CONCEPT VP5091

CONCEPT VP5091

Nr.: 1102053
Odkurzacz podłogowy cyklonowymocy 800 W ze zmywalnym filtrem HEPA idealnie czyści każdy zakątek w domu. Podczas czyszczenia za pomocą Concept VP5091 łatwo jest dostać się do trudno dostępnych miejsc dzięki dołączonym ssawkom. Pełny opis
Dostarcza MALL
299 zł
Z VAT + KGO

Obecnie niedostępne

Opis

Kluczowe właściwości Concept VP5091

  • Mocny silnik
  • Technologia cyklonowa z filtrem HEPA
  • Stała wydajność
  • Specjalna końcówka do twardych podłóg
  • Elastyczna dysza szczelinowa

Idealnie czysty dom

Silnik o mocy 800 W niezawodnie gwarantuje niezrównaną wydajność do czyszczenia w każdym zakątku domu. Stabilna moc utrzymuje tę samą wartość dzięki technologii odessania cyklonoweg, która w połączeniu z filtrem HEPA zapewnia idealną filtrację odpowiednią również dla alergików. Filtr HEPA wychwytuje nawet najdrobniejsze pozostałości brudu, takie jak pleśnie, roztocza i inne drobne cząstki. Podczas odsysania cyklonowego wszystkie zanieczyszczenia gromadzą się w pojemniku zbiorczym o wystarczającej objętości. I nie będziesz już musiał martwić się o kupowanie toreb na stałe. Po sprzątnięciu wystarczy opróżnić śmietnik i przygotować się do dalszego czyszczenia.

Odkurzanie bez hałasu

Z ssaniem do odsysania suchego Concept VP5091 możesz łatwo wyczyścić całe mieszkanie dzięki praktycznemu akcesorium. Dysza podłogowa ułatwia odkurzanie większości powierzchni dywanów, w tym małych dywanów i koców. W przypadku twardych, utwardzonych lub innych twardych powierzchni konieczne jest jedynie przestawienie klapy dyszy. Rozszerz gniazda za pomocą tych powierzchni w sposób łagodny. Możesz uzyskać dostęp do normalnie niedostępnych miejsc za pomocą dyszy szczelinowej bez żadnych problemów. Odtąd nie będziesz musiał odsuwać ciężkich mebli, a Concept VP5091 będzie łatwy do czyszczenia nawet w bardzo wąskich miejscach, takich jak fotele.

Czy wiecie, że…

Oznaczenie filtra HEPA opiera się na angielskim skrócie jego funkcji – przechwytywaniu mikrocząstek o wysokiej wydajności. Filtr tworzy zdezorganizowane, ale posiada silnie połączone ze sobą włókna, przez które odbywa się proces czyszczenia. Filtr HEPA był nawet używany podczas II Wojny Światowej, aby zapobiec zanieczyszczeniu powietrza przez substancje radioaktywne.


Zatrzymany za kilka minut

Nawet konstrukcja odkurzacza VP5091 ułatwi ci pracę. Metalowe rury teleskopowe natychmiast dostosują się do Twoich wymagań. Po opróżnieniu nie będziesz musiał zwijać kabla. Odkurzacz ma automatyczną szpulę kablową, aby przyspieszyć czyszczenie końcowe. Pojemnik cyklonowy o pojemności 2,5 litra można łatwo usunąć i wyczyścić.

Idealny asystent

Odkurzacz w kolorze szaro-niebieskim z pewnością przypadnie Ci do gustu. Będziesz mógł schować go w szafce zarówno w pioniew pozycji poziomej. Podobnie jak w przypadku pojemnika cyklonowego, filtr HEPA można zdemontować. Po pewnym czasie łatwo jest je umyć pod słabym strumieniem wody, a po dokładnym wysuszeniu kontynuować odkurzanie.

Parametry techniczne

Moc ssania: 15 kPa
Filtracja 7 stopni
Promień działania 7,5 m
Długość przewodu zasilającego 4,5 m
Waga bez akcesoriów 4,1 kg

Linki