Spyderco C12SBBK2W Matriarch 2 Black

Spyderco C12SBBK2W Matriarch 2 Black

Nr.: 100017797000
Sprzedaż partnerska
Profesjonalny nóż składany w zaktualizowanym wydaniu Spyderco Matriarch 2 Black oparty jest na popularnym projekcie Spyderco Endura. Nadaje się do taktycznych, profesjonalnych celów. Z technologią otwierania fal firmy Emerson zaprojektowaną przez Ernesta Emersona. Posiada ostrze z ząbkowaną krawędzi Pełny opis
868 zł
Z VAT

Towar wycofany z oferty

Towar partnera Vega Solutions

Sprzedaż jest obsługiwana przez MALL.PL, włącznie z ewentualnym zwrotem czy reklamacją.
Towar wysyłany jest z magazynu partnera.
Partner określa sposoby i ceny dostawy.
Nr.: 100017797000

Opis

Profesjonalny nóż składany w zaktualizowanym wydaniu Spyderco Matriarch 2 Black oparty jest na popularnym projekcie Spyderco Endura. Nadaje się do taktycznych, profesjonalnych celów. Z technologią otwierania fal firmy Emerson zaprojektowaną przez Ernesta Emersona.

Posiada ostrze z ząbkowaną krawędzią typu Hawkbill, wykonane z japońskiej stali nierdzewnej VG-10 z obróbką powierzchni węglikoazotkiem czarnego tytanu i wydrążonym nacięciem. Otwiera się otworem na kciuk w ostrzu lub w technologii wełny Emerson (jest to haczyk na górze ostrza noża, po wyjęciu z kieszeni chwyta się o krawędź i szybko się otwiera), zabezpieczony jest tylną blokadą Backlock.

Rękojeść wykonana z czarnego teksturowanego FRN (nylonu wypełnionego włóknem szklanym), z otworem na sznurek i kieszonką na kieszenie.