LittleLife Ranger S2 Child Carrier blue
479 zł 416 zł
+ darmowa dostawa

LittleLife Ranger S2 Child Carrier to wysokiej jakości, wytrzymałe nosidło turystyczne, które doskonale sprawdzi się podczas wycieczek. Model przeznaczony jest dla dzieci od 6 miesiąca życia do 3 lat. Skrętny pas biodrowy zapewni pełen komfort podczas marszu. Dużym atutem jest również regulowany panel tylny oraz wygodne szelki.

LittleLife Adventurer S2 Child Carrier green
624,56 zł 519 zł
+ darmowa dostawa

LittleLife Adventurer S2 Child Carrier to wysokiej jakości, wytrzymałe nosidło turystyczne, które doskonale sprawdzi się podczas wycieczek. Model przeznaczony jest dla dzieci od 6 miesiąca życia do 3 lat do 20 kg wagi. Wygodny pas biodrowy zapewni pełen komfort podczas marszu. Dużym atutem jest również regulowany panel tylny z pasem lędźwiowym oraz wygodne szelki.

DEUTER nosidełko turystyczne Kid Comfort Active SL
845 zł
+ darmowa dostawa

Nowość

Nosidełko dla dzieci wyposażone jest w technologię Aircontact Lite System, która pozwala dopasować długość pleców i pasków oraz dostosować je do indywidualnych wymagań. Oferuje pas bezpieczeństwa chroniący dziecko. Nosidełko Deuter Kid Comfort Active SL zostało opracowane specjalnie dla matek.

OSPREY pokrowiec na fotelik dziecięcy Poco Carrying Case
125 zł

Pokrowiec na fotelik dziecięcy ma przezroczystą kieszeń na plakietkę. Torba może być zapakowana w specjalny, dołączony worek. Jest wyposażony w zapinany dwustronnie zamek. Pokrowiec Osprey Poco Carrying Case ma pasek na ramię o regulowanej długości.

DEUTER Kid Comfort II
1 059 zł
+ darmowa dostawa

Deuter Kid Comfort II to komfortowe nosidełko turystyczne dla dzieci. Nosidełko doskonale sprawdzi się podczas długich wypraw turystycznych i trekkingowych. Wyposażone zostało w dużą komorę zapinaną na zamek, 2 kieszonki z siatki oraz kieszeń w oparciu.