Pontec lampy oświetleniowe PondoStar Set 30
229 zł

Ostatnia sztuka w tej cenie!

Lampy oświetleniowe Pontec PondoStar Set 30 o mocy 3 × 10 W znakomicie nadają się do podświetlenia ogrodu lub oczka wodnego. Wykonane z odpornego na warunki pogodowe Polyresinu. W zestawie z wodoodpornym transformatorem 12 V.


Pontec odkurzacz do oczek wodnych Pondovac 3
1 399 zł
+ darmowa dostawa

Ostatnia sztuka w tej cenie!

Odkurzacz do oczek wodnych Pontec Pondovac 3 o mocy 1600 W to doskonałe urządzenie do czyszczenia stawu lub basenu. System dwóch komór pozwala jednocześnie zasysać i opróżniać pojemnik. Wyposażony w ręczny regulator wydajności ssania.


Oase sieć na staw AquaNet 3 (6 x 10 m)
135 zł

Ostatnia sztuka w tej cenie!

Sieć na staw Oase AquaNet o wymiarach 600 × 1000 cm ochroni stawy i oczka wodne przed opadającymi liśćmi lub gałęziami. W zestawie znajduje się 18 gwoździ, które służą do montażu siatki.


Oase odkurzacz wielofunkcyjny PondoVac 5
2 859 zł
+ darmowa dostawa

Wielofunkcyjny odkurzacz Oase PondoVac 5 doskonale nada się do czyszczenia basenów, oczek wodnych oraz stawów. Pełen zakres akcesoriów (np. 5 dysz) pozwala dopasować urządzenie do wymaganej pracy.


Pontec czapla ozdobna Heron
129 zł

Ostatnia sztuka w tej cenie!

Ozdobna czapla Pontec Heron to idealna dekoracja Twojego stawu lub oczka wodnego. Wykonana jest z wysokiej jakości tworzywa sztucznego. Barwiona trwałą farbą, co zapewni jakość kolorów przez wiele lat.


Pontec napowietrzacz Pondoair 450
129 zł

Ostatnia sztuka w tej cenie!

Napowietrzacz Pontec Pondoair 450 znakomicie natleni wodę w ogrodowym stawie lub oczku wodnym. Urządzenie ma moc 6 W i może być zanurzone do maksymalnej głębokości 1,5 m.


Pontec żółw ozdobny Water Spout Turtle
89 zł

Ostatnia sztuka w tej cenie!

Ozdobny żółw Pontec Water Spout Turtle to idealna dekoracja Twojego stawu lub oczka wodnego. Barwiona trwałą farbą, co zapewni jakość kolorów przez wiele lat. Wykonana jest z wysokiej jakości tworzywa sztucznego.


Oase sieć na staw AquaNet 2 (4 x 8 m)
69 zł

Ostatnia sztuka w tej cenie!

Sieć na staw Oase AquaNet o wymiarach 400 × 800 cm ochroni stawy i oczka wodne przed opadającymi liśćmi lub gałęziami. W zestawie znajduje się 12 gwoździ, które służą do montażu siatki.


Oase Lampa UVC Vitronic 11 W
365 zł
+ darmowa dostawa

Ostatnia sztuka w tej cenie!

Lampa UVC Oase Vitronic 11 W pozwoli na dokładne oczyszczenie zbiornika wodnego z zanieczyszczeń oraz patogenów. Urządzenie posiada certyfikat VDE, który gwarantuje bezpieczeństwo dla oczu.


Oase Lampa UVC Vitronic 18 W
589 zł
+ darmowa dostawa

Ostatnia sztuka w tej cenie!

Lampa UVC Oase Vitronic 18 W pozwoli na dokładne oczyszczenie zbiornika wodnego z zanieczyszczeń oraz patogenów. Urządzenie posiada certyfikat VDE, który gwarantuje bezpieczeństwo dla oczu.


Oase lampa UVC Vitronic 24 W
679 zł
+ darmowa dostawa

Lampa UVC Oase Vitronic 24 W pozwoli na dokładne oczyszczenie zbiornika wodnego z zanieczyszczeń oraz patogenów. Urządzenie posiada certyfikat VDE, który gwarantuje bezpieczeństwo dla oczu.


Oase mały, okrągły podbierak na ryby
45 zł

Mały podbierak do ryb marki Oase pozwoli na szybkie i łatwe wyławianie ryb z oczek wodnych lub stawów. Trzonek o długości 113 cm został wykonany z lekkiego aluminium, dzięki któremu posługiwanie się siatką nie stanowi większego problemu.


