Klein Vileda zestaw do sprzątania Junior 6706
35 zł

31 zł

Zestaw do sprzątania Vileda Junior marki Klein to pozycja obowiązkowa dla każdej gospodyni. Urządzaj przyjęcia dla znajomych w perfekcyjnie czystym domu. Zestaw zawiera: miotłę, szufelkę i mop.


Klein Żelazko Bosch
39 zł

Ostatnia sztuka w tej cenie!

Żelazko Bosch marki Klein to pozycja obowiązkowa dla każdej gospodyni. Wyprasuj wszystkie ubrania dla Twoich lalek i poczuj się jak prawdziwa pani domu. Realistyczny wygląd sprawia, że zabawa w dom jest jeszcze weselsza.


Klein Vileda duży zestaw do sprzątania
128 zł

Ostatnia sztuka w tej cenie!

Vileda duży zestaw do sprzątania sprawi, że od dziś każdy dziecięcy pokój będzie lśnił czystością. Dzięki tym zabawkom Twoje dziecko nauczy się porządków. Dołączony do zestawu wózek pozwoli przechowywać wszystkie akcesoria w jednym miejscu.


Klein Wiadro z mopem dziecięce Vileda 6722
35 zł

Wiadro z mopem Vileda to zestaw stworzony dla dzieci, które uwielbiają pomagać swoim rodzicom podczas domowych porządków. Odpowiednia wielkość i waga zestawu pozwolą dziecku samodzielnie posprzątać swój pokój. Zestaw doskonale wspomaga naukę przez naśladowanie.


Klein Wiaderko z mopem Leifheit
37 zł

Ostatnia sztuka w tej cenie!

Wiaderko z mopem Leifheit 6558 od Klein sprawi, że wszystkie podłogi w domu będą lśnić czystością, a Twoje dziecko stanie się wspaniałym pomocnikiem podczas domowych prac. W zestawie mop oraz wiaderko z wyciskaczem. Zabawa umożliwi dziecku naukę odpowiedzialności oraz rozwinie zdolności manualne


Klein Vileda Wózek do czyszczenia
88 zł

Przenośny wózek do czyszczenia Klein Vileda z miotłą, mopem, wiadrem, zmiotką z szufelką oraz miotłą. Idealny dla dzieci lubiących pomagać w pracach domowych lub chcących się ich nauczyć. Wózek ma wysokość 60 cm.


Smoby zabawka -żelazko
50 zł

35 zł

Żelazko parowe jak prawdziwe dla małych gospodyń domu. Żelazko ma efekty dźwiękowe, więc mali pomocnicy poczują, że wraz z mamą naprawdę prasują pranie.


Klein płaski mop Vileda
33 zł

Czy potrzebujesz skutecznego narzędzia do sprzątania w domu? Dla twojej małej gospodyni nie będzie problemu z płaskim mopem od marki Vileda! Mop można przemoczyć i wyczyścić.


Bigjigs Toys Drewniana deska do prasowania z żelazkiem
125 zł

Drewniana deska do prasowania z żelazkiem marki Bigjigs Toys to idealny komplet dla każdej dziewczynki, która lubi zabawy w małą panią domu i chętnie pomaga mamie w codziennych obowiązkach. Drewaniana deska do prasowania z dołączonym żelazkiem (również drewnianym) sprawi ogromną radość dziewczynce lubiącej zabwę w dom.


Pilsan Deska do prasowania z żelazkiem, księżniczka
75 zł

Deska do prasowania z żelazkiem marki Pilsan. Idealnie nadaje się dla początkujących gospodyń. Deska jest składana, co jest szczególnie przydatne w mniejszych pomieszczeniach. Posiada kolorowy motyw.


Smoby zestaw do sprzątania
37 zł

29 zł

Sprzątanie gospodarstwa domowego to niekończąca się praca. Wyposaż swojego małego pomocnika w zestaw do czyszczenia, który zawiera miotłę, szczotkę i szufelkę.


Klein wózek do sprzątania Vileda
167 zł

Ostatnia sztuka w tej cenie!

Wózek do przechowywania niezbędnych środków do sprzątania, od marki Vileda. Wózek zawiera miotłę, mop, wiadro, zmiotkę, szufelkę i detergent. Dzieci mogą pomóc tak podczas sprzątania mieszkania.


Let's play odkurzacz dla dzieci z realistycznym dźwiękiem
47 zł

Odkurzacz dla dzieci firmy Let's Play w kolorze czerwono-białym z praktycznym uchwytem oraz elastycznym wężem nie tylko posiada bardzo realistyczne efekty dźwiękowe, ale również działa jak prawdziwy! W zestawie znajdują się piłeczki, które można zassać do wnętrza zabawki. Zalecany dla dzieci od 3. roku życia.


