CONCEPT VR2000

Ocena: 5 2 ocen Marka: CONCEPT Nr katalogowy: 1324046

Darmowa dostawa

CONCEPT VR2000

Automatyczny odkurzaczinteligentną opcją sterowania mobilnego będzie wspaniałym pomocnikiem, który posprząta i pościera bez Twojej pomocy. Odkurzacz Concept VR2000 Perfect Clean oferuje do 5 trybów czyszczenia łącznie z trybem FULL GO, z którym odkurzacz zacznie sprzątać zaraz po ładowaniu. Pełny opis

1126
5 2

1 126 zł z VAT + KGO 1 502,08 zł, oszczędzasz 376,08 zł (25 %)

Nr katalogowy: 1324046

Pełny opis

Opis produktu

Kluczowe właściwości Concept VR2000

 • Odkurza i ściera
 • Nawigacja żyroskopowa
 • Aplikacje w języku czeskim
 • 5 trybów czyszczenia
 • Efektywny silnik BLDC
Automatyczny odkurzacz Concept VR2000

Concept VR2000 nie boi się niczego

I nic go nie powstrzyma. Automatyczny pomocnik nie tylko odkurzy, ale także wytrze. Niezależnie od tego, czy użyjesz go na linoleum, betonie, parkiecie czy dywanie, sprawdzi się znakomicie. Ponadto do odkurzania można użyć bardzo dużego pojemnika o objętości 600 ml. Posiada dwie główne szczotki obrotowe, które zbierają włosy i drobny pył. Wraz ze szczotkami bocznymi odkurza również narożniki pokoju. Jeśli wybierzesz ścieranie, po prostu wymień pojemnik na butelkę z wodą o pojemności 330 ml iprzymocuj specjalną ściereczkę do wycierania, którą możesz umyć w pralce. Jeśli zużyjesz szczotkę i ściereczkę, znajdziesz zapas w opakowaniu za darmo.

Concept VR2000 szczotki obrotowe

Ciągle idealnie schludnie

Odkurzacz Concept VR2000 jest wyposażony w nawigację żyroskopową, która idealnie pokrywa sprzątaną podłogę. Jego wielką zaletą jest zdolność do lepszego orientowania się w przestrzeni, a tym samym również skraca czas sprzątania. Jednocześnie zapobiega powrotom do tego samego miejsca. Mimo to nie martw się o upadek robota w pobliżu schodów lub innych przeszkód. Bez problemu pokona przeszkodę (próg) o wysokości do 1,5 cm. Posiada nawet funkcję zapobiegającą uderzeniom i upadkom ze schodów. Jeśli wszystko posprzątają lub zostanie rozładowany podczas czyszczenia, automatycznie kieruje się do stacji ładującej, gdzie ładuje się i czeka na dalsze polecenia.

Concept VR2000 nawigacja żyroskopowa

Czy wiecie, że…

Dołączona jest również taśma magnetyczna, która służy jako wirtualna ściana. Użyjesz jej w obszarach, których nie chcesz sprzątać. Po prostu dzielisz nią pokój lub możesz wydzielić jego część na dużej przestrzeni.


Kontrolujesz go

Odkurzacz Concept VR2000 będzie łatwo kontrolować za pośrednictwem aplikacji Concept Home, która jest dostępna w języku czeskim, za darmo dla iOS i urządzeń z Androidem. Zawsze możesz wysłać go do pracy, zawsze i wszędzie, gdzie chcesz, po prostu skonfiguruj program, który najbardziej Ci odpowiada. Możesz również sterować odkurzaczem za pomocą domowego asystenta Alexa lub Google Home. Jeśli nie jesteś fanem aplikacji lub nie masz smartfona, skorzystaj z pilota zdalnego sterowania dołączonego do pakietu.

Automatyczny odkurzacz Concept VR2000 Concept Home

Concept VR2000 oferuje 5 trybów czyszczenia

Przed uruchomieniem odkurzacza można wybrać aż z 5 trybów czyszczenia lub zaplanować odroczone sprzątanie. W trybie FULL GO zaczyna sprzątać po naładowaniu. AUTO SMART skutecznie czyści całą przestrzeń. Co więcej, tryb graniczny zapewnia czyszczenie wzdłuż ściany, a tryb punktowy czyści przestrzeń tylko tam, gdzie jest to potrzebne. Oferuje również szybkie 30-minutowe sprzątanie. Świetny cyfrowy silnik BLDC zapewni doskonałe wyniki. Jest cichszy, bardziej niezawodny, bardziej oszczędny i działa dłużej niż zwykłe silniki.

Automatyczny odkurzacz Concept VR2000 BLDC silnik

Właściwości

 • Ekstremalna wytrzymałość – do 150 minut
 • Duże pojemniki– nie potrzebujesz worka, jest on zastąpiony przez dwustopniową filtrację, która wychwytuje kurz, roztocza i inne alergeny
 • Nawigacja żyroskopowa** – lepsza orientacja w przestrzeni
 • Sterowanie mobilne – za pośrednictwem aplikacji Concept Home w języku czeskim
 • Silnik BLDC – nowo używany cyfrowy bezszczotkowy silnik prądu stałego
 • 5 trybów czyszczenia
 • Funkcja przeciw uderzeniom i upadkom
 • Wbudowany zamek
 • Automatyczne ładowanie
 • Planowanie czyszczenia

Zawartość zestawu

 • Szczotki zapasowe i ściereczki do wycierania
 • Taśma magnetyczna – służy jako wirtualna ściana
 • Pilot zdalnego sterowania

Parametry techniczne

Pojemność zbiornika 600 ml
Bateria Li-Ion
Czas pracy 150 min
Czas ładowania 1,5–2 h
Pilot zdalnego sterowania tak
Automatyczny powrót do bazy tak
Kolor biały

Parametry

Parametry produktu %1% %2%

Rodzaj odkurzacza automatyczny
Maks. poziom hałasu 60 dB
Kolor biały
Zasilanie akumulatorowe
Ssanie na mokro tak
Waga (kg) 2.5 kg
2in1 tak
Typ baterii LI-ION
Czas sprzątania 150 Min.
Czas ładowania min 120 Min.
Wirtualna ściana tak
Pilot tak
Timer tak
Smart tak