DOG trace lokalizator DOG GPS X20
1 539 zł
+ darmowa dostawa

DOG GPS X20 marki DOG Trace to zaawansowany lokalizator umożliwiający śledzenie pozycji psa w terenie. W zestawie znajduje się nadajnik w obroży oraz odbiornik w przenośnym urządzeniu. Za pomocą systemu satelitarnego GPS oraz transmisji radiowej, urządzenie przesyła odległość psa i jego kierunek względem własciciela. Sprzęt pozwala na lokalizację maksymalnie 9 zwierząt w odległości ok 20 km (w zależności od terenu i warunków). Czytelny wyświetlacz wyposażony w różne funkcje ułatwia obsługę lokalizatora.

Doodlebone obroża Army
33 zł

Ostatnia sztuka w tej cenie!

Obraża dla psa Doodlebone Army z atrakcyjnym wzorem moro.

DOG trace lokalizator DOG GPS X20, pomarańczowy
1 539 zł 1 359 zł
+ darmowa dostawa

Pomarańczowy DOG GPS X20 marki DOG Trace to lokalizator umożliwiający śledzenie pozycji psa. W zestawie znajduje się nadajnik w obroży oraz odbiornik w przenośnym urządzeniu. Za pomocą systemu satelitarnego GPS oraz transmisji radiowej, urządzenie przesyła odległość psa i jego kierunek względem właściciela. Sprzęt pozwala na lokalizację maksymalnie 9 zwierząt w odległości ok. 20 km (w zależności od terenu). Czytelny wyświetlacz wyposażony w różne funkcje, ułatwia obsługę lokalizatora.

DOG trace niewidzialne elektroniczne ogrodzenie d-fence 101
599 zł
+ darmowa dostawa

Elektroniczne niewidoczne ogrodzenie DOGtrace d-fence, składające się z generatora nadającego, drutu antenowego i obroży, pomoże Ci ograniczyć terytorium Twojego psa, utworzyć „zakazane strefy” bez konieczności ograniczania wolności psa. Sprzedawany w zestawie z 100 m drutu antenowego.

DOG trace elektroniczna obroża d-control 1000
636 zł
+ darmowa dostawa

Obroża elektroniczna d-control 1000 marki DOG Trace skutecznie pomoże Ci w tresowaniu psa. Nadajnik wyposażony w wyświetlacz LCD znacznie ułatwia obsługę urządzenia. Posiada dźwiękowy sygnał ostrzegawczy oraz możliwość ustawienia 25 poziomów impulsów korekcyjnych.

DOG trace elektroniczna obroża d-control 600
592 zł
+ darmowa dostawa

Obroża elektroniczna d-control 600 marki DOG Trace skutecznie pomoże Ci w tresowaniu psa. Posiada nadajnik wyposażony w wyświetlacz LCD co znacznie ułatwia obsługę urządzenia. Posiada dźwiękowy sygnał ostrzegawczy oraz możliwość ustawienia 30 poziomów impulsów korekcyjnych.

DOG trace Elektroniczna obroża d-control 400
449 zł
+ darmowa dostawa

Obroża elektroniczna d-control 400 marki DOG Trace doskonale sprawdzi się podczas tresowania psa. Nadajnik trzymany w ręce umożliwia wydawanie komend na dużą odległość.

DOG trace Obroża antyszczekowa - mała
215 zł

DOG trace obroża antyszczekowa przeznaczona jest zarówno dla mniejszych jak i większych psów. Działa na zasadzie emitowanego sygnału dźwiękowego z wibracjami strun głosowych. Obroża jest bardzo łatwa w obsłudze, kompaktowa oraz odporna na działanie wody.

BAFPET obroża skórzana CARBON
61 zł

Ostatnia sztuka w tej cenie!

Obroża dla psa z dołączonym elementem do przypięcia smyczy. Wykonana jest z wysokiej jakości skóry bydlęcej. Zapięcie na klasyczną klamrę z dziurkami. Skórzana obroża CARBON marki BAFPET jest bardzo wygodna w noszeniu, a Twój pies na pewno ją pokocha.

DOG trace obroża antyszczekowa d-mute light
220 zł

Obroża antyszczekowa Dogtrace przeznaczona jest dla psów ras średnichdużych, które w różnych okolicznościach bywają uciążliwe dla otoczenia poprzez szczekanie lub wycie. Działa na zasadzie wibracji strun głosowych. Kołnierz jest bardzo łatwy w obsłudze, kompaktowy oraz odporny na działanie wody.

