Speedo Chłopięce kapcie SLIDES ONE PIECE JU 68-122310002
99 zł 89 zł

Nowość

Stylowe chłopięce kapcie SLIDES ONE od marki Speedo są idealne na lato. Mają antypoślizgową podeszwę, dzięki czemu świetnie nadają się nie tylko na basen, ale także na plażę. Otwory w podszewce szybko odprowadzają wodę z kapcia, dzięki czemu lepiej leżą na nodze.

Speedo dziecięce kapcie SLIDES ONE PC JU 68-12231D611
99 zł 89 zł

Nowość

Stylowe dziecięce kapcie SLIDES ONE od marki Speedo są idealne na lato. Mają antypoślizgową podeszwę, dzięki czemu świetnie nadają się nie tylko na basen, ale także na plażę. Otwory w podszewce szybko odprowadzają wodę z kapcia, dzięki czemu lepiej leżą na nodze.

Speedo Dziecięce obuwie do wody JELLY JU 68-11304D719
89 zł 79 zł

Ostatnia sztuka w tej cenie!

Wygodne dziecięce buty do wody JELLY JUNIOR od Speedo są idealne nie tylko do morza, ale także na basen. Antypoślizgowa podeszwa zapewnia większe bezpieczeństwo dzieciom. Łatwe do założenia, z łatwością poradzą sobie z nimi nawet mniejsze dzieci.

Speedo dziewczęce kapcie SLIDES ONE PIECE JU 68-12231D718
99 zł 89 zł

Nowość

Stylowe dziewczęce kapcie SLIDES ONE od marki Speedo są idealne na lato. Mają antypoślizgową podeszwę, dzięki czemu świetnie nadają się nie tylko na basen, ale także na plażę. Otwory w podszewce szybko odprowadzają wodę z kapcia, dzięki czemu lepiej leżą na nodze.

Speedo klapki damskie Slides One Piece AF
105 zł

Ostatnia sztuka w tej cenie!

Klapki damskie Slides One Piece AF są idealne na basen lub plażę. Antypoślizgowa podeszwa sprawia, że buty idealnie leżą na stopie i nadają się na śliskie powierzchnie. Wysokiej jakości materiał EVA zapewnia doskonałe właściwości tłumiące.

Speedo Klapki męskie Slides One Piece AM
105 zł

Nowość

Klapki męskie Slides One Piece AM doskonale sprawdzą się latem podczas dni na plaży lub nad basenem. Dzięki antypoślizgowej podeszwie buty są idealnie dopasowane i nie ślizgają się na śliskich powierzchniach. Wysokiej jakości materiał EVA zapewnia doskonałe właściwości amortyzujące.

Speedo męskie klapki Atami II Max Am
99 zł

Męskie klapki Speedo Atami II Max Am doskonale nadają się do chodzenia przy wodzie. Oferują duży komfort, dzięki otworom w podeszwie, które szybko odprowadzają wodę z powierzchni buta, dzięki czemu są mniej śliskie i dobrze leżą na stopie.