JOHN Namiot Frozen 2

89 zł

Obecnie niedostępne

Namiot Frozen 2 marki John to doskonały wybór dla fanów bajkowej serii. Wyjątkowy kształt i piękne wzornictwo urozmaici zabawę, zarówno w domu, jak i w ogrodzie. Namiot niezwykle łatwo się rozkłada, a do czyszczenia wystarcza wilgotna ściereczka.

Więcej informacji
Dostarcza MALL
JOHN Namiot Kraina lodu
41x

JOHN Namiot Kraina lodu

66 zł

Obecnie niedostępne

Namiot Kraina Lodu jest wspaniałym prezentem dla miłośników bajki. Pasuje do pokoju Twojego malucha, ale również i ogrodu. Uatrakcyjni zabawę oraz czas spędzania wolnego czasu na świeżym powietrzu. Wytrzymałość i bogata kolorystyka umili przebywanie w namiocie.

Więcej informacji
Dostarcza MALL