Vans tenisówki męskie MN Filmore Suede/Canvas
279 zł

Ostatnia sztuka w tej cenie!

Męskie tenisówki Vans to model inspirowany butami skate, które skaterzy upodobali sobie kilka dziesięcioleci temu. Na bucie znajduje się kultowe logo Vans sidestripe.

Vans Męskie tenisówki MN Atwood OTW
279 zł

Ostatnia sztuka w tej cenie!

Stylowe tenisówki męskie od marki Vans. Trampki mają solidną gumową podeszwę z kontrastującymi napisami.

Vans Dziecięce tenisówki Old Skool V
219 zł

Dziecięce tenisówki marki Vans zachwycą wszystkich. Trampki mają wygodną wulkanizowaną podeszwę i zapięcia na dwa rzepy. Tekstylny wzór z ciekawym motywem i napisem na podeszwie.

Vans tenisówki dziecięce XtremeRanger
279 zł

Dziecięce tenisówki Vans zachwycą wszystkich noszących je. Tenisówki mają wygodną, wulkanizowaną podeszwę i wyściółkę wokół kostki. Ultra miękka wkładka zapewnia maksymalny komfort chodzenia. Wykończenie tekstylne w przyciągającym wzrok, kraciastym stylu.

Vans Dziecięce tenisówki Old Skool
239 zł 229 zł

Dziecięce tenisówki marki Vans zachwycą wszystkich. Trampki mają przyjemną wulkanizowaną podeszwę i są zawiązywane za pomocą sznurowadeł. Wykończenie tekstylne w kolorze różowym ze skórzanymi detalami.

Vans tenisówki dziecięce Doheny
169 zł

Ostatnia sztuka w tej cenie!

Dziecięce tenisówki marki Vans zachwycą wszystkich noszących je. Tenisówki mają wygodną, wulkanizowaną podeszwę i wyściółkę wokół kostki. Tekstylny wzór z motywem czarno – szarej kraty zachwyci niemal każdego.

Vans tenisówki dziecięce Old school
219 zł

Dziecięce tenisówki od marki Vans sprawdzą się do noszenia na co dzień. Trampki mają przyjemną wulkanizowaną podeszwę i są sznurowanie. Szara tkanina z detalami ze skóry.

Vans tenisówki dziecięce Old Skool (LOGO REPEAT)
219 zł 199 zł

Dziecięce tenisówki od marki Vans są tak wyjątkowe, że każdy się w nich zakocha. Tenisówki mają wygodną, wulkanizowaną podeszwę i są sznurowane. Wyróżnia je design w kolorze czerwonym z napisami.

Vans Dziecięce tenisówki Authentic (LOGO REPEAT)
199 zł 189 zł

Dziecięce tenisówki marki Vans zachwycą wszystkich. Trampki mają przyjemną wulkanizowaną podeszwę i są zawiązywane za pomocą sznurowadeł. Materiał w kolorze niebieskim z napisem Vans.

Vans Tenisówki ComfyCush Slip-On (BIG CHECKER)
219 zł

Dziecięce tenisówki od marki Vans sprawią, że każdy dzień będzie przyjemnością! Trampki mają wygodną i lekką podeszwę oraz są wsuwane. Model w kolorze białym z żółtymi i niebieskimi kwadratami.

Vans tenisówki dziecięce Atwood (CHECKER LACE)
199 zł 189 zł

Dziecięce tenisówki marki Vans zachwycą wszystkich noszących je. Tenisówki mają wygodną, wulkanizowaną podeszwę i są sznurowane. Czarny, tekstylny wzór z napisami na sznurowadłach.

Vans tenisówki dziecięce Atwood (OTW)
199 zł 189 zł

Dziecięce tenisówki marki Vans zachwycą wszystkich noszących je. Tenisówki mają wygodną, wulkanizowaną podeszwę i są sznurowane. Tekstylny design w kolorze czerwonym z napisami na podeszwie.

Vans tenisówki dziecięce Authentic
219 zł

Ostatnia sztuka w tej cenie!

Dziecięce tenisówki od marki Vans sprawdzą się do noszenia na co dzień. Trampki mają przyjemną wulkanizowaną podeszwę i są sznurowanie. Wykończenie tekstylne w kolorze różowym z połyskującą powierzchnią.

Vans tenisówki dziecięce Classic Slip-On (ANIMAL CAMO)
199 zł 189 zł

Dziecięce tenisówki od marki Vans są tak wyjątkowe, że każdy się w nich zakocha. Tenisówki mają wygodną, wulkanizowaną podeszwę i są wsuwane. To tekstylny model w kolorze niebieskim z abstrakcyjnym wzorem.

Vans tenisówki dziecięce Classic Slip-On (MULTI TROPIC)
199 zł 189 zł

Dziecięce tenisówki od marki Vans są tak wyjątkowe, że każdy się w nich zakocha. Tenisówki mają wygodną, wulkanizowaną podeszwę i są wsuwane. To tekstylny model w kolorze białym z tropikalnym wzorem.

Vans tenisówki dziecięce COASTAL Old Skool
219 zł

Dziecięce tenisówki od marki Vans sprawią, że każdy się w nich zakocha. Tenisówki posiadają wygodną, wulkanizowaną podeszwę i wyściółkę w obszarze kostki. Tekstylne wykończenie w szarym kolorze z czerwonymi i żółtymi detalami spodobają się każdemu.

Vans tenisówki dziecięce Doheny
199 zł 189 zł

Dziecięce tenisówki od marki Vans sprawdzą się do noszenia na co dzień. Trampki mają przyjemną wulkanizowaną podeszwę i są sznurowanie. Wzór tekstylny w niebieskim kolorze z motywem geparda.