Oase odkurzacz wielofunkcyjny PondoVac Classic
999 zł
+ darmowa dostawa

Ostatnia sztuka w tej cenie!

Odkurzacz wielofunkcyjny PondoVac Classic doskonale sprawdzi się do czyszczenia basenów, oczek wodnych lub stawów. W zestawie z odkurzaczem znajdują się również 4 dysze, które umożliwią dopasowanie urządzenia do wymaganej pracy.


Oase reflektor podwodny LunAqua 3 Set 1
319 zł
+ darmowa dostawa

Ostatnia sztuka w tej cenie!

Reflektor podwodny LunAqua 3 set 1 stanowi ciekawy dodatek nie tylko do oczek wodnych ale również do ogrodu. Zestaw soczewek umożliwia wybór jednego z kolorów: czerwonego, pomarańczowego, zielonego, niebieskiego.


Oase reflektory podwodne LunAqua 3 Set 2
589 zł
+ darmowa dostawa

Ostatnia sztuka w tej cenie!

Zestaw 2 reflektorów Oase LunAqua 3 pozwoli na oświetlenie nie tylko oczek wodnych ale również ogrodu. Zestaw pozwala na zmianę koloru światła dzięki wykorzystaniu kolorowych soczewek. Z klasycznego białego na czerwony, zielony, niebieski albo pomarańczowy.


Oase reflektory podwodone LunAqua 3 Set 3
859 zł
+ darmowa dostawa

Ostatnia sztuka w tej cenie!

Zestaw 3 reflektorów Oase LunAqua 3 pozwoli na oświetlenie nie tylko oczek wodnych ale również ogrodu. Zestaw pozwala na zmianę koloru światła dzięki wykorzystaniu kolorowych soczewek. Z klasycznego białego na czerwony, zielony, niebieski albo pomarańczowy.


Pontec kaczka ozdobna Water Spout Duck
89 zł

Ostatnia sztuka w tej cenie!

Ozdobna kaczka Pontec Water Spout Duck to idealna dekoracja Twojego stawu lub oczka wodnego. Barwiona trwałą farbą, co zapewni jakość kolorów przez wiele lat. Wykonana jest z wysokiej jakości tworzywa sztucznego.


Pontec pływająca kaczka Teal drake
39 zł

Ostatnia sztuka w tej cenie!

Pływająca kaczka Pontec Teal drake to idealna dekoracja Twojego stawu lub oczka wodnego. Wykonana jest z tworzywa sztucznego, dzięki czemu doskonale unosi się na wodzie. Barwiona trwałą farbą.


Pontec pływająca kaczka Teal female
39 zł

Ostatnia sztuka w tej cenie!

Pływająca kaczka Pontec Teal Female to idealna dekoracja Twojego stawu lub oczka wodnego. Barwiona trwałą farbą. Wykonana jest z tworzywa sztucznego, dzięki czemu doskonale unosi się na wodzie.


Pontec ryba ozdobna Wate Spout Fish
95 zł

Ozdobna ryba Pontec Wate Spout Fish to idealna dekoracja Twojego stawu lub oczka wodnego. Barwiona trwałą farbą, co zapewni jakość kolorów przez wiele lat. Wykonana jest z wysokiej jaskości tworzywa sztucznego.


Pontec żaba ozdobna Wate Spout Frog
95 zł

Ozdobna żaba Pontec Wate Spout Frog to idealna dekoracja Twojego stawu lub oczka wodnego. Wykonana jest z wysokiej jaskości tworzywa sztucznego. Barwiona trwałą farbą, co zapewni jakość kolorów przez wiele lat.


Pontec odkurzacz basenowy PondoMatic
519 zł

489 zł
+ darmowa dostawa

Odkurzacz Pontec PondoMatic o mocy 1400 W, to doskonałe urządzenie do czyszczenia stawu lub basenu. Wyposażony w 3 dysze ssące umożliwiające wygodniejszą pracę. Posiada ergonomiczny uchwyt ułatwiający przenoszenie.


Oase sieć na staw AquaNet 1 (3 x 4 m)
39 zł

Sieć na staw Oase AquaNet o wymiarach 300 × 400 cm ochroni stawy i oczka wodne przed opadającymi liśćmi lub gałęziami. W zestawie znajduje się 8 gwoździ, które służą do montażu siatki.


Oase podbierak do czyszczenia oczek wodnych - Profi Pond
135 zł

Podbierak do czyszczenia oczek wodnych marki Oase doskonale sprawdzi się w usuwaniu glonów oraz pływających liści czy też gałęzi. Lekki, teleskopowy drążek o długości od 113 do 190 cm ułatwi pracę.