Pontec napowietrzacz Pondoair 450
130 zł

Raty 10x0 %

Napowietrzacz Pontec Pondoair 450 znakomicie natleni wodę w ogrodowym stawie lub oczku wodnym. Urządzenie ma moc 6 W i może być zanurzone do maksymalnej głębokości 1,5 m.

Oase sieć na staw AquaNet 3 (6 x 10 m)
135 zł

Raty 10x0 %

Sieć na staw Oase AquaNet o wymiarach 600 × 1000 cm ochroni stawy i oczka wodne przed opadającymi liśćmi lub gałęziami. W zestawie znajduje się 18 gwoździ, które służą do montażu siatki.

Oase odkurzacz wielofunkcyjny PondoVac 5
2 859 zł
+ darmowa dostawa

Raty 10x0 %

Wielofunkcyjny odkurzacz Oase PondoVac 5 doskonale nada się do czyszczenia basenów, oczek wodnych oraz stawów. Pełen zakres akcesoriów (np. 5 dysz) pozwala dopasować urządzenie do wymaganej pracy.

Pontec czapla ozdobna Heron
129 zł

Ostatnia sztuka w tej cenie!

Ozdobna czapla Pontec Heron to idealna dekoracja Twojego stawu lub oczka wodnego. Wykonana jest z wysokiej jakości tworzywa sztucznego. Barwiona trwałą farbą, co zapewni jakość kolorów przez wiele lat.

Oase Lampa UVC Vitronic 18 W
589 zł

Ostatnia sztuka w tej cenie!

Lampa UVC Oase Vitronic 18 W pozwoli na dokładne oczyszczenie zbiornika wodnego z zanieczyszczeń oraz patogenów. Urządzenie posiada certyfikat VDE, który gwarantuje bezpieczeństwo dla oczu.

Oase lampa UVC Vitronic 24 W
679 zł

Raty 10x0 %

Lampa UVC Oase Vitronic 24 W pozwoli na dokładne oczyszczenie zbiornika wodnego z zanieczyszczeń oraz patogenów. Urządzenie posiada certyfikat VDE, który gwarantuje bezpieczeństwo dla oczu.

Oase tester wody AquaActiv QuickSticks 6in1
65 zł

Raty 10x0 %

Zestaw do testowania wody Oase AquaActiv QuickSticks 6w1 pozwala na przetestowanie 50 próbek wody. Szybki i dokładny – wynik otrzymasz już po 1 minucie.

Oase sieć na staw AquaNet 1 (3 x 4 m)
39 zł

Raty 10x0 %

Sieć na staw Oase AquaNet o wymiarach 300 × 400 cm ochroni stawy i oczka wodne przed opadającymi liśćmi lub gałęziami. W zestawie znajduje się 8 gwoździ, które służą do montażu siatki.

Oase Lampa UVC Vitronic 11 W
365 zł

Ostatnia sztuka w tej cenie!

Lampa UVC Oase Vitronic 11 W pozwoli na dokładne oczyszczenie zbiornika wodnego z zanieczyszczeń oraz patogenów. Urządzenie posiada certyfikat VDE, który gwarantuje bezpieczeństwo dla oczu.

Oase odkurzacz wielofunkcyjny PondoVac Classic
999 zł
+ darmowa dostawa

Ostatnia sztuka w tej cenie!

Odkurzacz wielofunkcyjny PondoVac Classic doskonale sprawdzi się do czyszczenia basenów, oczek wodnych lub stawów. W zestawie z odkurzaczem znajdują się również 4 dysze, które umożliwią dopasowanie urządzenia do wymaganej pracy.

Oase podbierak do czyszczenia oczek wodnych - Profi Pond
135 zł

Raty 10x0 %

Podbierak do czyszczenia oczek wodnych marki Oase doskonale sprawdzi się w usuwaniu glonów oraz pływających liści czy też gałęzi. Lekki, teleskopowy drążek o długości od 113 do 190 cm ułatwi pracę.

Oase reflektor podwodny LunAqua 3 Set 1
319 zł

Ostatnia sztuka w tej cenie!

Reflektor podwodny LunAqua 3 set 1 stanowi ciekawy dodatek nie tylko do oczek wodnych ale również do ogrodu. Zestaw soczewek umożliwia wybór jednego z kolorów: czerwonego, pomarańczowego, zielonego, niebieskiego.

Oase reflektory podwodne LunAqua 3 Set 2
589 zł

Raty 10x0 %

Zestaw 2 reflektorów Oase LunAqua 3 pozwoli na oświetlenie nie tylko oczek wodnych ale również ogrodu. Zestaw pozwala na zmianę koloru światła dzięki wykorzystaniu kolorowych soczewek. Z klasycznego białego na czerwony, zielony, niebieski albo pomarańczowy.

Oase reflektory podwodone LunAqua 3 Set 3
859 zł

Ostatnia sztuka w tej cenie!

Zestaw 3 reflektorów Oase LunAqua 3 pozwoli na oświetlenie nie tylko oczek wodnych ale również ogrodu. Zestaw pozwala na zmianę koloru światła dzięki wykorzystaniu kolorowych soczewek. Z klasycznego białego na czerwony, zielony, niebieski albo pomarańczowy.

Pontec kaczka ozdobna Water Spout Duck
89 zł

Ostatnia sztuka w tej cenie!

Ozdobna kaczka Pontec Water Spout Duck to idealna dekoracja Twojego stawu lub oczka wodnego. Barwiona trwałą farbą, co zapewni jakość kolorów przez wiele lat. Wykonana jest z wysokiej jakości tworzywa sztucznego.

Pontec odkurzacz do oczek wodnych Pondovac 3
1 399 zł
+ darmowa dostawa

Ostatnia sztuka w tej cenie!

Odkurzacz do oczek wodnych Pontec Pondovac 3 o mocy 1600 W to doskonałe urządzenie do czyszczenia stawu lub basenu. System dwóch komór pozwala jednocześnie zasysać i opróżniać pojemnik. Wyposażony w ręczny regulator wydajności ssania.

Pontec ryba ozdobna Wate Spout Fish
95 zł

Ostatnia sztuka w tej cenie!

Ozdobna ryba Pontec Wate Spout Fish to idealna dekoracja Twojego stawu lub oczka wodnego. Barwiona trwałą farbą, co zapewni jakość kolorów przez wiele lat. Wykonana jest z wysokiej jaskości tworzywa sztucznego.

Pontec żaba ozdobna Wate Spout Frog
95 zł

Raty 10x0 %

Ozdobna żaba Pontec Wate Spout Frog to idealna dekoracja Twojego stawu lub oczka wodnego. Wykonana jest z wysokiej jaskości tworzywa sztucznego. Barwiona trwałą farbą, co zapewni jakość kolorów przez wiele lat.

Pontec żółw ozdobny Water Spout Turtle
89 zł

Ostatnia sztuka w tej cenie!

Ozdobny żółw Pontec Water Spout Turtle to idealna dekoracja Twojego stawu lub oczka wodnego. Barwiona trwałą farbą, co zapewni jakość kolorów przez wiele lat. Wykonana jest z wysokiej jakości tworzywa sztucznego.

Potrzebujesz pomocy w wyborze prezentu? Skorzystaj z naszego świątecznego poradnika: