Loap dziewczęce tenisówki Nera Kid
109 zł

Stylowe tenisówki Nera Kid w kolorze różowym. Na zewnętrznej stronie buta znajdują się różowe i białe ważki. Obuwie, które nadaje się na wycieczki, wędrówki, ale także do miasta.

Loap tenisówki chłopięce Nera Kid
109 zł

Stylowe tenisówki Nera Kid w kolorze czarnym. Na zewnętrznej stronie buta znajdują się niebieskie i białe myśliwce. Obuwie, które nadaje się na wycieczki, wędrówki, ale także do miasta.

Loap sandały dziecięce DOPEY GSU1607J54T
139 zł 129 zł

Sandały dziecięce DOPEY od marki Loap sprawią, że pokocha je każda dziewczyna. Buty wykonano z wysokiej jakości materiałów. Praktycznie podniesiony czubek chroni palce. Pochłania wstrząsy podczas chodzenia, dzięki czemu są bardzo wygodne.

Loap sandały dziecięce DOPEY GSU1607L99N
139 zł 129 zł

Sandały dziecięce DOPEY od marki Loap zapewnią dziecku wygodę na cały dzień. Buty wykonano z wysokiej jakości materiałów. Praktycznie podniesiony czubek chroni palce. Są zapinane z przodu za pomocą elastycznego paska i za pomocą paska na rzep

Loap sandały dziecięce DOPEY GSU1607V21C
139 zł 129 zł

Sandały dziecięce DOPEY od marki Loap są wykonane z wysokiej jakości materiałów i zapewnią dziecku komfort przez cały dzień. Praktycznie podniesiony czubek chroni palce. Są zapinane z przodu za pomocą elastycznego paska i za pomocą paska na rzep

Loap chłopięce buty do wody Cosma Kid
55 zł 49 zł

Chłopięce buty do wody Cosma Kid w stylowym różowo-szarym wzorze, chronią stopy dzieci przed ostrymi kamieniami i przedmiotami, które nie są widoczne pod wodą.

Loap dziewczęce buty do wody Cosma Kid
55 zł 49 zł

Dziewczęce buty do wody Cosma Kid w stylowym różowo-szarym wzorze, chronią stopy dzieci przed ostrymi kamieniami i przedmiotami, które nie są widoczne pod wodą.

Loap buty dziecięce do wody COSMA KID GSU1949M94J
49 zł

Dziecięce buty do wody COSMA KID od firmy Loap chronią Twoje dziecko przed ostrymi kamieniami, odłamkami i innymi pułapkami na dnie, podczas zabawy w wodzie. Buty zapewniają również wygodny chód po nierównym dnie i gorącym piasku na słonecznych plażach.

Loap buty dziecięce do wody COSMA KID GSU1949V20N
49 zł

Dziecięce buty do wody COSMA KID od firmy Loap chronią Twoje dziecko przed ostrymi kamieniami, odłamkami i innymi pułapkami na dnie, podczas zabawy w wodzie. Dzięki tym butom dzieci mogą wygodnie poruszać się po nierównym dnie w morzu, stawie, rzece i jeziorze, a także po gorącym piasku na plaży.

Loap sandały męskie Notes SSM2072V11T
155 zł

Męskie sandały Loap Notes SSM2072V11T mają cholewkę wykonaną z wysokiej jakości lekkiego poliuretanu, która jest solidna. Sandały mają otwarty czubek i są zapinane na rzepy.

Loap buty zimowe chłopięce Vayan
169 zł

Dziecięce buty za kostkę VAYAN to idealne buty zimowe – mają poliuretanową cholewkę, która jest jednym z najlepszych izolatorów termicznych. Podszewka tych dziecięcych butów to ciepły polar. Dzięki TPR (guma termoplastyczna) w podeszwie zewnętrznej, buty amortyzują uderzenia podczas chodzenia i nie rysują powierzchni.

Loap sandały damskie Caffa SSL1758V11J
145 zł

Damskie sandały Loap Caffa SSL1758V11J pasują zarówno do miasta, jak i poza nie. Podeszwa środkowa wykonana jest z miękkiego materiału, który pochłania wstrząsy podczas chodzenia i oszczędza stawy.

Loap buty do wody Cosma Unisex
59 zł

Ostatnia sztuka w tej cenie!

Męskie buty do wody Loap Cosma. Na dnie i na plaży można napotkać ostre kamienie, odłamki szkła i wyrzucone przedmioty, które nieprzyjemnie wbijają się w bosą stopę, a nawet mogą zranić. Obuwie Cosma ochroni Cię przed tymi zagrożeniami, a Ty nie będziesz nawet czuć, że masz buty na nogach.

Loap buty do wody Cosma Unisex
59 zł

Damskie buty do wody Loap Cosma. Na dnie i na plaży można napotkać ostre kamienie, odłamki szkła i wyrzucone przedmioty, które nieprzyjemnie wbijają się w bosą stopę, a nawet mogą zranić. Obuwie Cosma ochroni Cię przed tymi zagrożeniami, a Ty nie będziesz nawet czuć, że masz buty na nogach.

Loap buty Integra

Loap buty Integra

Ocena: 4,1
245 zł

Ostatnia sztuka w tej cenie!

Damskie buty zimowe INTEGRA z polarową podszewką sprawią, że poczujesz się dobrze. Membrana TRIPLETEX usuwa wilgoć ze stopy. Lekka podeszwa zewnętrzna EVA podczas chodzenia znacznie tłumi nierówną powierzchnie lub kamienie, które normalnie wyczuwałoby się pod stopami.

Loap buty outdoorowe męskie Birken
255 zł

Męskie buty outdoorowe Loap Birken nadają się do spacerów i turystycznych wędrówek. Cholewka została wykonana z oddychającej siatki oraz wiatroodpornego poliuretanu. Czubek i pięta posiadają syntetyczną osłonę, która przedłuża żywotność obuwia.

Loap buty zimowe chłopięce Sneeky
169 zł

Odpowiednie obuwie zimowe dla Twojego malucha jest dobrą bazą nie tylko do zabawy w śniegu, ale także przez całą zimę. Dla maksymalnego komfortu but ma trzy paski do zapinania.

Loap buty zimowe dziewczęce Sneeky
169 zł

Ostatnia sztuka w tej cenie!

Odpowiednie obuwie zimowe dla Twojego malucha jest dobrą bazą nie tylko do zabawy w śniegu, ale także przez całą zimę. Dla maksymalnego komfortu but ma trzy paski do zapinania.

Loap japonki męskie Callay
119 zł

Ostatnia sztuka w tej cenie!

Japonki męskie Loap Callay doskonale nadają się na letnie dni. Są oddychające, idealne nad wodę lub do ogrodu. Podeszwa z phylonu amortyzuje wstrząsy podczas chodzenia i oszczędza stawy.

Loap sandały damskie Caipa-38%
145 zł 89 zł

Ostatnia sztuka w tej cenie!

Sandały damskie Loap Caipa. Pozwolą Ci cieszyć się spokojnymi, letnimi dniami. Buty są oddychające, podczas chodzenia amortyzują wstrząsy i posiadają podeszwę z gumy termoplastycznej, która zapewnia doskonałą przyczepność.

Loap śniegowce dziecięce SIESTA
169 zł

Zimowe buty dziecięce Siesta od marki Loap zapewnią stopom malucha przyjemne uczucie suchości i ciepła, dzięki zewnętrznej części softshellowej i polarowej podszewce.