N'OVEEN Lampa owadobójcza IKN40 Black 2x20 Wat

Marka: N'OVEEN Nr katalogowy: 100002686225
N'OVEEN Lampa owadobójcza IKN40 Black 2x20 Wat

Sprzedaż partnerska

N'OVEEN Lampa owadobójcza IKN40 Black 2x20 Wat

Lampa owadobójcza NOVEEN IKN40 Black 2×20 Wat. Pełny opis

159

159 zł z VAT

W magazynie partnerskim

Towar jest wysyłany bezpośrednio z magazynu partnerskiego. Dostawa realizowana jest transportem oferowanym przez partnera. Podana data dostawy uwzględnia wysyłkę i dostarczenie towarów przez przewoźnika.

Planowana data dostawy :21.02.2019

Ten towar oferujemy w ramach sprzedaży partnerskiej. Warunki dostawy mogą różnić się od naszych standardowych warunków. Więcej informacji

Sprzedaż partnerska

Proces zakupu w ramach sprzedaży partnerskiej jest zbliżony do standardowego. Zapewniamy wsparcie przy obsłudze zamówienia, dbamy o komunikację i rozpatrujemy ewentualną reklamację. Jedyną różnicą jest sposób dostarczenia zamówionych towarów. Towary dostarczane są bezpośrednio od naszych partnerów i nie ma możliwości ich osobistego odbioru w Punktach Odbioru Towaru MALL.PL.

Produkty oferowane w ramach sprzedaży partnerskiej oznaczone są etykietą Sprzedaż partnerska

Pełny opis

Opis produktu

Lampa owadobójcza N’OVEEN IKN-40 przeznaczona jest do użytku wewnętrznego i zalecana do pomieszczeń o powierzchni do ok 180 m2. Znajduje zastosowanie w gastronomii, masarniach, piekarniach, gospodarstwach hodowlanych, zakładach produkcyjnych i magazynach oraz wszędzie tam, gdzie obecność owadów latających jest niemile widziana. Dzięki zastosowaniu transformatorów magnetycznych, lampy owadobójcze N’oveen mogą pracować nieustannie do 40 000 godzin. Skuteczność działania lampy w pomieszczeniu zależy również od jej umiejscowienia, łańcuszek do podwieszenia lampy oraz wysuwana tacka z martwymi owadami umożliwia łatwy montaż w odpowiednim miejscu. Specjalna lampa UVA, w pełni bezpieczna dla ludzi i zwierząt, emituje światło o specjalnej barwie skutecznie przyciągając owady latające bez użycia chemii lub innych szkodliwych substancji. Owady, po zwabieniu, są zabijane na siatce rażącej znajdującej się przed źródłem światła, napięciem 4000 V.

Gwarancja jakości Wieloletnie doświadczenie w branży pozwala nam tworzyć produkty wysokiej jakości, dlatego oferujemy Ci bezpłatną przedłużoną gwarancję do 30 miesięcy na wszystkie urządzenia marki N’OVEEN.

Specyfikacja techniczna Obszar działania: do 180 m2 Napięcie na wyjściu 4000 V Czas działania: 20 – 40 tyś godzin Rodzaj świetlówek: 2 x świetlówki 10 W UVA łatwo wymienialne Pobór mocy: 40 W Zasilanie: 220 – 240 V 50 Hz Wymiary: 69,6 × 10 × 26,5 cm Kolor: Czarny


Parametry

Parametry produktu %1% %2%

Moc wejściowa 40 W
Zasięg 180 m2
Liczba żarówek 2 szt
Waga (kg) 2.7 kg
Przeciwko owadom latajacym