Klein Żelazko Bosch
50 zł

Żelazko Bosch marki Klein to pozycja obowiązkowa dla każdej gospodyni. Wyprasuj wszystkie ubrania dla Twoich lalek i poczuj się jak prawdziwa pani domu. Realistyczny wygląd sprawia, że zabawa w dom jest jeszcze weselsza.

Teddies Żelazko

Teddies Żelazko

Ocena: 4,5
44 zł

Żelazko firmy Teddies to świetna zabawka dla małych pań domu, które uwielbiają angażować się w prace domowe. Żelazko pięknie świeci i emituje realistyczne dźwięki. Taka zabawa pobudza wyobraźnie dziecka i uczy je wykonywać pewne charakterystyczne dla swojej roli czynności .Twoje dziecko z pewnością zakocha się w tym nowym produkcie!

Barbie Pralka
85 zł 70 zł

Czas zrobić duże pranie. Napełnij pralkę, zamknij drzwiczki, sprawdź detergent i uruchom właściwy program. Kiedy pralka się uruchamia, wydaje dźwięki jak prawdziwa pralka.

Barbie Żelazko
76 zł

Żelazko jest przeznaczone dla wszystkich małych gospodyń domowych, które lubią pomagać mamom. Żelazko zapala się i wydaje dźwięki, jak prawdziwe żelazko. Rozpryskuje również wodę z opryskiwacza.

Bigjigs Toys Drewniana deska do prasowania z żelazkiem
136 zł

Ostatnia sztuka w tej cenie!

Drewniana deska do prasowania z żelazkiem marki Bigjigs Toys to idealny komplet dla każdej dziewczynki, która lubi zabawy w małą panią domu i chętnie pomaga mamie w codziennych obowiązkach. Drewaniana deska do prasowania z dołączonym żelazkiem (również drewnianym) sprawi ogromną radość dziewczynce lubiącej zabwę w dom.

Klein Zestaw do czyszczenia Leifheit
25 zł

Ostatnia sztuka w tej cenie!

Zestaw do czyszczenia Leifheit to dokładna kopia oryginału dedykowana dla dzieci. Mali pomocnicy będą teraz mogli naśladować matki i pomagać im w sprzątaniu.

Lamps różowy odkurzacz na baterie, 22 x 17 cm
48 zł

Odkurzacz dziecięcy w różowo – białym kolorze wymaga baterii do pracy. Ma praktyczny uchwyt i elastyczny wąż. Emituje prawdziwy dźwięk, a także wsysa kulki, które są częścią zestawu.

Plan Toys Zestaw do sprzątania
129 zł 116 zł

Ostatnia sztuka w tej cenie!

Zestaw do sprzątania dla najmniejszych pomocników. Posprzątaj w domu ze swoimi dziećmi a zobaczysz, że sprzątanie to nie tylko nużąca rutyna. Dzieci nauczą się dbać o porządek i bardziej docenią otaczającą ich czystość.

Rappa Zestaw do sprzątania-17%
45 zł 37 zł

Wyprzedaż

Sprzątanie domu nigdy nie jest nieskończone. Wyposaż małego asystenta do sprzątania z zestawem zawierającym kosz na śmieci, szczotkę i uchwyt. Zestaw jest przechowywany w pudełku upominkowym.

Teddies deska do prasowania, 46x21x46cm
59 zł

Deska do prasowania z możliwością pozycjonowania, przeznaczona jest dla gospodyń i gospodarzy domowych o różnym wzroście. Wygląda jak prawdziwa deska i pozwala dzieciom „pomagać“ mamie w prasowaniu.

Teddies Zestaw do czyszczenia z plastikowym koszem 7 szt
67 zł

Nowość

Duży zestaw środków do czyszczenia dla małych gospodyń domowych. Prace domowe stają się świetną zabawą, a dzięki tym zabawkom uczysz dzieci podstawowych nawyków związanych ze sprzątaniem np. w pokoju dziecięcym.

Klein Vileda zestaw do sprzątania Junior 6706
37 zł

Zestaw do sprzątania Vileda Junior marki Klein to pozycja obowiązkowa dla każdej gospodyni. Urządzaj przyjęcia dla znajomych w perfekcyjnie czystym domu. Zestaw zawiera: miotłę, szufelkę i mop.

Klein wózek do sprzątania Vileda
167 zł

Wózek do przechowywania niezbędnych środków do sprzątania, od marki Vileda. Wózek zawiera miotłę, mop, wiadro, zmiotkę, szufelkę i detergent. Dzieci mogą pomóc tak podczas sprzątania mieszkania.

Teddies Zestaw do czyszczenia z akcesoriami 5 szt
26 zł

Nowość

Zestaw środków do czyszczenia dla małych gospodyń domowych. Prace domowe stają się świetną zabawą, a dzięki tym zabawkom uczysz dzieci podstawowych nawyków związanych ze sprzątaniem np. w pokoju dziecięcym.

Let's play odkurzacz dla dzieci z realistycznym dźwiękiem
48 zł

Odkurzacz dla dzieci firmy Let's Play w kolorze czerwono-białym z praktycznym uchwytem oraz elastycznym wężem nie tylko posiada bardzo realistyczne efekty dźwiękowe, ale również działa jak prawdziwy! W zestawie znajdują się piłeczki, które można zassać do wnętrza zabawki. Zalecany dla dzieci od 3. roku życia.

