Skinners skarpetki chłopięce Kids Ocean Blue
169 zł

Skarpetki dziecięce nadają się nie tylko na wycieczki, ale i nad morze dzięki antypoślizgowej podeszwie. Warstwa ochronna na palcach i pięcie mocno trzyma stopę i zapobiega obrażeniom podczas nadepnięcia na ostry przedmiot. Skarpetki Skinners Kids Ocean Blue zmieszczą się nawet w najmniejszej kieszeni, ponieważ można je spakować w zwartą rolkę.

Skinners skarpetki chłopięce Kids Olive Green
169 zł

Skarpetki dziecięce nadają się nie tylko na wycieczki, ale i nad morze dzięki antypoślizgowej podeszwie. Warstwa ochronna na palcach i pięcie mocno trzyma stopę i zapobiega obrażeniom podczas nadepnięcia na ostry przedmiot. Skarpetki Skinners Kids Olive Green zmieszczą się nawet w najmniejszej kieszeni, ponieważ można je spakować w zwartą rolkę.

Skinners skarpetki dziecięce Kids Black
169 zł

Skarpetki dziecięce nadają się nie tylko na wycieczki, ale i nad morze dzięki antypoślizgowej podeszwie. Warstwa ochronna na palcach i pięcie mocno trzyma stopę i zapobiega obrażeniom podczas nadepnięcia na ostry przedmiot. Skarpetki Skinners Kids Black zmieszczą się nawet w najmniejszej kieszeni, ponieważ można je spakować w zwartą rolkę.

Skinners skarpetki dziecięce Kids Granit Grey
169 zł

Skarpetki dziecięce nadają się nie tylko na wycieczki, ale i nad morze dzięki antypoślizgowej podeszwie. Warstwa ochronna na palcach i pięcie mocno trzyma stopę i zapobiega obrażeniom podczas nadepnięcia na ostry przedmiot. Skarpetki Skinners Kids Granit Grey zmieszczą się nawet w najmniejszej kieszeni, ponieważ można je spakować w zwartą rolkę.

Skinners skarpetki dziewczęce Kids Candy Pink
169 zł

Skarpetki dziecięce nadają się nie tylko na wycieczki, ale i nad morze dzięki antypoślizgowej podeszwie. Warstwa ochronna na palcach i pięcie mocno trzyma stopę i zapobiega obrażeniom podczas nadepnięcia na ostry przedmiot. Skarpetki Skinners Kids Candy Pink zmieszczą się nawet w najmniejszej kieszeni, ponieważ można je spakować w zwartą rolkę.