Dirkje kombinezon chłopięcy HAWAII
49 zł

Chłopięcy kombinezon od marki Dirkje ma wygodny krój, który zapewni dzieciom komfort przez cały dzień. Przyjemny materiał z połączenia bawełny i elastanu zapewnia maksymalny komfort. Krótkie rękawy i nogawki nadają się na lato.

Dirkje śpioszki chłopięce
169 zł

Ostatnia sztuka w tej cenie!

Najlepsze ubranko dla najmłodszych. Ten stylowy pajacyk jest nie tylko wykonany z wysokiej jakości materiału, ale przede wszystkim bardzo dobrze skrojony, dzięki czemu idealnie dopasowuje się do ciała dziecka.

Dirkje Śpioszki dziecięce
69 zł

Śpioszki dziecięce od marki Dirkje mają wygodny krój, w którym małe dziewczynki będą czuć się znakomicie przez cały dzień. Wygodny materiał z połączenia bawełny i elastanu zapewnia maksymalny komfort użytkowania. Delikatny, różowy wzór z drobnymi kropkami i napisem z przodu.

Dirkje śpioszki dziewczęce
79 zł

Ostatnia sztuka w tej cenie!

Najlepsze ubranko dla najmłodszych. Ten piękny, wzorzysty pajacyk jest nie tylko wykonany z wysokiej jakości materiału, ale przede wszystkim jest dobrze skrojony, dzięki czemu idealnie dopasowuje się do ciała dziecka.

Dirkje śpioszki dziewczęce
141 zł 139 zł

Ostatnia sztuka w tej cenie!

Najlepsze ubranko dla najmłodszych. Ten piękny, ciepły pajacyk jest nie tylko wykonany z wysokiej jakości materiału, ale przede wszystkim jest dobrze skrojony, dzięki czemu idealnie dopasowuje się do ciała dziecka.