DOG trace lokalizator DOG GPS X20
1 669 zł
+ darmowa dostawa

DOG GPS X20 marki DOG Trace to zaawansowany lokalizator umożliwiający śledzenie pozycji psa w terenie. W zestawie znajduje się nadajnik w obroży oraz odbiornik w przenośnym urządzeniu. Za pomocą systemu satelitarnego GPS oraz transmisji radiowej, urządzenie przesyła odległość psa i jego kierunek względem własciciela. Sprzęt pozwala na lokalizację maksymalnie 9 zwierząt w odległości ok 20 km (w zależności od terenu i warunków). Czytelny wyświetlacz wyposażony w różne funkcje ułatwia obsługę lokalizatora.

DOG trace lokalizator DOG GPS X20, pomarańczowy
1 669 zł
+ darmowa dostawa

Pomarańczowy DOG GPS X20 marki DOG Trace to lokalizator umożliwiający śledzenie pozycji psa. W zestawie znajduje się nadajnik w obroży oraz odbiornik w przenośnym urządzeniu. Za pomocą systemu satelitarnego GPS oraz transmisji radiowej, urządzenie przesyła odległość psa i jego kierunek względem właściciela. Sprzęt pozwala na lokalizację maksymalnie 9 zwierząt w odległości ok. 20 km (w zależności od terenu). Czytelny wyświetlacz wyposażony w różne funkcje, ułatwia obsługę lokalizatora.

DOG trace elektryczna obroża treningowa d-control 1600
825 zł
+ darmowa dostawa

Ostatnia sztuka w tej cenie!

Elektryczna obroża treningowa DOG trace d-control 1600 jest odpowiednia dla wszystkich ras psów ze względu na regulację wielkości stymulujących impulsów. Przeznaczona do podstawowego treningu komend. Zasięg: 1600 metrów.

DOG trace Elektroniczna obroża d-control 400
449 zł
+ darmowa dostawa

Obroża elektroniczna d-control 400 marki DOG Trace doskonale sprawdzi się podczas tresowania psa. Nadajnik trzymany w ręce umożliwia wydawanie komend na dużą odległość.

DOG trace niewidzialne ogrodzenie elektroniczne D-fence 1001
559 zł
+ darmowa dostawa

Niewidzialne ogrodzenie elektroniczne D-fence 1001 marki DOG Trace, pomoże Ci ograniczyć terytorium Twojego psa bez konieczności ograniczania jego wolności. W momencie przekroczenia granicy przez Twojego pupila, obroża elektryczna wyśle sygnał dźwiękowy i impuls korekcyjny.

BAFPET obroża skórzana CARBON
46 zł

Obroża dla psa z dołączonym elementem do przypięcia smyczy. Wykonana jest z wysokiej jakości skóry bydlęcej. Zapięcie na klasyczną klamrę z dziurkami. Skórzana obroża CARBON marki BAFPET jest bardzo wygodna w noszeniu, a Twój pies na pewno ją pokocha.

Tommi obroża LED z USB
40 zł

Świecąca obroża w kolorze pomarańczowym przeznaczona do bezpiecznych spacerów o zmierzchu lub w ciemności.

Tommi obroża LED z USB zielona
49,66 zł 36,38 zł

Świecąca obroża w kolorze zielonym przeznaczona do bezpiecznych spacerów o zmierzchu lub w ciemności.

DOG trace lokalizator GPS dla psów DOG GPS X30T - z modułem szkoleniowym
2 689 zł 2 460 zł
+ darmowa dostawa

Lokalizator GPS dla psów DOG GPS X30 marki DOG trace został wyposażony w najnowocześniejszą technologię GPS i pozwala na zlokalizowanie aż do 13 urządzeń w odległości ponad 20 kilometrów (w zależności od terenu). Model ten zawiera modułu szkoleniowego (możliwość przeniesienia impulsów korekcyjnych do obroży).

DOG trace niewidzialne elektroniczne ogrodzenie d-fence 101
599 zł
+ darmowa dostawa

Ostatnia sztuka w tej cenie!

Elektroniczne niewidoczne ogrodzenie DOGtrace d-fence, składające się z generatora nadającego, drutu antenowego i obroży, pomoże Ci ograniczyć terytorium Twojego psa, utworzyć „zakazane strefy” bez konieczności ograniczania wolności psa. Sprzedawany w zestawie z 100 m drutu antenowego.

