Klein Żelazko Bosch
48 zł

Żelazko Bosch marki Klein to pozycja obowiązkowa dla każdej gospodyni. Wyprasuj wszystkie ubrania dla Twoich lalek i poczuj się jak prawdziwa pani domu. Realistyczny wygląd sprawia, że zabawa w dom jest jeszcze weselsza.

Woody Wózek do sprzątania
179 zł 159 zł

Ostatnia sztuka w tej cenie!

Wózek do przechowywania niezbędnych środków do sprzątania, od marki Woody. Drewniany wózek ma wbudowany odkurzacz, mopa i miotłę, szufelkę, detergent oraz małą szczotkę do sierści dla zwierząt. Dzieci mogą pomóc podczas sprzątania mieszkania.

Klein Wiadro z mopem dziecięce Vileda 6722
35 zł

Wiadro z mopem Vileda to zestaw stworzony dla dzieci, które uwielbiają pomagać swoim rodzicom podczas domowych porządków. Odpowiednia wielkość i waga zestawu pozwolą dziecku samodzielnie posprzątać swój pokój. Zestaw doskonale wspomaga naukę przez naśladowanie.

Klein Wiaderko z mopem Leifheit
41 zł

Wiaderko z mopem Leifheit 6558 od Klein sprawi, że wszystkie podłogi w domu będą lśnić czystością, a Twoje dziecko stanie się wspaniałym pomocnikiem podczas domowych prac. W zestawie mop oraz wiaderko z wyciskaczem. Zabawa umożliwi dziecku naukę odpowiedzialności oraz rozwinie zdolności manualne

Klein Vileda Wózek do czyszczenia
88 zł

Ostatnia sztuka w tej cenie!

Przenośny wózek do czyszczenia Klein Vileda z miotłą, mopem, wiadrem, zmiotką z szufelką oraz miotłą. Idealny dla dzieci lubiących pomagać w pracach domowych lub chcących się ich nauczyć. Wózek ma wysokość 60 cm.

Bigjigs Toys Drewniana deska do prasowania z żelazkiem
158 zł 121 zł

Drewniana deska do prasowania z żelazkiem marki Bigjigs Toys to idealny komplet dla każdej dziewczynki, która lubi zabawy w małą panią domu i chętnie pomaga mamie w codziennych obowiązkach. Drewaniana deska do prasowania z dołączonym żelazkiem (również drewnianym) sprawi ogromną radość dziewczynce lubiącej zabwę w dom.

Lamps różowy odkurzacz na baterie, 22 x 17 cm
48 zł

Odkurzacz dziecięcy w różowo – białym kolorze wymaga baterii do pracy. Ma praktyczny uchwyt i elastyczny wąż. Emituje prawdziwy dźwięk, a także wsysa kulki, które są częścią zestawu.

Plan Toys Zestaw do sprzątania
128 zł

Ostatnia sztuka w tej cenie!

Zestaw do sprzątania dla najmniejszych pomocników. Posprzątaj w domu ze swoimi dziećmi a zobaczysz, że sprzątanie to nie tylko nużąca rutyna. Dzieci nauczą się dbać o porządek i bardziej docenią otaczającą ich czystość.

Rappa Zestaw do sprzątania
45 zł

Sprzątanie domu nigdy nie jest nieskończone. Wyposaż małego asystenta do sprzątania z zestawem zawierającym kosz na śmieci, szczotkę i uchwyt. Zestaw jest przechowywany w pudełku upominkowym.

Smoby mały wózek do sprzątania z odkurzaczem - niebieski
208 zł 199 zł

Wózek do sprzątania zawiera wszystko, czego potrzebują mali pomocnicy – miotła i szufelka, duża miotła, płaski mop, wiadro, gąbka, detergent i odkurzacz na baterie. Dzieci mogą pomóc rodzicom w sprzątaniu mieszkania.