Rappa Zestaw do sprzątania
44 zł

Sprzątanie domu nigdy nie jest nieskończone. Wyposaż małego asystenta do sprzątania z zestawem zawierającym kosz na śmieci, szczotkę i uchwyt. Zestaw jest przechowywany w pudełku upominkowym.


Teddies odkurzacz 25 cm
99 zł

Za pomocą tego czerwonego odkurzacza z białym wężem i kółkami pomoże posprzątać małe gospodynie domowe. Urządzenie ma przycisk funkcyjny.


Teddies Żelazko
39 zł

Ostatnia sztuka w tej cenie!

Żelazko firmy Teddies to świetna zabawka dla małych pań domu, które uwielbiają angażować się w prace domowe. Żelazko pięknie świeci i emituje realistyczne dźwięki. Taka zabawa pobudza wyobraźnie dziecka i uczy je wykonywać pewne charakterystyczne dla swojej roli czynności .Twoje dziecko z pewnością zakocha się w tym nowym produkcie!


Klein odkurzacz zabawka Theo Klein Bosch
129 zł

Dziecięcy odkurzacz Theo Klein Bosch doskonale odwzorowuje wygląd prawdziwych odkurzaczy, co z pewnością doceni Twój mały pomocnik. Odkurzacz posiada wymienialny pojemnik na specjalne poliuretanowe kuleczki imitujące brud oraz wydaje realistyczne dźwięki. Dzięki odkurzaczowi Theo Klein Bosch, Twoje dziecko nauczy się, że codzienne obowiązki mogą być świetną zabawą!


Lamps odkurzacz dziecięcy
25 zł

Dziecięcy odkurzacz marki Lamps będzie doskonale pasował do młodych pań domu. Już od najmłodszych lat warto uczyć porządku wokół siebie a i lalki nie lubią brudu. Zabawka zasilana 3 bateriami AA.


Smoby mały wózek do sprzątania z odkurzaczem - niebieski
208 zł

170 zł

Wózek do sprzątania zawiera wszystko, czego potrzebują mali pomocnicy – miotła i szufelka, duża miotła, płaski mop, wiadro, gąbka, detergent i odkurzacz na baterie. Dzieci mogą pomóc rodzicom w sprzątaniu mieszkania.


Teddies deska do prasowania, 46x21x46cm
59 zł

Deska do prasowania z możliwością pozycjonowania, przeznaczona jest dla gospodyń i gospodarzy domowych o różnym wzroście. Wygląda jak prawdziwa deska i pozwala dzieciom „pomagać“ mamie w prasowaniu.


Klein Wózek do sprzątania
105 zł

Wózek do sprzątania marki Klein to zestaw dla wszystkich dzieci, które z chęcia pomagają w pracach domowych. Teraz dzięki zestawowi marki Klein będa mogły samodzielnie uczyć się codziennych obowiązków. Praktyczny wóżeczek na pewno ułatwi im pracę.


Klein Odkurzacz dziecięcy Bosch, czerwony
115 zł

Odkurzacz dziecięcy Bosch marki Klein to idealny prezent dla małej gosposi, która będzie mogła pomagać mamie w porządkach domowych. Posiada włącznik/wyłącznik oraz funkcję wymiany worka, przez co czyni go w pełni funkcjonalnym odkurzaczem do zabawy.


Teddies Zestaw do prasowania
85 zł

Zestaw do prasowania marki Teddies to obowiązkowy zestaw dla każdej dziewczynki lubiącej zabawę w dom. Każda pani domu doskonale wie, że prasowanie jest jedną z najczęściej wykonywanych prac domowych. Kolorowy zestaw na pewno zachęci małe dziewczynki do pomocy przy pracach domowych. Komplet zawiera m.in.: żelazko, deskę do prasowania, wieszaki, oraz butle na wodę.


Wader Wózek Gosposi 10974
65 zł

Wózek Gosposi 10974 to idealny zestaw dla małych gospodyń. W skład zestawu wchodzą wózek na kółkach z wiadrem, miotła, zmiotka, szufelka i mop. Szufelka ze zmiotką oraz mop i szczotka są praktycznym zestawem sprzątającym i znakomicie spisują się zarówno w domu jak i na dworze, a poręczny wózek ułatwia transport całej zawartości.


Wiky deska do prasowania dla dzieci
33 zł

Dziecięca deska do prasowania Wiky dla małych gospodyń domowych. Można na niej prasować ubranka dla lalek lub innych zabawek, dzięki czemu będą zawsze ładnie wyglądać podczas codziennej zabawy.