W MALL.pl możesz wybierać z szerokiej gamy produktów z kategorii nosidełka. Zamów już dziś i ciesz się akcesoriami dla swojego malucha.

Pokaż więcej
  • Dostarczymy Twoje zamówienie w wybranym przez Ciebie dniu.
  • Chcesz zaoszczędzić na przesyłce? Odbierz swoje zamówienie w jednym z ponad 8000 punktów odbioru DHL.
  • Za zakupy zapłacisz online, w gotówce lub w wygodnych ratach.
  • Jeśli produkty z kategorii nosidełka nie spełniają Twoich oczekiwań, możesz zwrócić je w ciągu 14 dni.
  • Nasz Dział Obsługi Klienta pomoże Ci rozwiązać wszelkie problemy związane z zamówieniem.

Zobacz najnowsze produkty z działu nosidełka lub zaufaj innym klientom i wybieraj spośród najlepiej ocenianych. Jeśli chcesz zaoszczędzić na zakupach, nie przegap atrakcyjnych wyprzedaży.

W MALL.pl możesz wybierać spośród ponad 150 tysięcy produktów.

88 produktów
Tula nosidełko Toddler, Cloudy
3x

Tula nosidełko Toddler

689 zł

Nosidełko Tula Toddler, które jest łatwe w użyciu i wygodne do noszenia na co dzień w mieście i poza nim. Stanowi idealny wybór, aby cieszyć się codzienną przygodą z dzieckiem bez wózka. Wygodne dla dzieci o wadze od 11 kg do 27 kg. Ciężar dziecka rozkłada się równomiernie między oba ramiona i biodra rodzica. Nie obciąża kręgosłupa dziecka ani rodzica.

Dostarcza MALL
KinderKraft NINO Mint
97x

KinderKraft nosidełko dziecięce NINO

149 zł

Nosidełko dziecięce KinderKraft NINO zapewnia dziecku bezpieczną pozycję – nóżki dziecka mają kształt litery „M“, pod odpowiednim kątem w zależności od wieku dziecka. Nosidełko spełnia wymogi Międzynarodowego Instytutu do spraw Dysplazji Bioder.

Dostarcza MALL
KinderKraft nosidełko MILO szary
30x

KinderKraft nosidełko MILO

199 zł

Nosidełko MILO zapewnia bezpieczną pozycję dziecka – pełnia wymagania międzynarodowego instytutu dysplazji stawów biodrowych. Jest przeznaczony dla dzieci o wadze od od 3,2 kg do 20 kg.

Dostarcza MALL
Tula nosidełko FTG - Fox Trot
3x

Tula nosidełko FTG

729 zł
Ostatnia sztuka w tej cenie!

Nosidełko Tula FTG to wygodne i funkcjonalne rozwiązanie, które pozwala na bliskość z dzieckiem od urodzenia. Jest regulowane i nie obciążają kręgosłupa dziecka i matki. Dziecko cały czas siedzi w ergonomicznej pozycji, która jest dla niego naturalna i przypomina w kształcie literę „M”. Nosidełko jest odpowiednie dla dzieci o wadze od 3,2 do 20,4 kg.

Dostarcza MALL
-12%
Tula nosidełko EXPLORE French Marigold
10x

Tula nosidełko EXPLORE

709 zł
619 zł
Ostatnia sztuka w tej cenie!

Wszechstronne, łatwe w użyciu, ergonomiczne nosidełko Explore to pierwszy model od Tula, który pozwala nosić dziecko przodem do kierunku poruszania się, ergonomicznie (zalecane dopiero od 6. miesiąca). Odkrywaj świat dzięki nowej opcji noszenia – pozycji dziecka z twarzą skierowaną do przodu. Explore to najnowsze nosidełko, które łączy najlepsze funkcje i możliwości dla dzieci i użytkowników: regulacja optymalnej szerokości między nóżkami od niemowlęcia do kilkulatka, regulowany zagłówek i wiele pozycji noszenia. To jest właśnie Tula Explore.

Dostarcza MALL
Ergobaby Nosidełko 360 Carbon Grey czarne
2x

Ergobaby Nosidełko 360 Sophie la Girafe Festival

785 zł

Wygodne nosidełko 360 Sophie la Girafe Festival dostosowuje się do ciała noworodków i większych maluchów. Zapewnia niesłychaną wygodę zarówno dzieciom jak i rodzicom

Dostarcza MALL
Ergobaby Nosidełko Omni 360 Pure Black

Ergobaby Nosidełko Omni 360 Pure Black

735 zł

Wygodne nosidełko Omni 360 Pure Black dostosowuje się do ciała noworodków i większych maluchów. Zapewnia niesłychaną wygodę zarówno dzieciom jak i rodzicom

Dostarcza MALL
Ergobaby nosidełko Omni 360: Cool Air Mesh: Onyx Black
4x

Ergobaby nosidełko Omni 360: Cool Air Mesh

808,50 zł

Nosidełko o prostej konstrukcji jest wygodne zarówno dla Twojego dziecka, jak i rodziców. Łatwe w użyciu, jego ergonomiczne funkcje gwarantują pełen komfort.

Dostarcza MALL
Ergobaby Nosidełko Original - Pearl Grey

Ergobaby Nosidełko Original - Pearl Grey

539 zł
Ostatnia sztuka w tej cenie!

Nosidełko Original – Pearl Grey od marki Ergobaby zaskakuje swoją lekkością i łatwą obsługą. Model jest wyposażony w dodatkowe wyściełane paski naramienne i szeroki pas biodrowy z podparciem lędźwiowym.

Dostarcza MALL
Fidella nosidełko Fusion V2.0 Toddler Kaleidoscope sand
1x

Fidella nosidełko Fusion V2.0 Toddler

669 zł
Ostatnia sztuka w tej cenie!

Nosidełko Fusion Toddler 2.0 jest przeznaczone dla dzieci od 3. miesiąca do 2,5 lub 3 roku życia, w zależności od wielkości dziecka. Nosić je można tylko przodem do rodzica. Nosidełko posiada kilka ulepszeń, które sprawią, że noszenie dziecka będzie wyjątkowo wygodne. Jest to doskonała alternatywa dla wszystkich fanów chust, którzy poszukują nosidełka. Ponadto, Fidella produkuje swoje nosidełka i chusty z miłością, więc kiedy zaczniesz nosić swoje dziecko z Fidellą, już z niej nie zrezygnujesz!

Dostarcza MALL
Ergobaby Nosidełko - Adapt Black
5x

Ergobaby Nosidełko - Adapt

579 zł

Nosidełko Adapt to niezwykle innowacyjne rozwiązanie, zapewniające dziecku – zarówno noworodkowi jak i niemowlęciu – maksymalny komfort. Dzięki doskonałej konstrukcji charakteryzuje je niezawodna stabilność, która sprawia, że każdy maluch poczuje się w nim bezpiecznie

Dostarcza MALL
KinderKraft nosidełko MILO black
19x

KinderKraft nosidełko MILO black

199 zł

Nosidełko MILO to połączenie oryginalnego designu i wygody. Konstrukcja zapewnia bezpieczną pozycję dziecka podczas noszenia, a materiały, z których jest wykonane, zapewniają miękkość i wygodę.

Dostarcza MALL