Voucher - Syrenka na próbę

Voucher - Syrenka na próbę

Nr.: 100059335009
Sprzedaż partnerska
Spełnij marzenie swoich dzieci, pozwól im zostać syrenką. Będą mieli niesamowite doświadczenie, a może nawet odkryją nowe hobby. Pełny opis
Partner: Diveland PL
171 zł
Z VAT

W magazynie partnera 5+ sztuk

31.05.2022 - 01.06.2022 dostawa partnerska
 

Towar partnera Diveland PL

Sprzedaż jest obsługiwana przez MALL.PL, włącznie z ewentualnym zwrotem czy reklamacją.
Towar wysyłany jest z magazynu partnera.
Partner określa sposoby i ceny dostawy.
Nr.: 100059335009

Opis

Opis

Na degustacji kostiumów syrenki, dzieci nie tylko będą się świetnie bawić, ale także nauczą się czegoś nowego. Nauczą się podstaw freedivingu (nurkowania na wstrzymanym oddechu) od wyszkolonych instruktorów, będą pływać i poruszać się w wodzie z monopłetwą i pozować do aparatu jak prawdziwe aquabelle.

Kurs jest odpowiedni dla dziewcząt i chłopców!

Pływanie z monopłetwą może łatwo stać się nowym sportowym hobby dla Twoich dzieci. Sesja próbna, a następnie regularne zajęcia mogą być dobrym fundamentem do nurkowania, czy to na wstrzymanym oddechu, czy z aparatem, a tym samym hobby na całe życie.

Cena kursu Syrenka – Mermaiding obejmuje:
 • lekcje pływania polecamy dla dzieci od 4 roku życia
 • dzieci podzielone są na dwie grupy
  • małe dzieci i niepływające – lekcja wprowadzająca i krąg skupia się nieco bardziej na podstawowych umiejętnościach pływackich, a dzieci budują więź z wodą i pływaniem
  • większe dzieci, nastolatków i dobrych pływaków – lekcje pomogą dzieciom poprawić umiejętności pływackie i nauczyć się podstaw nurkowania i snorkelingu
 • Bezpieczeństwo zależy od uznania instruktora – jeśli instruktor uzna, że pływanie z monopłetwą nie jest bezpieczne dla dziecka, odpowiednio dostosuje program

Zajęcia prowadzone są przez wyszkolonych instruktorów, którzy są również instruktorami pływania. W ten sposób w zabawny sposób można przekazać dzieciom podstawy dobrej techniki pływania i pokazać im możliwości, jakie dają sporty wodne – od pływania po nurkowanie.

Proces lekcji pokazowej:
 • dzieci najpierw zostaną zapoznane z monopłetwą i krótko poznają podstawy freedivingu
 • na początku założą tylko monopłetwę i nauczą się jak bezpiecznie pływać i posługiwać się nią
 • w drugiej części lekcji założą również kombinezony i będą pozować do zdjęcia, staną się prawdziwymi syrenami
 • Maksymalnie 6 dzieci jednocześnie, indywidualne podejście jest sprawą oczywistą
Dalsze informacje:
 • Spotkaj się z uczestnikami w miejscu nurkowania, wskazówki dojazdu będą dostępne w naszym sklepie Divers Direct w lobby. Tam też trzeba zapłacić za lekcję gotówką, jeśli nie ma się wcześniej zakupionego vouchera.
 • Jeśli chcesz zostać z rodziną w Aquapalace Praga, musisz kupić bilet w kasie.
 • Musisz przynieść własny strój kąpielowy i maskę lub okulary (maska jest preferowana, ale nie jest wymagana do początku).
Rezerwacje i terminy.wybierz z niebieskich terminów „Na próbę“wybór poziomu pozostawiamy Tobie, lub chętnie doradzimy pod numerem telefonu 722932981jeśli masz jakiś voucher, prosimy o podanie go w uwagach przy rezerwacjiKontakt:

adela(a)divers.cz