DOG trace Obroża antyszczekowa - mała
215 zł
+ darmowa dostawa

DOG trace obroża antyszczekowa przeznaczona jest zarówno dla mniejszych jak i większych psów. Działa na zasadzie emitowanego sygnału dźwiękowego z wibracjami strun głosowych. Obroża jest bardzo łatwa w obsłudze, kompaktowa oraz odporna na działanie wody.

Argi obroża dla psa – brązowa
35 zł

Wyprzedaż

Obroża Argi posiada metalową klamrę z zabezpieczeniem, która uniemożliwia psu wysunięcie głowy. Wysokiej jakości ekoskóra zapewnia ponadprzeciętną trwałość.

Argi obroża dla psa - czarna
35 zł

Ostatnia sztuka w tej cenie!

Obroża Argi jest bardzo wygodna i doskonale wykonana. Gwarantuje spełnianie swojego zadania przez długi czas, umożliwiając dopasowanie do obwodu szyi psa.

DOG trace lokalizator GPS dla psów DOG GPS X30
2 316 zł
+ darmowa dostawa

Lokalizator GPS dla psów DOG GPS X30 marki DOG trace został wyposażony w najnowocześniejszą technologię GPS i pozwala na zlokalizowanie aż do 13 urządzeń w odległości ponad 20 kilometrów (w zależności od terenu). Model ten nie zawiera modułu szkoleniowego (możliwość przeniesienia impulsów korekcyjnych do obroży).

DOG trace Obroża antyszczekowa
255 zł
+ darmowa dostawa

DOG trace obroża antyszczekowa przeznaczona jest dla większych psów. Działa na zasadzie emitowanego sygnału dźwiękowego z wibracjami strun głosowych. Obroża jest bardzo łatwa w obsłudze, kompaktowa oraz odporna na działanie wody.

DOG trace elektroniczna obroża d-control 1000
636 zł
+ darmowa dostawa

Ostatnia sztuka w tej cenie!

Obroża elektroniczna d-control 1000 marki DOG Trace skutecznie pomoże Ci w tresowaniu psa. Nadajnik wyposażony w wyświetlacz LCD znacznie ułatwia obsługę urządzenia. Posiada dźwiękowy sygnał ostrzegawczy oraz możliwość ustawienia 25 poziomów impulsów korekcyjnych.

DOG trace elektroniczna obroża d-control 600
592 zł
+ darmowa dostawa

Ostatnia sztuka w tej cenie!

Obroża elektroniczna d-control 600 marki DOG Trace skutecznie pomoże Ci w tresowaniu psa. Posiada nadajnik wyposażony w wyświetlacz LCD co znacznie ułatwia obsługę urządzenia. Posiada dźwiękowy sygnał ostrzegawczy oraz możliwość ustawienia 30 poziomów impulsów korekcyjnych.

DOG trace d-control professional 1000
799 zł
+ darmowa dostawa

Ostatnia sztuka w tej cenie!

Elektroniczna obroża treningowa d-control professional 1000 dzięki sile impulsów stymulujących jest odpowiednia dla wszystkich ras psów, ale jest przeznaczona przede wszystkim do treningu podstawowym komend, z zasięgiem do 1000 m.

DOG trace d-control professional 2000 mini
1 069 zł
+ darmowa dostawa

Elektroniczna obroża treningowa d-control professional 2000 mini dzięki sile impulsów stymulujących jest szczególnie odpowiednia dla mniejszych ras psów, ale jest również wystarcza dla większych ras psów, które nie mają przesuniętego progu wrażliwości. Jest przeznaczona przede wszystkim do treningu podstawowych komend, z zasięgiem do 2000 m. Ten model tylko we wzorze barw maskujących.

DOG trace d-control professional 1000 mini
989 zł
+ darmowa dostawa

Ostatnia sztuka w tej cenie!

Elektroniczna obroża treningowa d-control professional 1000 mini dzięki sile impulsów stymulujących jest szczególnie odpowiednia dla mniejszych ras psów, ale jest również wystarcza dla większych ras psów, które nie mają przesuniętego progu wrażliwości. Jest przeznaczona przede wszystkim do treningu podstawowych komend, z zasięgiem do 1000 m.

DOG trace d-control professional 2000
942 zł
+ darmowa dostawa

Elektroniczna obroża treningowa d-control professional 2000 dzięki sile impulsów stymulujących jest odpowiednia dla wszystkich ras psów, ale jest przeznaczona przede wszystkim do treningu podstawowym komend, z zasięgiem do 2000 m. Ten model tylko we wzorze barw maskujących.

BAFPET obroża + bawełniana chusta KROPKI
14 zł

Obroża dla psa z dołączonym elementem do przypięcia smyczy. Została wykonana z gładkiej skóry i jest zapinana na klasyczną klamrę. W komplecie znajduje się designerska chustka. Obroża i bawełniana chusta marki BAFPET są bardzo wygodne, a Twój pies na pewno je pokocha.

