TREK Buty Andes 3
429 zł

Wyprzedaż

Obuwie outdoorowe unisex Trek Andes 3 o wysokości do kostki zostało wykonane z wysokiej jakości, skórzanych materiałów. W tym modelu duży nacisk kładziony jest na komfort i funkcjonalność, ponieważ jest to model obuwia stosowany w średnio-ciężkim terenie. Buty posiadają specjalną membranę odporną na ciężkie warunki atmosferyczne, która charakteryzuje się tym, że łączy nowoczesną technologię z tradycyjną obróbką materiałów skórzanych.

TREK Buty Turist 22
565 zł

Ostatnia sztuka w tej cenie!

Zimowe buty outdoorowe unisex Trek Turist 22 o wysokości do kostki zostały wykonane z wysokiej jakości, skórzanych materiałów. W tym modelu duży nacisk kładziony jest na komfort i funkcjonalność, ponieważ jest to model obuwia stosowany w średnio-ciężkim terenie. Posiadają specjalną membranę Weatherproof. Model Turist są przeznaczone do temperatur do –35°C.

TREK Buty Andes 10
429 zł

Ostatnia sztuka w tej cenie!

Męskie obuwie outdoorowe Trek Andes 10 o wysokości do kostki zostało wykonane z wysokiej jakości, skórzanych materiałów. W tym modelu duży nacisk kładziony jest na komfort i funkcjonalność, ponieważ jest to model obuwia stosowany w ciężkim terenie. Buty posiadają specjalną membranę odporną na ciężkie warunki atmosferyczne, która charakteryzuje się tym, że łączy nowoczesną technologię z tradycyjną obróbką materiałów skórzanych.

TREK buty outdoorowe męskie Andes 95-46-06
425 zł

Wyprzedaż

Męskie obuwie outdoorowe Trek Andes 95–46–06 o wysokości do kostki zostało wykonane z wysokiej jakości, skórzanych materiałów. W tym modelu położono duży nacisk na wygodę i funkcjonalność. Posiadają specjalną membranę Weatherproof. Przeznaczone do średnio ciężkiego terenu.

TREK Buty Park 5
409 zł

Ostatnia sztuka w tej cenie!

Męskie obuwie outdoorowe Trek Park 5 o wysokości do kostki zostało wykonane z wysokiej jakości, skórzanych materiałów. Ten model kładzie duży nacisk na komfort, ponieważ jest butem w miejskim stylu. Buty posiadają specjalną membranę odporną na ciężkie warunki atmosferyczne, która charakteryzuje się tym, że łączy nowoczesną technologię z tradycyjną obróbką materiałów skórzanych.

TREK Buty Park 95-22
409 zł

Ostatnia sztuka w tej cenie!

Męskie obuwie outdoorowe Trek Park 95–22 o wysokości do kostki zostało wykonane z wysokiej jakości, skórzanych materiałów. Ten model kładzie duży nacisk na komfort, ponieważ jest butem w miejskim stylu. Buty posiadają specjalną membranę odporną na ciężkie warunki atmosferyczne, która charakteryzuje się tym, że łączy nowoczesną technologię z tradycyjną obróbką materiałów skórzanych.

TREK Buty Parklady
409 zł

Ostatnia sztuka w tej cenie!

Męskie obuwie Trek Parklady zostało wykonane z wysokiej jakości, skórzanych materiałów. Ten model kładzie duży nacisk na komfort, ponieważ jest butem w miejskim stylu. Buty posiadają specjalną membranę odporną na ciężkie warunki atmosferyczne, która charakteryzuje się tym, że łączy nowoczesną technologię z tradycyjną obróbką materiałów skórzanych.

TREK Buty Sport 77-23
379 zł

Ostatnia sztuka w tej cenie!

Męski model do kostki Trek Sport 77–23 zostały wykonane z wysokiej jakości, skórzanych materiałów. Ten model kładzie duży nacisk na komfort, ponieważ jest butem w miejskim stylu. Buty posiadają specjalną membranę odporną na ciężkie warunki atmosferyczne, która charakteryzuje się tym, że łączy nowoczesną technologię z tradycyjną obróbką materiałów skórzanych.