Aqua Sphere Damski kombinezon triathlonowy PURSUIT V3 LADY czarny L - 42

Aqua Sphere Damski kombinezon triathlonowy PURSUIT V3 LADY czarny L - 42

Nr.: 100060270116
Sprzedaż partnerska
Jeśli pociąga Cię triathlon, nie wahaj się spróbować. To wspaniały sport wodny, do którego mamy najlepszy sprzęt. Damski kombinezon triathlonowy, który jest wygodny i wysokiej jakości. Pełny opis
1 453,26 zł
Z VAT
Partner: Agama PRO

W magazynie partnera 2 sztuki

10.12.2021 - 14.12.2021 dostawa partnerska
 

Towar partnera Agama PRO

Sprzedaż jest obsługiwana przez MALL.PL, włącznie z ewentualnym zwrotem czy reklamacją.
Towar wysyłany jest z magazynu partnera.
Partner określa sposoby i ceny dostawy.

Nr.: 100060270116

Opis

Mamy świetny kombinezon PURSUIT V3 LADY dla początkujących triathlonistów.

Neoprenowy kombinezon triathlonowy jest przeznaczony dla początkujących triathlonistów. Na targu Aqua Sphere pokochasz damski strój triathlonowy.

PURSUIT V3 LADY jest naprawdę elastyczny i wygodny. Ma również długą żywotność dzięki neoprenowi Yamamoto 38 SCS-Coated, który charakteryzuje się bardzo rozciągliwym materiałem.

Kombinezon triathlonowy LADY V3, podobnie jak kombinezon męski, składa się z kilku paneli o różnej grubości, które są strategicznie i celowo rozmieszczone w następujący sposób.

Górna część damskiego kombinezonu neoprenowego ma 2 mm materiał pod pachą i na spodniej stronie pleców.

Panele Aqua Drive 4 mm są strategicznie rozmieszczone wokół środka ciała. Jednocześnie zostały zaprojektowane tak, aby zapewnić triathlonistom jak największą wyporność i zmniejszyć opór.

Technologia Thermo-Guard oznacza, że na klatce piersiowej, ramionach i nogawkach znajdują się panele, które pomagają utrzymać komfort termiczny. Panele na kostkach umożliwiają łatwe ubieranie i rozbieranie.

Wygodny i wysokiej jakości damski kombinezon triathlonowy PURSUIT V3 LADY ma łatwy do odpięcia zamek błyskawiczny, a także kołnierz Aqua-Flex z mankietem zapewniającym minimalny przepływ wody. Eliminuje to ryzyko pocierania szyi.

Damski kombinezon triathlonowy jest elastyczny.

Zalecamy zabranie strojów triathlonowych Aqua Sphere o jeden rozmiar większych niż standardowe. Jeśli nie jesteś pewien wyboru, nie wahaj się z nami skontaktować, chętnie doradzimy.