CONCEPT odkurzacz automatyczny VR3210

CONCEPT odkurzacz automatyczny VR3210

Nr.: 2742126
Nowość
Odkurzacz automatyczny z funkcją mopowania. Concept VR3210 jest wyposażony w nawigację laserową LaserTec 2.0, tryb sterylizacji UVC i wydajną metodę wycierania Y-wash. Bateria LG BYD 5200 mAh zapewnia zasilanie na 250 minut sprzątania.  Pełny opis
2 390 zł
Darmowa dostawa
Dostarcza MALL

W magazynie 5+ sztuk

17.05.2021 odbiór osobisty
Punkty odbioru
 
18.05.2021 dostawa kurierska komfortowa
 
18.05.2021 - 20.05.2021 dostawa kurierska ekonomiczna

Opis

Kluczowe właściwości Concept VR3210

 • Odkurzanie i wycieranie w jednym kroku
 • Tryb sterylizacyjny UV
 • Nawigacja laserowa LaserTec 2.0
 • Obsługa za pomocą aplikacji
 • 3 tryby czyszczenia
 • Efektywny silnik BLDC
Odkurzacz automatyczny Concept VR3210

Odkurzacz Concept VR3210 niczego się nie boi

Odkurzacz Concept VR3210 oferuje laserową nawigację LaserTec 2.0, która szczegółowo skanuje pomieszczenia i tworzy dokładną mapę domu do planowania sprzątania. Odkurzacz orientuje się z maksymalną dokładnością w przestrzeni i nie przejeżdża wielokrotnie przez oczyszczone już miejsca. Z łatwością przekracza przeszkody (progi) o wysokości do 1,8 cm. Po zakończeniu sprzątania, odkurzacz automatycznie wyszuka stację ładującą. 

Concept VR3210 szczotki obrotowe

Pozostawia za sobą idealny porządek

Odkurzacz automatyczny nie tylko odkurza, ale także wyciera podłogi. Do odkurzania, urządzenie posiada zbiornik o pojemności 600 ml. Moduł mopa z elektronicznie sterowanym trybem wycierania podłóg zapewni porządek w rekordowym czasie. Moduł do wycierania jest wyposażony w ściereczkę z mikrofibry, którą można łatwo zdjąć i wyprać w pralce. Do zbiornika na wodę można dodać odpowiedni środek dezynfekujący, dzięki czemu podłogi również zostaną zdezynfekowane. 

Concept VR3210 nawigacja żyroskopowa

Możliwość kontroli odkurzacza i jego pracy.

Odkurzaczem Concept VR3210 możesz sterować łatwo za pomocą aplikacji Concept Robot, która jest dostępna bezpłatnie dla urządzeń z systemami iOS i Android. Możesz korzystać z odkurzacza w dowolnym momencie i z dowolnego miejsca – po prostu ustaw program, który najbardziej Ci odpowiada. A jeśli nie jesteś fanem używania aplikacji lub nie masz smartfona, użyj pilota zawartego w zestawie.

Odkurzacz automatyczny Concept VR3210 Concept Home

Czyszczenie strefowe

Za pomocą aplikacji można zdefiniować do 15 stref, w tym obszary o ograniczonym dostępie. W wybranej strefie odkurzacz czyści w taki sam sposób, jak podczas automatycznego czyszczenia. Oznaczając obszary o ograniczonym dostępie, możesz chronić dywany i podłogi. Możesz zwiększyć efektywność sprzątania, wybierając funkcję DOUBLE, aby robot powtórzył czyszczenie po zakończeniu normalnego sprzątania oraz funkcję TURBO, która zwiększa moc ssania do maksimum. 


Wydajny silnik

Odkurzacz ma cyfrowy bezszczotkowy silnik BLDC, który jest mocny, cichy, niezawodny i energooszczędny, a także gwarantuje dłuższą żywotność. 3 poziomy mocy zmieniają się w zależności od wybranego trybu czyszczenia. Moc ssania można również ustawić ręcznie w zależności od potrzeby i stopnia zabrudzenia.

Concept VR3210 silnik

Tryb sterylizacyjny UV

Odkurzacz jest wyposażony w technologię sterylizacji UVC LED, która zapewnia do 3 razy dłuższą żywotność w porównaniu z powszechnie używanymi lampami. Tryb można obsługiwać za pomocą aplikacji mobilnej i po podłączeniu pojemnika na kurz. W trybie sterylizacji ssanie jest wyłączone a prędkość obniżona, podobnie jak prędkość obrotów głównej szczotki. 

Concept VR3210 silnik

Pozostawia za sobą idealny porządek

Funkcja Carpet turbo automatycznie zwiększa moc ssania do maksimum podczas czyszczenia dywanów. Po ponownym wjechaniu na twardą podłogę odkurzacz wróci do swojej pierwotnej, normalnej wydajności. Możesz użyć tej funkcji, jeśli masz zainstalowaną w robocie szczotkę do dywanów

Concept VR3210 nawigacja żyroskopowa

Bezpieczny dom

. . Dodanie odpowiedniego środka dezynfekującego do zbiornika na wodę i włączenie na robocie trybu wycierania, zapewni idealnie czyste i zdezynfekowane podłogi. Walczy z wirusami i bakteriami 


 Odkurzacz automatyczny Concept VR3210

Odkurzacz jest wyposażony w szczotkę do dywanów

Spiralna szczotka, która łączy szczecinę i gumowe listwy, nadaje się do wszystkich rodzajów podłóg, w tym dywanów.

