Noże, multitoole, scyzoryki

605 produktów
LEATHERMAN multitool Skeletool CX
2x

LEATHERMAN multitool Skeletool CX

489 zł
Ostatnia sztuka w tej cenie!

Multitool Leatherman Skeletool CX to lekki i wyjątkowo trwały model, który doskonale poradzi sobie podczas codziennych wyzwań. Wykonany z wysokiej jakości stali i wyposażony w wygodny klips, który umożliwia przypięcie narzędzia do paska lub kieszeni. Multitool posiada 7 przydatnych funkcji, które ułatwią wiele prac w domu, garażu czy ogrodzie.

Dostarcza MALL
-19%
Victorinox scyzoryk Spartan red
220x

Victorinox Spartan

92 zł
74 zł
Promocja

Szwajcarski scyzoryk Victorinox Spartan z 12 funkcjami nie zawiedzie w żadnej sytuacji. Scyzoryk posiada wytrzymałe ostrze główne o długości 60 mm. Stal szlachetna, z której wykonano wszystkie metalowe elementy, jest maksymalnie wytrzymała oraz wyjątkowo odporna na korozję. Scyzoryk świetnie sprawdzi się na łonie natury oraz ułatwi przydomowe prace.

Dostarcza MALL
-19%
Victorinox Wielofunkcyjny nóż Climber Red
29x

Victorinox Wielofunkcyjny nóż Climber Red

152 zł
123 zł
Promocja

Victorinox Climber Red to wysokiej jakości nóż wielofunkcyjny, który znakomicie sprawdzi się podczas wszelkiego rodzaju wypraw turystycznych i campingów. Wyjątkowa precyzja i najwyższa jakość wykonania z wyjątkowo wytrzymałych materiałów gwarantuje długotrwałą żywotność. Model ten posiada 14 różnych funkcji.

Dostarcza MALL
-6%
LEATHERMAN multitool Rev
15x

LEATHERMAN multitool Rev

234 zł
219 zł

Kompaktowy multitool Leatherman Rev to doskonałe narzędzie spełniające wszystkie niezbędne funkcje. Za jego pomocą wykonamy 12 różnych zadań o zupełnie odmiennym charakterze. W tym modelu zastosowano skuteczną blokadę noża zwiększającą bezpieczeństwo użytkowania.

Dostarcza MALL
Victorinox scyzoryk Camper red
90x

Victorinox Camper

103 zł

Camper to uniwersalny scyzoryk oficerski o długości 91mm. Oprawa w kolorze czerwonym. Scyzoryk posiada 13 funkcji (wymienione poniżej).

Dostarcza MALL
LEATHERMAN multitool Rebar
8x

LEATHERMAN multitool Rebar

349 zł

Unowocześniona wersja multi narzędzia Multitool Leatherman Super Tool 300. Bogatsze wyposażenie oraz połączenie w sobie cech narzędzia do ciężkiej pracy oraz do codziennych, drobnych czynności. Posiada komplet wymiennych ostrzy oraz specjalny system blokady. Priorytetem dla Multitool jest funkcjonalność i prostota, dlatego kryje w sobie aż 17 narzędzi. Wszystko zamknięte w poręcznym jednym narzędziu. Sprawdzone przez służby mundurowe. W komplecie kabura z cordury do noszenia na pasie.

Dostarcza MALL
Victorinox Ranger red
21x

Victorinox Ranger

199 zł
Ostatnia sztuka w tej cenie!

Victorinox Ranger to profesjonalny multitool, który sprawdzi się w każdym miejscu i w każdej sytuacji dzięki wyposażeniu w aż 21 przyrządów z niezwykle trwałego tworzywa ABS / Celidor . Zestaw zawiera jedno duże i jedno małe ostrze oraz korkociąg i otwieracze do puszek i kapsli, dzięki czemu nie zawiedzie podczas campingów i weekendowych wyjazdów. Dodatkowo posiada przyrząd do zdejmowania izolacji oraz funkcjonalne śrubokręty i pilnik do metalu, a praktyczny breloczek i lekka konstrukcja sprawiają, że zawsze jest pod ręką.

Dostarcza MALL
-19%
Victorinox CyberTool 29

Victorinox CyberTool 29

356 zł
285 zł

Kieszonkowy wielofunkcyjny nóż Victorinox CyberTool 29 Translucent Red , który spełnia nowe standardy w branży elektronicznej. W rozmiarze 91 mm. W kolorze czerwonym transparentnym. Posiada 29 funkcji : ostrze zamykające małe ostrze zamykające duże otwieracz do konserw za pomocą małego śrubokręta 3

Victorinox multitool Recruit
51x

Victorinox multitool Recruit

70 zł

Victorinox Recruit to uniwersalny multitool, który sprawdzi się w każdym miejscu i w każdej sytuacji. Wyposażony został w jedno duże i jedno małe ostrze oraz otwieracze do puszek i kapsli, dzięki czemu nie zawiedzie podczas campingów i weekendowych wyjazdów. Dodatkowo posiada przyrząd do zdejmowani izolacji oraz funkcjonalne śrubokręty, a praktyczny breloczek i lekka, lecz trwała konstrukcja sprawiają, że zawsze jest pod ręką.

Dostarcza MALL
Victorinox scyzoryk RangerGrip 61
19x

Victorinox scyzoryk RangerGrip 61

249 zł
245 zł

Victorinox RangerGrip 61 to praktyczny scyzoryk, który sprawdzi się w każdej sytuacji. Posiada aż 11 sprawdzonych funkcji, w tym: pesetę, otwieracz do puszek, duże ostrze odblokowywane za pomocą jednej dłoni i śrubokręty o różnych wymiarach. Niezwykle lekki i kompaktowy, dzięki czemu zawsze będzie pod ręką, a kompozytowa obudowa, zapewnia pewny chwyt podczas użytkowania. Model ten wyróżnia charakterystyczny dla marki Victorinox design.

Dostarcza MALL
Victorinox scyzoryk Military
41x

Victorinox scyzoryk Military

189 zł
Ostatnia sztuka w tej cenie!

Victorinox Military to doskonały scyzoryk dla wielbicieli survivalu, który świetnie sprawdzi się w wielu sytuacjach. Praktyczne i lekkie narzędzie mieszczące się w kieszeni, wyposażone w 11 funkcji, między innymi korkociąg, ząbkowane ostrze i pęsetę.

Dostarcza MALL
Victorinox scyzoryk RangerGrip 55
19x

Victorinox scyzoryk RangerGrip 55

273 zł

Kompaktowy scyzoryk Victorinox RangerGrip 55 swobodnie zmieści się w plecaku, biodrówce, a nawet kieszeni spodni. Posiada 12 funkcji jak blokowane ostrze, śrubokręt czy piłka do drewna. Świetnie sprawdzi się zarówno na co dzień jak i podczas wyprawy, jest lekki oraz wyjątkowo wytrzymały. Profilowana obudowa zapewnia pewny chwyt

Dostarcza MALL