Gotie Nawilżacz ultradźwiękowy GOTIE GNE-127N

Marka: Gotie Nr katalogowy: 100002240288

Sprzedaż partnerska

Gotie Nawilżacz ultradźwiękowy GOTIE GNE-127N

Model GNE-127 cechuje wysoka wydajność przy zachowaniu niewielkich rozmiarów. Futurystyczny, stylowy wygląd pozwala na niebanalną aranżację wnętrz. Pełny opis

99

99 zł z VAT 159 zł, oszczędzasz 60 zł (37 %)

W magazynie partnerskim

Towar jest wysyłany bezpośrednio z magazynu partnerskiego. Dostawa realizowana jest transportem oferowanym przez partnera. Podana data dostawy uwzględnia wysyłkę i dostarczenie towarów przez przewoźnika.

Planowana data dostawy :23.01.2019

Ten towar oferujemy w ramach sprzedaży partnerskiej. Warunki dostawy mogą różnić się od naszych standardowych warunków. Więcej informacji

Sprzedaż partnerska

Proces zakupu w ramach sprzedaży partnerskiej jest zbliżony do standardowego. Zapewniamy wsparcie przy obsłudze zamówienia, dbamy o komunikację i rozpatrujemy ewentualną reklamację. Jedyną różnicą jest sposób dostarczenia zamówionych towarów. Towary dostarczane są bezpośrednio od naszych partnerów i nie ma możliwości ich osobistego odbioru w Punktach Odbioru Towaru MALL.PL.

Produkty oferowane w ramach sprzedaży partnerskiej oznaczone są etykietą Sprzedaż partnerska

Pełny opis

Opis produktu

GNE-127N to nawilżacz o niebanalnym designie, zaprojektowany z najwyższą dbałością o szczegóły. Dysponuje funkcjami pochodzących z modeli wyższej klasy przy zachowaniu bardzo korzystnej ceny. Model ten wyróżnia płynna regulacja wydatku mgiełki oraz obrotowa dysza. Intuicyjna, prosta obsługa zwiększa komfort użytkowania i pozwala na łatwy dobór preferowanych ustawień.


Parametry

Parametry produktu %1% %2%

Objętość zbiornika 2.7 l
Rekomendowana przestrzeń 25 m2
Rekomendowane miejsce m3
Ultradźwiękowy tak
Ragulacja wilgotności tak
Jonizacja nie
Wyświetlacz nie
Pilot nie
Timer nie
Funkcja aroma nie
Sterowanie ręczne
Zużycie wody 260 Litr/h
Przenośny tak
Szerokość (cm) 25 cm
Wysokość (cm) 24 cm
Głębokość (cm) 20 cm
Waga (kg) 1.5 kg
Kolor niebieski
Moc wejściowa 30 W