Zero Collection obrączka RZ08000 (obwód 50 mm)

Marka: Zero Collection Nr katalogowy: 100002469575

Sprzedaż partnerskaPromocja

Promocja obowiązuje do 28.02.2019 lub do wyczerpania zapasów.

Zero Collection obrączka RZ08000 (obwód 50 mm)

obrączka RZ08000. Pełny opis

54

54 zł z VAT 128 zł, oszczędzasz 74 zł (57 %)
Ostatnia sztuka w tej cenie!

W magazynie partnerskim

Towar jest wysyłany bezpośrednio z magazynu partnerskiego. Dostawa realizowana jest transportem oferowanym przez partnera. Podana data dostawy uwzględnia wysyłkę i dostarczenie towarów przez przewoźnika.

Planowana data dostawy :21.02.2019

Ten towar oferujemy w ramach sprzedaży partnerskiej. Warunki dostawy mogą różnić się od naszych standardowych warunków. Więcej informacji

Sprzedaż partnerska

Proces zakupu w ramach sprzedaży partnerskiej jest zbliżony do standardowego. Zapewniamy wsparcie przy obsłudze zamówienia, dbamy o komunikację i rozpatrujemy ewentualną reklamację. Jedyną różnicą jest sposób dostarczenia zamówionych towarów. Towary dostarczane są bezpośrednio od naszych partnerów i nie ma możliwości ich osobistego odbioru w Punktach Odbioru Towaru MALL.PL.

Produkty oferowane w ramach sprzedaży partnerskiej oznaczone są etykietą Sprzedaż partnerska

Pełny opis

Opis produktu

ZERO Collection to znak towarowy przedstawiający biżuterię ze stali nierdzewnej i wyłącznie tytanu. Został założony w 2003 roku, a podczas swojego istnienia zyskała tysiące klientów do niego przy zakupie nowego biżuteria szczęśliwy powrót.
Biżuteria wykonana jest z części Republiki Czeskiej, a wśród nich także zaoferować bardzo ulubione partnerskich, zaręczynowe i obrączki wykonane ze stali, tytanu, lub w połączeniu z innymi materiałami, takimi jak srebro lub złoto.

Materiał: stal chirurgiczna
Wykończenie: połysk
Kolor: stalowy
Szerokość: 8 mm

Parametry

Parametry produktu %1% %2%

Przeznaczenie unisex
Materiał stal chirurgiczna
Kolor stalowy
Obwód 50 mm
Szerokość 8 mm