BAFPET obroża 1r, łańcuch
7 zł

Obroża dla psa z chromowanym wykończeniem. Wykonana jest z litych spawanych oczek łańcucha. Łańcuchowa obroża marki BAFPET jest szczególnie odpowiedni dla psów, które ciągną podczas spaceru.

Dog Fantasy Obroża nylonowa LED czerwony
25 zł

Świecąca obroża dla Twojego pupila, zwiększa bezpieczeństwo podczas spacerów po zmroku. Ładowanie przez USB i 3 programy świetlne w kolorze czerwonym.

Dog Fantasy Obroża nylonowa LED różowy
25 zł

Świecąca obroża dla Twojego pupila, zwiększa bezpieczeństwo podczas spacerów po zmroku. Ładowanie przez USB i 3 programy świetlne w kolorze różowym.

DOG trace elektroniczna obroża d-control EASY small
369 zł 329 zł
+ darmowa dostawa

Obroża elektroniczna d-control EASY small marki DOG Trace doskonale sprawdzi się podczas tresowania psa. Nadajnik trzymany w ręce umożliwia wydawanie komend na dużą odległość. Posiada dźwiękowy sygnał ostrzegawczy oraz sześć ustawionych niezmiennie elektronicznych impulsów korekcyjnych.

DOG trace obroża do treningu Spray d-control 900 AQUA
799 zł
+ darmowa dostawa

Ostatnia sztuka w tej cenie!

Obroża do treningu natryskowego spray d-control 900 AQUA to skuteczne narzędzie do treningu nie tylko wrażliwych psów. Obroża do ćwiczenia AQUA pomaga ręcznie korygować niepożądane zachowanie psów w odpowiednim czasie do odległości 900m.

DOG trace obroża treningowa d-control 300 AQUA spray
492 zł
+ darmowa dostawa

Wyprzedaż

Sprayowa obroża treningowa d-control 300 AQUA spray to skuteczne narzędzie do treningu nie tylko dla wrażliwych psów. Obroża treningowa AQUA spray pomaga w delikatnym korygowaniu niechcianych zachowań we właściwym czasie, w odległości do 300 m. Główną funkcją tego urządzenia jest korekcja zachowania w postaci nieprzyjemnego chłodnego, sprayu skierowanego w pysk psa. W istocie, sam dźwięk, podawany podczas używania sprayu, jest wystarczającym bodźcem, aby pies zaprzestał niewłaściwego zachowania. Wkłady w aerozolu są dostępne z cytrynowym i lawendowym aromatem lub bez aromatu. Inne możliwe poprawki to sygnał akustyczny i wibracje.

BAFPET obroża EKG, olejowana skóra
66 zł

Obroża dla psa z dołączonym elementem do przypięcia smyczy. Wykonana jest z wysokiej jakości skóry bydlęcej. Zapięcie na klasyczną klamrę z dziurkami. Obroża z olejowanej skóry EKG marki BAFPET jest bardzo wygodna w noszeniu, a Twój pies na pewno ją pokocha.

BAFPET obroża wystawowa SNAKE
22 zł

Obroża łańcuchowa dla psów znajduje zastosowanie głównie na wystawach. Wykonana jest ze stopu brązu i posiada powłokę galwaniczną. Obroża BAFPET SNAKE nie jest przeznaczona do standardowego użytkowania.

BAFPET obroża pasek EKG
9 zł

Obroża dla psa z dołączonym elementem do przypięcia smyczy. Została wykonana z mocnego paska, który jest przymocowany do plastikowej klamry. Obwód można regulować. Obroża EKG marki BAFPET jest bardzo wygodna w noszeniu, a Twój pies na pewno ją pokocha.

BAFPET obroża pasek KRĘGI
12 zł

Obroża dla psa z dołączonym elementem do przypięcia smyczy. Została wykonana z mocnego paska, który jest przymocowany do plastikowej klamry. Obwód można regulować. Obroża KRĘGI marki BAFPET jest bardzo wygodna w noszeniu, a Twój pies na pewno ją pokocha.

BAFPET obroża SREBRNE FALE
9 zł

Obroża dla psa z dołączonym elementem do przypięcia smyczy. Została wykonana z miękkiej imitacji skóry i jest zapinana na klasyczną klamrę. Obroża SREBRNE FALE marki BAFPET jest bardzo wygodna w noszeniu, a Twój pies na pewno ją pokocha.