Vans tenisówki dziecięce Era Elastic Lace
219 zł

Tenisówki dziewczęce od marki Vans zachwycą każdą, małą damę. Tenisówki posiadają wygodną, wulkanizowaną podeszwę i wyściółkę w obszarze kostki. Tekstylne wykończenie w białym kolorze z zabawnym, kolorowym motywem zachwyci każdego.

Vans tenisówki dziecięce Old school
239 zł 229 zł

Dziecięce tenisówki od marki Vans sprawdzą się do noszenia na co dzień. Trampki mają przyjemną wulkanizowaną podeszwę i są sznurowanie. Wykończenie tekstylne w kolorze zielonym z połyskującą powierzchnią.

Vans tenisówki dziecięce Old school
219 zł

Dziecięce tenisówki od marki Vans sprawdzą się do noszenia na co dzień. Trampki mają przyjemną wulkanizowaną podeszwę i są sznurowanie. Niebieska tkanina z detalami ze skóry.

Vans tenisówki dziecięce Old Skool
219 zł

Dziecięce tenisówki od marki Vans są tak wyjątkowe, że każdy się w nich zakocha. Tenisówki mają wygodną, wulkanizowaną podeszwę i są sznurowane. Projekt w kolorze jasnozielonym ze skórzanymi detalami.

Vans tenisówki dziecięce Old Skool V
199 zł 189 zł

Dziecięce tenisówki od marki Vans są tak wyjątkowe, że każdy się w nich zakocha. Tenisówki mają wygodną, wulkanizowaną podeszwę i są zapinane na rzepy. Zielony model z różowymi detalami i błyszczącym wykończeniem.

Vans tenisówki dziecięce Old Skool V
169 zł

Dziecięce tenisówki od marki Vans są tak wyjątkowe, że każdy się w nich zakocha. Tenisówki mają wygodną, wulkanizowaną podeszwę i są zapinane na rzepy. Niebieski wzór ze skórzanymi detalami.

Vans tenisówki dziecięce UltraRange Glide (MESH)
279 zł

Dziecięce tenisówki marki Vans zachwycą wszystkich noszących je. Tenisówki mają przyjemną, wulkanizowaną podeszwę i są wykonane z lekkiego materiału. Zapięcie na rzep na pięcie.

Vans Tenisówki dziecięce UltraRange Rapidw
259 zł

Dziecięce tenisówki od marki Vans sprawią, że każdy dzień będzie przyjemnością! Tenisówki mają przyjemną, wulkanizowaną podeszwę i są wykonane z lekkiego materiału. Niebieski design z klasycznymi liniami.

Vans tenisówki dziecięce Ward
199 zł 189 zł

Dziecięce tenisówki od marki Vans sprawdzą się do noszenia na co dzień. Trampki mają przyjemną wulkanizowaną podeszwę i są sznurowanie. Wzór tekstylny w szarym kolorze z motywem geparda.

Vans tenisówki dziecięce Ward (COLOR BLOCK)
219 zł

Dziecięce tenisówki marki Vans zachwycą wszystkich noszących je. Tenisówki mają wygodną, wulkanizowaną podeszwę i wyściółkę wokół kostki. Tekstylny design łączący jasne kolory zachwyci niemal każdego.

Vans Tenisówki UltraRange Rapidw (POP)
259 zł

Dziecięce tenisówki od marki Vans sprawią, że każdy dzień będzie przyjemnością! Tenisówki mają przyjemną, wulkanizowaną podeszwę i są wykonane z lekkiego materiału. Klasyczny, szary design doskonale pasuje do różnych stylizacji.

Vans trampki Wm Camden Stripe Summer Canvas
225 zł 149 zł

Damskie trampki Vans Wm Camden Stripe Gingham to model inspirowany butami do skateboardingu, który preferowali deskorolkarze wiele dekad temu.

Vans tenisówki UY Old Skool
192 zł 189 zł

Ostatnia sztuka w tej cenie!

Kultowe tenisówki UY Old Skool od marki VANS są uwielbiane przez dzieci i dorosłych. Trampki są wykonane z wysokiej jakości materiału tekstylnego i mają sznurowadła.

Vans buty UY Rowley Classic
229 zł

Ostatnia sztuka w tej cenie!

Stylowy oraz niezwykle wygodny model butów!! Znakomite buty UY Rowley Classic to idealny wybór na deskorolkę oraz na co dzień. Podeszwa w tym modelu została specjalnie zaprojektowana, aby idealnie dopasować buty do deskorolki.

Vans buty YT Ward Hi
229 zł

Buty za kostkę kultowej marki Vans. Waflowa podeszwa z obróbką wulkanizowaną. Specjalnie zmodyfikowany bok pięty dla swobody ruchów. Wiązanie na sznurowadła aż do kostek. Bardziej uniwersalne, do noszenia w chłodniejsze dni. Vans MY Ward z ponadczasowym designem.

Vans tenisówki dziecięce MY Ward
209 zł

Doskonałe tenisówki MY Ward marki VANS są idealnym wyborem do noszenia na co dzień. Buty są wykonane z naturalnej skóry w połączniu z tekstylnym materiałem i wiązane są na sznurowadła.

Vans tenisówki dziecięce MY Ward
189 zł

Dziecięce tenisówki od kultowej marki Vans. Jest to model z przyjemną, wulkanizowaną wkładką dla poprawy komfortu podczas chodzenia. Klasyczne logo na boku cholewki. Wyściółka wokół kostki zapewnia wygodniejsze dopasowanie. MY Ward to odpowiednie buty do zajęć rekreacyjnych z rodziną lub przyjaciółmi.