Klein Wózek do sprzątania
170 zł

Wózek do sprzątania marki Klein to zestaw dla wszystkich dzieci, które z chęcia pomagają w pracach domowych. Teraz dzięki zestawowi marki Klein będa mogły samodzielnie uczyć się codziennych obowiązków. Praktyczny wóżeczek na pewno ułatwi im pracę.

Lamps odkurzacz dziecięcy
36 zł

Dziecięcy odkurzacz marki Lamps będzie doskonale pasował do młodych pań domu. Już od najmłodszych lat warto uczyć porządku wokół siebie a i lalki nie lubią brudu. Zabawka zasilana 3 bateriami AA.

Klein Odkurzacz dziecięcy Bosch, czerwony
130 zł

Odkurzacz dziecięcy Bosch marki Klein to idealny prezent dla małej gosposi, która będzie mogła pomagać mamie w porządkach domowych. Posiada włącznik/wyłącznik oraz funkcję wymiany worka, przez co czyni go w pełni funkcjonalnym odkurzaczem do zabawy.

Klein Vileda duży zestaw do sprzątania
137 zł

Vileda duży zestaw do sprzątania sprawi, że od dziś każdy dziecięcy pokój będzie lśnił czystością. Dzięki tym zabawkom Twoje dziecko nauczy się porządków. Dołączony do zestawu wózek pozwoli przechowywać wszystkie akcesoria w jednym miejscu.

Barbie odkurzacz dla lalki
85 zł 70 zł

Dzięki temu biało-różowemu odkurzaczowi można posprzątać cały domek dla lalek. Urządzenie posiada przycisk funkcyjny i podczas odkurzania emituje dźwięki i ruch kulek w przezroczystym pojemniku.

Klein odkurzacz zabawka Theo Klein Bosch
125 zł

Dziecięcy odkurzacz Theo Klein Bosch doskonale odwzorowuje wygląd prawdziwych odkurzaczy, co z pewnością doceni Twój mały pomocnik. Odkurzacz posiada wymienialny pojemnik na specjalne poliuretanowe kuleczki imitujące brud oraz wydaje realistyczne dźwięki. Dzięki odkurzaczowi Theo Klein Bosch, Twoje dziecko nauczy się, że codzienne obowiązki mogą być świetną zabawą!

Klein płaski mop Vileda
30 zł

Czy potrzebujesz skutecznego narzędzia do sprzątania w domu? Dla twojej małej gospodyni nie będzie problemu z płaskim mopem od marki Vileda! Mop można przemoczyć i wyczyścić.

Klein Vileda Wózek do czyszczenia
95 zł

Przenośny wózek do czyszczenia Klein Vileda z miotłą, mopem, wiadrem, zmiotką z szufelką oraz miotłą. Idealny dla dzieci lubiących pomagać w pracach domowych lub chcących się ich nauczyć. Wózek ma wysokość 60 cm.

Klein Wiaderko z mopem Leifheit
43 zł

Wiaderko z mopem Leifheit 6558 od Klein sprawi, że wszystkie podłogi w domu będą lśnić czystością, a Twoje dziecko stanie się wspaniałym pomocnikiem podczas domowych prac. W zestawie mop oraz wiaderko z wyciskaczem. Zabawa umożliwi dziecku naukę odpowiedzialności oraz rozwinie zdolności manualne

Little Tikes Moja pierwsza pralka
264 zł 214 zł

Moja pierwsza pralka od Little Tikes to interaktywna zabawka zaprojektowana tak, by wyglądała jak prawdziwe urządzenie. Dzieci mogą włożyć do niej pranie i patrzeć, jak wiruje bęben pralki, a pranie się „pierze”. W ten sposób mogą udawać, że robią pranie tak jak ich rodzice.

Smoby odkurzacz na baterie
98 zł 85 zł

Elegancki, kompaktowy i lekki odkurzacz z elektronicznym dźwiękiem ssania. Dzięki swoim rozmiarom i niewielkiej wadze odkurzacz Eco Clean jest łatwy w obsłudze nawet dla małych dzieci.

Teddies odkurzacz 25 cm
99 zł

Za pomocą tego czerwonego odkurzacza z białym wężem i kółkami pomoże posprzątać małe gospodynie domowe. Urządzenie ma przycisk funkcyjny.

Klein Wiadro z mopem dziecięce Vileda 6722
42 zł

Wiadro z mopem Vileda to zestaw stworzony dla dzieci, które uwielbiają pomagać swoim rodzicom podczas domowych porządków. Odpowiednia wielkość i waga zestawu pozwolą dziecku samodzielnie posprzątać swój pokój. Zestaw doskonale wspomaga naukę przez naśladowanie.

Woody Wózek do sprzątania
180 zł

Wózek do przechowywania niezbędnych środków do sprzątania, od marki Woody. Drewniany wózek ma wbudowany odkurzacz, mopa i miotłę, szufelkę, detergent oraz małą szczotkę do sierści dla zwierząt. Dzieci mogą pomóc podczas sprzątania mieszkania.