PR:PL_2020-06-BO-CLIMATE


O nas

Już od roku 2000 staramy się być zaufanym partnerem zawsze wtedy, kiedy potrzebują Państwo szybkich i komfortowych zakupów.

Po raz pierwszy zaprezentowaliśmy Państwu swoje usługi w 2000 roku w Republice Czeskiej. Od tego czasu rozszerzyliśmy działalność na następne 4 kraje Europy, nieustannie rozszerzamy nasz asortyment i zwiększamy jakość usług tak, aby zakupy u nas były dla Państwa przyjemne i satysfakcjonujące.

Poza Polską działamy w Republice Czeskiej, na Słowacji, Węgrzech, w Słowenii oraz Chorwacji.

MALL.PL od kuchni

MALL.PL to nie tylko ponad 90 tysięcy produktów w ofercie, dziesiątki paczek wysyłanych dziennie, szeroki asortyment i liczne akcje promocyjne. MALL.PL to przede wszystkim ludzie. Mili, koleżeńscy, pracowici, którzy z pasją i zaangażowaniem wykonują swoje obowiązki.

Zobacz na własne oczy jak pracują i kim są MALLowcy :)

Fakty

  • O Państwa zadowolenie dba 150 pracowników bezpośrednio w polskiej filii i 450 pracowników w pozostałych krajach.
  • Dzięki nowoczesnemu europejskiemu centrum dystrybucji oraz polskiemu magazynowi o powierzchni 9504 m2 i przemyślanej logistyce, jesteśmy w stanie zagwarantować szybką wysyłkę towaru.
  • W swojej ofercie posiadamy obecnie ponad 90 000 produktów!
  • Oferujemy bezpłatny odbiór osobisty w naszym Punkcie Odbioru Towarów we Wrocławiu.

Jesteśmy dla Ciebie

Zrobimy wszystko, aby Państwa zakupy na MALL.PL były przyjemne. Mamy nadzieję, że uda nam się to dzięki połączeniu najlepszych usług, wysokiej jakości towaru i niskich cen.