Richter chłopięce sandały z przeszyciami
239 zł

Chłopięce sandałki z welurowego materiału, uzupełnionego charakterystycznym przeszyciem. Cholewka jest bardzo wygodna dzięki swojej delikatnej powierzchni. Niezawodne i w pełni wentylowane buty, idealne na spacery po mieście w miesiącach wiosennych i letnich. Sandały chłopięce marki Richter posiadają ochronny czubek, który zapewnia dużo miejsca na palce.


Richter chłopięce tenisówki z wyraźnym czubkiem-20%
199 zł

159 zł

Promocja

Chłopięce trampki z cholewką z nubuku i grubą gumową podeszwą pod palcami i piętą. Ten model świetnie nadaje się do nauki pierwszych kroków, które są również najważniejsze. Richter chłopięce tenisówki z wyraźnym czubkiem mogą wydawać się skomplikowane w wiązaniu, ale oferują również wzmocnioną podeszwę dla małych odkrywców.


Richter sandały chłopięce
199 zł

Ostatnia sztuka w tej cenie!

Sandały chłopięce z nubuku zakończone wyściółką z neoprenu. Pokrywają dużą część stopy, dzięki czemu można je stosować zarówno w cieplejszej pogodzie, jak i przy łagodnym ochłodzeniu. Wysokiej jakości szwy znajdują się na pasach w charakterystycznej nici. Sandały z materiału Richter są wykonane do nieprzewidywalnej pogody wiosennej.


Richter tenisówki dziewczęce w motyle
259 zł

Dziewczęce tenisówki, które nie tylko dobrze wyglądają, ale są również praktyczne. W przypadku, kiedy dziecko nie radzi sobie jeszcze ze sznurówkami, zapięcie na rzep jest rozwiązaniem problemu. Richter dziewczęce tenisówki na rzep mają wystarczająco mocną podeszwę, pozwalającą bawić się na różnych powierzchniach.