DOG trace lokalizator GPS dla psów DOG GPS X30
2 289 zł
+ darmowa dostawa

Ostatnia sztuka w tej cenie!

Lokalizator GPS dla psów DOG GPS X30 marki DOG trace został wyposażony w najnowocześniejszą technologię GPS i pozwala na zlokalizowanie aż do 13 urządzeń w odległości ponad 20 kilometrów (w zależności od terenu). Model ten nie zawiera modułu szkoleniowego (możliwość przeniesienia impulsów korekcyjnych do obroży).

DOG trace niewidzialne ogrodzenie elektroniczne D-fence 1001
559 zł 542 zł
+ darmowa dostawa

Niewidzialne ogrodzenie elektroniczne D-fence 1001 marki DOG Trace, pomoże Ci ograniczyć terytorium Twojego psa bez konieczności ograniczania jego wolności. W momencie przekroczenia granicy przez Twojego pupila, obroża elektryczna wyśle sygnał dźwiękowy i impuls korekcyjny.

Aminela Obroża dla psa Żyrafa 20mm / L - 38-60 cm
25 zł 17 zł

Obroża marki Aminela przeznaczona jest dla dorosłych psów wszystkich ras. Jest wykonana z nylonu z motywem żyrafy. Wymiary: przeznaczona dla psów, które mają obwód szyi od 38–60 cm. Szerokość paska: 2 cm.

DOG trace elektryczna obroża treningowa d-control 1600
825 zł 812 zł
+ darmowa dostawa

Elektryczna obroża treningowa DOG trace d-control 1600 jest odpowiednia dla wszystkich ras psów ze względu na regulację wielkości stymulujących impulsów. Przeznaczona do podstawowego treningu komend. Zasięg: 1600 metrów.

DOG trace lokalizator GPS dla psów DOG GPS X30T - z modułem szkoleniowym
2 455 zł
+ darmowa dostawa

Lokalizator GPS dla psów DOG GPS X30 marki DOG trace został wyposażony w najnowocześniejszą technologię GPS i pozwala na zlokalizowanie aż do 13 urządzeń w odległości ponad 20 kilometrów (w zależności od terenu). Model ten zawiera modułu szkoleniowego (możliwość przeniesienia impulsów korekcyjnych do obroży).

DOG trace Obroża antyszczekowa
234 zł

DOG trace obroża antyszczekowa przeznaczona jest dla większych psów. Działa na zasadzie emitowanego sygnału dźwiękowego z wibracjami strun głosowych. Obroża jest bardzo łatwa w obsłudze, kompaktowa oraz odporna na działanie wody.

DOG trace obroża elektroniczna do tresury d-control EASY
399 zł 349 zł
+ darmowa dostawa

D-control EASY Obroża elektroniczna do tresury to system zdalnej kontroli nad psem, pozwala na łatwą oraz szybką tresurę. Elektroniczny system treningowy DogTrace d-Control EASY przezonaczony jest głównie do nauczenia podstawowych komend psów średniej wielkości i psów dużych. W zestawie znajduje się pilot z zasięgiem do 200 m oraz kompaktowa wodoodporna obroża.

Tommi obroża LED z USB
36 zł 31 zł

Świecąca obroża w kolorze pomarańczowym przeznaczona do bezpiecznych spacerów o zmierzchu lub w ciemności.

Tommi obroża LED z USB zielona
36 zł 31 zł

Świecąca obroża w kolorze zielonym przeznaczona do bezpiecznych spacerów o zmierzchu lub w ciemności.

DOG trace d-control professional 2000 mini
1 069 zł
+ darmowa dostawa

Ostatnia sztuka w tej cenie!

Elektroniczna obroża treningowa d-control professional 2000 mini dzięki sile impulsów stymulujących jest szczególnie odpowiednia dla mniejszych ras psów, ale jest również wystarcza dla większych ras psów, które nie mają przesuniętego progu wrażliwości. Jest przeznaczona przede wszystkim do treningu podstawowych komend, z zasięgiem do 2000 m. Ten model tylko we wzorze barw maskujących.

