PINOKIO buciki chłopięce Prince
45 zł

Eleganckie buciki chłopięce PRINCE będą Cieszyć Wasze oko, ale przypadną do gustu także maluchowi. Doskonale dopełni całą kolekcję Prince.


PINOKIO buciki dziewczęce ze wstążką
33 zł

Ostatnia sztuka w tej cenie!

Uroczyste buciki dziewczęce ze wstążką z metalicznymi elementami ozdobnymi idealnie uzupełnią strój każdej małej księżniczki.


PINOKIO dziewczęce kapcie Petit Lou
33 zł

Dziewczęce kapcie w różowym kolorze. Dzięki wygodnej obróbce bawełny, stopy dziecka są ciepłe. Zapewniają wygodę w domu i na dworze, dzięki czemu nadają się do noszenia na co dzień. Twoja mała księżniczka pokocha je na pierwszy rzut oka i będzie jej w nich wygodnie.


PINOKIO kapcie chłopięce Big Dream
33 zł

Kapcie chłopięce w kolorze niebieskim z kolekcji Big Dream. Przyjemne bawełniane wykończenie sprawia, że stopy dziecka są ciepłe i jest im wygodnie zarówno w domu, jak i na zewnątrz, dzięki czemu nadają się do codziennego noszenia. Twój mały chłopiec pokocha je na pierwszy rzut oka i będzie mu w nich wygodnie.


PINOKIO kapcie dziecięce Happy Llama
39 zł

Kapcie dziecięce z kolekcji Happy Llama, w których się zakochasz. Kapcie w kolorze czerwonym będą odpowiednie dla Twojego dziecka. Dzięki wygodnej obróbce bawełny, stopy dziecka są ciepłe. Zapewniają wygodę w domu i na dworze, dzięki czemu nadają się do noszenia na co dzień.


PINOKIO kapcie dziecięce Happy Llama
49 zł

Kapcie dziecięce z kolekcji Happy Llama, w których się zakochasz. Ślicznych kapci nie może zabraknąć w garderobie Twojego dziecka na zimę. kapcie są w bawełnie, dzięki czemu stopy dziecka są ciepłe i jest mu wygodnie zarówno w domu, jak i na zewnątrz w wózku spacerowym lub śpiworku.