Richter Czech numer na dom RN.95L.8.N

Marka: Richter Czech Nr katalogowy: 1070305

Richter Czech numer na dom RN.95L.8.N

Numer na dom „8“ marki Richter Czech, wykonany ze stali nierdzewnej w płaskiej konstrukcji 2D. Charakteryzuje się łatwym montażem poprzez sklejenie za pomocą dwustronnej taśmy klejącej 3M. Nadaje się do średnio szorstkich i gładkich powierzchni. Pełny opis

19

19 zł z VAT + KGO

W magazynie MALL

Towar jest dostępny i znajduje się w naszym magazynie.

Planowana data dostawy :22.02.2019
Odbiór osobisty w punkcie MALL.PL we Wrocławiu :21.02.2019

Termin doręczenia przesyłki kurierskiej może się różnić o 1 dzień roboczy od planowanej daty dostawy.
Płatność przelewem może opóźnić wysyłkę towaru o maksymalnie 2 dni robocze. Księgowanie przelewów międzybankowych rozliczane jest do dwóch dni roboczych, w tym przypadku wysyłamy towar najpóźniej następnego dnia roboczego po zaksięgowaniu wpłaty na naszym rachunku bankowym.

Pełny opis

Opis produktu

Parametry techniczne
   
  • Wysokość: 95 mm
  • Głębokość: 2 mm
  • Wykończenie: stal nierdzewna
Ogólna charakterystyka
   
  • Numer ze stali nierdzewnej w płaskiej konstrukcji 2D
  • Montaż poprzez sklejenie za pomocą dwustronnej taśmy klejącej
  • Nadaje się do średnio szorstkich i gładkich powierzchni
  • Opakowanie zawiera: dwustronną taśmę samoprzylepną

Parametry

Parametry produktu %1% %2%

Materiał nierdzewny
Kolor stal nierdzewna
Cyfra 8

Produkty alternatywne

Richter Czech numer na dom RN.95L.9.N
19 zł

Numer na dom „9“ marki Richter Czech, wykonany ze stali nierdzewnej w płaskiej konstrukcji 2D. Charakteryzuje się łatwym montażem poprzez sklejenie za pomocą dwustronnej taśmy klejącej 3M. Nadaje się do średnio szorstkich i gładkich powierzchni.


Richter Czech numer na dom RN.95L.3.N
19 zł

Numer na dom „3“ marki Richter Czech, wykonany ze stali nierdzewnej w płaskiej konstrukcji 2D. Charakteryzuje się łatwym montażem poprzez sklejenie za pomocą dwustronnej taśmy klejącej 3M. Nadaje się do średnio szorstkich i gładkich powierzchni.


Richter Czech numer na dom RN.95L.7.N
19 zł

Numer na dom „7“ marki Richter Czech, wykonany ze stali nierdzewnej w płaskiej konstrukcji 2D. Charakteryzuje się łatwym montażem poprzez sklejenie za pomocą dwustronnej taśmy klejącej 3M. Nadaje się do średnio szorstkich i gładkich powierzchni.


Richter Czech numer na dom RN.95L.1.N
19 zł

Numer na dom „1“ marki Richter Czech, wykonany ze stali nierdzewnej w płaskiej konstrukcji 2D. Charakteryzuje się łatwym montażem poprzez sklejenie za pomocą dwustronnej taśmy klejącej 3M. Nadaje się do średnio szorstkich i gładkich powierzchni.


Richter Czech numer na dom RN.95L.4.N
19 zł

Numer na dom „4“ marki Richter Czech, wykonany ze stali nierdzewnej w płaskiej konstrukcji 2D. Charakteryzuje się łatwym montażem poprzez sklejenie za pomocą dwustronnej taśmy klejącej 3M. Nadaje się do średnio szorstkich i gładkich powierzchni.


Richter Czech numer na dom RN.95L.0.N
19 zł

Numer na dom „0“ marki Richter Czech, wykonany ze stali nierdzewnej w płaskiej konstrukcji 2D. Charakteryzuje się łatwym montażem poprzez sklejenie za pomocą dwustronnej taśmy klejącej 3M. Nadaje się do średnio szorstkich i gładkich powierzchni.


Richter Czech numer na dom RN.95L.6.N
19 zł

Numer na dom „6“ marki Richter Czech, wykonany ze stali nierdzewnej w płaskiej konstrukcji 2D. Charakteryzuje się łatwym montażem poprzez sklejenie za pomocą dwustronnej taśmy klejącej 3M. Nadaje się do średnio szorstkich i gładkich powierzchni.


Richter Czech numer na dom RN.95L.5.N
19 zł

Numer na dom „5“ marki Richter Czech, wykonany ze stali nierdzewnej w płaskiej konstrukcji 2D. Charakteryzuje się łatwym montażem poprzez sklejenie za pomocą dwustronnej taśmy klejącej 3M. Nadaje się do średnio szorstkich i gładkich powierzchni.


Richter Czech numer na dom RN.95L.2.N
19 zł

Numer na dom „2“ marki Richter Czech, wykonany ze stali nierdzewnej w płaskiej konstrukcji 2D. Charakteryzuje się łatwym montażem poprzez sklejenie za pomocą dwustronnej taśmy klejącej 3M. Nadaje się do średnio szorstkich i gładkich powierzchni.