Vergnano Kapsułki z kawą Lungo Intenso, 12 opakowań
159 zł
153 zł

Vergnano Lungo Intenso to połączenie kawowych ziaren pochodzących z różnych zakątków świata. Kapsułki są przystosowane do ekspresów Nespresso. Zestaw 12 opakowań umożliwia przygotowanie aż 120 filiżanek.


Gimoka Intenso kapsułki opakowanie 10 szt. x 20
269 zł

Jeśli cenisz sobie silny smak kawy, która Cię pobudzi, kapsułki Intenso okażą się świetnym wyborem. Kawa składa się z Arabiky i Robusty a kapsułki są kompatybilne z ekspresami do kawy Nespresso.


Gimoka Vellutato kapsułki opakowanie 10 szt. x 20
269 zł

Duże opakowanie 200 szt. kapsułek kawy z włoskiej palarni Gimoka, które nadają się do ekspresu do kawy Nespresso. Kawa zawiera 100% gatunku Arabika, dzięki czemu zachwyca łagodnym i delikatnym smakiem.


L'Or Kapsułki 10× COLOMBIA, 10 szt.
133 zł

Ciesz się pełnym i wyrazistym smakiem kawy Colombia od marki L'Or i przenieś się do El Dorado w Ameryce Południowej. To gwarancja najlepszej, kolumbijskiej Arabiki, teraz w wygodnym opakowaniu po 100 jednorazowych kapsułek.


L'Or Kapsułki 10× PAPUA, 10 szt.
133 zł

Unikalny aromat kawowych ziaren z dalekiej Papui-Nowej Gwinei. Odkryj kawę o wyrazistym, owocowym smaku i słodkim zapachu, rosnącą na urodzajnych stokach wulkanicznych. Popularne kapsułki Papua od marki L'Or ve w wygodnym opakowaniu po 100 sztuk.


L'Or Kapsułki Ristretto 20 szt.
29 zł

Odkryj ristretto w doskonałej formie. Kawa w kapsułach Ristretto od marki L'Or stanowi idealną zrównoważoną mieszankę ziaren, które kochają wszyscy. Zanurz się w intensywności doświadczenia dobrej kawy i jej bogatym, korzennym aromacie, w wygodnym opakowaniu.


Vergnano Kapsułki z kawą Cremoso, 12 opakowań
179 zł

150 zł

Vergnano Cremoso to połączenie odpowiednio dobranych i wypalonych ziaren Arabiki i Robusty. Kawa charakteryzuje się intensywnym smakiem i aromatem. Zestaw zawiera 12 opakowań po 10 kapsułek.


René Kapsułki do ekspresu Sublimo Nespresso, 100 sztuk
99 zł

94 zł

Doskonała włoska kawa o wyrazistym smaku i bogatym aromacie, który przypisujemy wyrafinowanej kombinacji arabiki i znacznej części gwatemalskiej wytrzymałości. Kapsułki są zaprojektowane dla ekspresów do kawy Nespresso. Poszczególne kapsułki są hermetycznie zamknięte, zachowując nie tylko pyszny smak, ale także zapach kawy.


Vergnano Arabica, 12 opakowań
159 zł
153 zł

Vergnano Arabica to kapsułki przystosowane do przygotowania kawy w ekspresach Nespresso. Zestaw umożliwia przygotowanie aż 120 filiżanek kawy. Vergnano Arabica została stworzona z odpowiednio dobranych ziaren z różnych zakątków świata.