Teddies deska do prasowania, 46x21x46cm
59 zł

Deska do prasowania z możliwością pozycjonowania, przeznaczona jest dla gospodyń i gospodarzy domowych o różnym wzroście. Wygląda jak prawdziwa deska i pozwala dzieciom „pomagać“ mamie w prasowaniu.

Teddies odkurzacz 25 cm
99 zł

Za pomocą tego czerwonego odkurzacza z białym wężem i kółkami pomoże posprzątać małe gospodynie domowe. Urządzenie ma przycisk funkcyjny.

Teddies Żelazko

Teddies Żelazko

Ocena: 4,8
42 zł

Żelazko firmy Teddies to świetna zabawka dla małych pań domu, które uwielbiają angażować się w prace domowe. Żelazko pięknie świeci i emituje realistyczne dźwięki. Taka zabawa pobudza wyobraźnie dziecka i uczy je wykonywać pewne charakterystyczne dla swojej roli czynności .Twoje dziecko z pewnością zakocha się w tym nowym produkcie!

Klein Vileda zestaw do sprzątania Junior 6706
35 zł 31 zł

Zestaw do sprzątania Vileda Junior marki Klein to pozycja obowiązkowa dla każdej gospodyni. Urządzaj przyjęcia dla znajomych w perfekcyjnie czystym domu. Zestaw zawiera: miotłę, szufelkę i mop.

Klein Vileda duży zestaw do sprzątania
128 zł

Vileda duży zestaw do sprzątania sprawi, że od dziś każdy dziecięcy pokój będzie lśnił czystością. Dzięki tym zabawkom Twoje dziecko nauczy się porządków. Dołączony do zestawu wózek pozwoli przechowywać wszystkie akcesoria w jednym miejscu.

Klein Wózek do sprzątania
105 zł

Wózek do sprzątania marki Klein to zestaw dla wszystkich dzieci, które z chęcia pomagają w pracach domowych. Teraz dzięki zestawowi marki Klein będa mogły samodzielnie uczyć się codziennych obowiązków. Praktyczny wóżeczek na pewno ułatwi im pracę.

Klein Zestaw do czyszczenia Leifheit
30 zł 24 zł

Zestaw do czyszczenia Leifheit to dokładna kopia oryginału dedykowana dla dzieci. Mali pomocnicy będą teraz mogli naśladować matki i pomagać im w sprzątaniu.

Klein płaski mop Vileda
33 zł 28 zł

Czy potrzebujesz skutecznego narzędzia do sprzątania w domu? Dla twojej małej gospodyni nie będzie problemu z płaskim mopem od marki Vileda! Mop można przemoczyć i wyczyścić.

Lamps odkurzacz dziecięcy
31 zł

Dziecięcy odkurzacz marki Lamps będzie doskonale pasował do młodych pań domu. Już od najmłodszych lat warto uczyć porządku wokół siebie a i lalki nie lubią brudu. Zabawka zasilana 3 bateriami AA.

Smoby zestaw do sprzątania
37 zł 29 zł

Sprzątanie gospodarstwa domowego to niekończąca się praca. Wyposaż swojego małego pomocnika w zestaw do czyszczenia, który zawiera miotłę, szczotkę i szufelkę.

Klein Odkurzacz dziecięcy Bosch, czerwony
116 zł

Odkurzacz dziecięcy Bosch marki Klein to idealny prezent dla małej gosposi, która będzie mogła pomagać mamie w porządkach domowych. Posiada włącznik/wyłącznik oraz funkcję wymiany worka, przez co czyni go w pełni funkcjonalnym odkurzaczem do zabawy.

Let's play odkurzacz dla dzieci z realistycznym dźwiękiem
47 zł

Odkurzacz dla dzieci firmy Let's Play w kolorze czerwono-białym z praktycznym uchwytem oraz elastycznym wężem nie tylko posiada bardzo realistyczne efekty dźwiękowe, ale również działa jak prawdziwy! W zestawie znajdują się piłeczki, które można zassać do wnętrza zabawki. Zalecany dla dzieci od 3. roku życia.