 Odkurzacz automatyczny Concept VR3210

Szczotka HardFloor

Miękka powierzchnia ze specjalnymi włóknami wychwytuje do 3 razy więcej brudu z twardych podłóg. Nie ma ryzyka ich zarysowania.

Y-WASH

Najbardziej efektywny sposób wycierania, w którym robot porusza się po trajektorii „Y” i wielokrotnie przemierza każdy kawałek podłogi.

 Odkurzacz automatyczny Concept VR3210

System filtracji

Filtrowanie TripleAirClean z filtrem HEPA 13 usuwa do 99,9% cząstek, bakterii i wirusów


 Odkurzacz automatyczny Concept VR3210

Bateria

Bateria o dużej pojemności LG BYG zapewnia zasilanie do 250 minut pracy. Baterie te wyróżniają się wysoką wydajnością, długą żywotnością i bezpieczeństwem.

 Odkurzacz automatyczny Concept VR3210

Dopasuj ją do powierzchni, którą zamierzasz czyścić

Możesz wybierać spośród trzech głównych szczotek i dwóch bocznych szczotek w zależności od odkurzanej powierzchni. Boczne szczotki zwiększają zasięg odkurzania i doskonale czyszczą trudno dostępne miejsca.

Czujnik TOF

Specjalny czujnik zapewnia orientację wzdłuż ścian, chroni odkurzacz i meble przed uszkodzeniem oraz utrzymuje niewielką odległość od przeszkód. Ten czujnik wykrywa szklane i czarne ściany.

 Odkurzacz automatyczny Concept VR3210

RoomPlan

Funkcja RoomPlan pozwala ustawić dokładny harmonogram czyszczenia, tryb czyszczenia i poziom mocy ssania. Robot uruchamia się automatycznie o ustawionej godzinie i po czyszczeniu przechodzi do stacji ładującej.


 Odkurzacz automatyczny Concept VR3210

Total Surface

Dzięki funkcji automatycznego wznawiania Total Surface odkurzacz może czyścić nawet większe obszary. Jeśli rozładuje się on bowiem podczas czyszczenia, automatycznie wyszuka stację ładującą, a po naładowaniu będzie kontynuował czyszczenie od tego miejsca, gdzie je przerwał.

Automatyczny układ

Ten tryb służy do czyszczenia całego domu. Robot generuje mapę, dzieli ją na mniejsze obszary, które dokładnie posprząta jeden po drugim. Zaczyna odkurzane wzdłuż ścian, następnie czyści pozostałe przestrzenie w liniach.

Lokalne sprzątanie

Tryb lokalny nadaje się do mniejszych obszarów lub do dokładniejszego czyszczenia. Robot wykonuje podwójne czyszczenie na powierzchni 1.5×1.5 metra, zaczynając z pozycji startowej. Ten tryb można łączyć z trybem TURBO.

 Odkurzacz automatyczny Concept VR3210

Tryb cichy

W trybie cichym robot wyłącza wszystkie powiadomienia głosowe, aby nie przeszkadzać podczas oglądania ulubionego programu. W trybie cichym robot nie wykona zaplanowanego czyszczenia.

Właściwości

 • Technologia nawigacji LaserTec 2.0 dla szybkiego i wydajnego czyszczenia
 • Mocny bezszczotkowy silnik BLDC
 • Wysoka moc ssania
 • Długa żywotność baterii
 • 3 tryby czyszczenia – kompletny, strefowy i lokalny
 • Aplikacja Concept Robot
 • Pilot zdalnego sterowania
 • 3 funkcje – Turbo, Double i tryb cichy
 • 3-stopniowa filtracja z HEPA 13
 • Akumulator zapewnia zasilanie do 250 minut czyszczenia
 • Czujnik TOF
 • ROOMPLAN – podział czyszczenia, rodzaje czyszczenia, strefy zabronione
 • Total Surface
 • Planowanie sprzątania
 • Czas ładowania 4 – 5 godzin

Zawartość opakowania

 • Stacja ładująca – przewód zasilający 150 cm
 • Szczotka główna do dywanów
 • Szczotka główna do twardych podłóg
 • 3 filtry HEPA 13 + filtr piankowy
 • Pilot
 • Szczotka do czyszczenia
 • Moduł mopa + 2 tkaniny na mopa

Parametry techniczne

Pojemność zbiornika na kurz 600 ml
Pojemność modułu mopa 300 ml
Typ baterii LG BYD 5200 mAh
Czas pracy 250 min
Czas ładowania 4 – 5 h
Pilot zdalnego sterowania Tak
Automatyczny powrót do bazy Tak
Kolor Czarny

Linki