DOG trace d-control professional 1000
799 zł
+ darmowa dostawa

Elektroniczna obroża treningowa d-control professional 1000 dzięki sile impulsów stymulujących jest odpowiednia dla wszystkich ras psów, ale jest przeznaczona przede wszystkim do treningu podstawowym komend, z zasięgiem do 1000 m.

DOG trace d-control professional 1000 mini
989 zł
+ darmowa dostawa

Ostatnia sztuka w tej cenie!

Elektroniczna obroża treningowa d-control professional 1000 mini dzięki sile impulsów stymulujących jest szczególnie odpowiednia dla mniejszych ras psów, ale jest również wystarcza dla większych ras psów, które nie mają przesuniętego progu wrażliwości. Jest przeznaczona przede wszystkim do treningu podstawowych komend, z zasięgiem do 1000 m.

BAFPET obroża + bawełniana chusta KROPKI
14 zł

Ostatnia sztuka w tej cenie!

Obroża dla psa z dołączonym elementem do przypięcia smyczy. Została wykonana z gładkiej skóry i jest zapinana na klasyczną klamrę. W komplecie znajduje się designerska chustka. Obroża i bawełniana chusta marki BAFPET są bardzo wygodne, a Twój pies na pewno je pokocha.

BAFPET obroża 1r, łańcuch
7 zł

Obroża dla psa z chromowanym wykończeniem. Wykonana jest z litych spawanych oczek łańcucha. Łańcuchowa obroża marki BAFPET jest szczególnie odpowiedni dla psów, które ciągną podczas spaceru.

Dog Fantasy Obroża nylonowa LED różowy
25 zł

Świecąca obroża dla Twojego pupila, zwiększa bezpieczeństwo podczas spacerów po zmroku. Ładowanie przez USB i 3 programy świetlne w kolorze różowym.

Dog Fantasy Obroża nylonowa LED czerwony
25 zł

Świecąca obroża dla Twojego pupila, zwiększa bezpieczeństwo podczas spacerów po zmroku. Ładowanie przez USB i 3 programy świetlne w kolorze czerwonym.

DOG trace elektroniczna obroża d-control EASY small
379 zł 319 zł
+ darmowa dostawa

Obroża elektroniczna d-control EASY small marki DOG Trace doskonale sprawdzi się podczas tresowania psa. Nadajnik trzymany w ręce umożliwia wydawanie komend na dużą odległość. Posiada dźwiękowy sygnał ostrzegawczy oraz sześć ustawionych niezmiennie elektronicznych impulsów korekcyjnych.

BAFPET obroża EKG, olejowana skóra
66 zł

Obroża dla psa z dołączonym elementem do przypięcia smyczy. Wykonana jest z wysokiej jakości skóry bydlęcej. Zapięcie na klasyczną klamrę z dziurkami. Obroża z olejowanej skóry EKG marki BAFPET jest bardzo wygodna w noszeniu, a Twój pies na pewno ją pokocha.

BAFPET obroża ARGUS, gładka
22 zł

Obroża dla psa z dołączonym elementem do przypięcia smyczy. Została wykonana ze skóry o wysokiej jakości i jest zapinana na klasyczną klamrę. Obroża ARGUS marki BAFPET jest bardzo wygodna w noszeniu, a Twój pies na pewno ją pokocha.

BAFPET obroża wystawowa SNAKE
22 zł

Obroża łańcuchowa dla psów znajduje zastosowanie głównie na wystawach. Wykonana jest ze stopu brązu i posiada powłokę galwaniczną. Obroża BAFPET SNAKE nie jest przeznaczona do standardowego użytkowania.

BAFPET obroża pasek EKG
9 zł

Obroża dla psa z dołączonym elementem do przypięcia smyczy. Została wykonana z mocnego paska, który jest przymocowany do plastikowej klamry. Obwód można regulować. Obroża EKG marki BAFPET jest bardzo wygodna w noszeniu, a Twój pies na pewno ją pokocha.

BAFPET obroża pasek KRĘGI
12 zł

Obroża dla psa z dołączonym elementem do przypięcia smyczy. Została wykonana z mocnego paska, który jest przymocowany do plastikowej klamry. Obwód można regulować. Obroża KRĘGI marki BAFPET jest bardzo wygodna w noszeniu, a Twój pies na pewno ją pokocha.