Scholl Zdravotní obuv dámská RIO AD růžové
294 zł

Ostatnia sztuka w tej cenie!

Kapcie zdrowotne z tą technologią przeznaczone są do pracy, do noszenia na co dzień lub jako buty do domu. To wygodne obuwie medyczne jest miękkie, oddychające i spełnia wysokie wymagania bezpieczeństwa, ponieważ ma antypoślizgowe podeszwy.

Scholl Buty zdrowotne BRIENNE 2.0 NIEBIESKI / SZARY
250 zł

Ostatnia sztuka w tej cenie!

Buty zdrowotne BRIENNE 2. 0 RÓŻOWY / SZARY z technologią Memory Cushion w pełni dostosowuje się do anatomii stopy. Pamięć Cushionzawiera miękką podszewkę wkładki z efektem pamięci, który pozwala przywrócić kształt.

Scholl Buty zdrowotne CHARLIZE TWO BLACK
498 zł

Ostatnia sztuka w tej cenie!

Buty zdrowotne CHARLIZE TWO BLACK z technologią pamięci Cushion w pełni dostosowuje się do anatomii stopy. Pamięć Cushionzawiera miękką podszewkę wkładki z efektem pamięci, który pozwala przywrócić kształt.

Scholl Buty zdrowotne CHARLIZE TWO ROYAL BLUE
498 zł

Buty zdrowotne CHARLIZE TWO ROYAL BLUE z technologią Memory Cushion w pełni dostosowuje się do anatomii stopy. Pamięć Cushionzawiera miękką podszewkę wkładki z efektem pamięci, który pozwala przywrócić kształt.

Scholl Buty zdrowotne ELSA BURGUDY
250 zł

Ostatnia sztuka w tej cenie!

Obuwie medyczne ELSA BURGUDY z technologią Memory Cushion w pełni dostosowuje się do anatomii stopy. Pamięć Cushionzawiera miękką podszewkę wkładki z efektem pamięci, który pozwala przywrócić kształt.

Scholl Buty zdrowotne ELSA DK GREY
250 zł

Ostatnia sztuka w tej cenie!

Buty zdrowotne ELSA DK GREY z technologią Memory Cushion w pełni dostosowuje się do anatomii stopy. Pamięć Cushionzawiera miękką podszewkę wkładki z efektem pamięci, który pozwala przywrócić kształt.

Scholl Buty zdrowotne FELCE DK BROWN
274 zł

Ostatnia sztuka w tej cenie!

Buty zdrowotne FELCE DK BROWN to obuwie z technologią Bioprint, które pomaga utrzymać nogi w prawidłowej pozycji i jest szczególnie odpowiednie dla kobiet, które zwykle noszą buty na palcach na wysokich obcasach i chcą odprężyć stopy.

Scholl Buty zdrowotne MAXWELL
449 zł

Buty zdrowotne MAXWELL z technologią Memory Cushion w pełni dostosowuje się do anatomii stopy. Pamięć Cushionzawiera miękką podszewkę wkładki z efektem pamięci, który pozwala przywrócić kształt.

Scholl Buty zdrowotne NEWTON MAN
449 zł

Buty medyczne NEWTON MAN z technologią Memory Cushion w pełni dostosowuje się do anatomii stopy. Pamięć Cushionzawiera miękką podszewkę wkładki z efektem pamięci, który pozwala przywrócić kształt.

Scholl Buty zdrowotne NOWOŚĆ BRĄZOWY TOFEE
299 zł

Buty zdrowotne NOWY BRĄZ TOFEE z technologią Memory Cushion w pełni dostosowuje się do anatomii stopy. Pamięć Cushionzawiera miękką podszewkę wkładki z efektem pamięci, który pozwala przywrócić kształt.

Scholl Buty zdrowotne NOWOŚĆ NIEBIESKI
299 zł

Ostatnia sztuka w tej cenie!

Buty zdrowotne NOWOŚĆ NIEBIESKI TOFEE z technologią Memory Cushion w pełni dostosowuje się do anatomii stopy. Pamięć Cushionzawiera miękką podszewkę wkładki z efektem pamięci, który pozwala przywrócić kształt.

Scholl Buty zdrowotne RIO AD - czarne-27%
311 zł 225 zł

Promocja

Obuwie medyczne RIO AD nadaje się zarówno do wypoczynku, jak i do zawodu. Obuwie jest wykonane ze skóry. Wkładka medyczna Adapt delikatnie wspiera podnóżek , pochłania wstrząsy i ciśnienie wytwarzane podczas chodzenia, a jego specjalny skład zapewnia stopom elastyczność i stabilność.

Scholl Buty zdrowotne YOLE - czerwone
275 zł

Ostatnia sztuka w tej cenie!

Buty zdrowotne YOLE to buty damskie z wkładką medyczną Bioprint . Ta wkładka, o anatomicznym kształcie, wspiera właściwą pozycję łuku stopy, poprawiając postawę ciała i zapewniając większą stabilność stóp. Obuwie wykonane jest z filcu i lycry.

Scholl Obuwie medyczne AMIATA
274 zł

Ostatnia sztuka w tej cenie!

Obuwie medyczne AMIATA to obuwie z technologią Bioprint, które pomaga utrzymać nogi w prawidłowej pozycji, i jest szczególnie odpowiednie dla kobiet, które zwykle noszą buty na wysokich obcasach i chcą odprężyć stopy.

Scholl Obuwie medyczne AMIATA MAN
274 zł

Ostatnia sztuka w tej cenie!

Obuwie medyczne AMIATA MAN to obuwie z technologią Bioprint, które pomaga utrzymać nogi w prawidłowej pozycji, i jest szczególnie odpowiednie dla kobiet, które zwykle noszą buty na wysokich obcasach i chcą odprężyć stopy.

Scholl Obuwie medyczne RIO AD
299 zł

Ostatnia sztuka w tej cenie!

Obuwie medyczne RIO AD to obuwie z technologią Bioprint, które pomaga utrzymać nogi w prawidłowej pozycji i jest szczególnie odpowiednie dla kobiet, które zwykle noszą buty na wysokich obcasach i chcą odprężyć stopy.

Scholl Obuwie zdrowotne GIAVA - białe
346 zł

Ostatnia sztuka w tej cenie!

Obuwie medyczne GIAVA nadaje się zarówno do wypoczynku, jak i do pracy. Obuwie wykonane jest z lakierowanej skóry. Wkładka medyczna Adapt delikatnie wspiera podnóżek , pochłania wstrząsy i ciśnienie wytwarzane podczas chodzenia, a jego specjalny skład zapewnia stopom elastyczność i stabilność.

Scholl Obuwie zdrowotne MOLDAVA AD
299 zł

Buty medyczne MOLDAVA AD to obuwie z technologią Bioprint, które pomaga utrzymać nogi w prawidłowej pozycji i jest szczególnie odpowiednie dla kobiet, które zwykle noszą buty na palcach na wysokich obcasach i chcą odprężyć stopy.