Percy Nobleman (Beard Conditioning Oil) 100 ml
92 zł

Odżywcza odżywka do włosów z brodą została specjalnie zaprojektowana, by zmiękczyć i odżywić brodę, nie pozostawiając tłustej warstwy. Zapobieganie swędzeniu spowodowanemu przez wzrost nowych brody.


Gestil Balsam regeneracyjny WONDER
43 zł

Przeżyj niepowtarzalną Gestil balsam do włosów, który jest znany ze swego korzystnego działania rewitalizacyjne. Gestil Wonder dzięki wyjątkowej kompozycji zalecanych do włosów zniszczonych z powodu trwałego włókna, malarstwa, podszyte, smog i porządku włosy podatne na upaść.


Alcina (Acidic Conditioner) Balsam Odżywczy 250 ml
49 zł

Nowość

Normalny i delikatny balsam do włosów Alcina sprawia, że czesanie włosów, wzmocnienie struktury włosów i nadanie im blasku i witalności. Nadaje się do codziennego użytku. Dzięki temu balsamowi włosy będą miękkie w dotyku i pełne blasku!.


Alcina Cashmere Cashmere ( Hair Balm) 150 ml
49 zł

Nowość

Cashmere Balsam do włosów Cashmere przeznaczony jest do pielęgnacji włosów, zwłaszcza w zimie. Dodaje włosom elastyczności, błyszczy i wygładza jej strukturę. Ponadto zmniejsza ładunek elektrostatyczny i ułatwia spalanie.


Alcina Haar Therapie (Scalp Balm)
54 zł

Nowość

Haar Therapie Problematic Skin Balsam jest przeznaczony na potrzeby suchej i podrażnionej skóry głowy. Red uczy powstawania łupieżu, łagodzi zaczerwienienia i swędzenie skóry i pozostawia ją zdrową i witalną. Ma działanie przeciwzapalne. .


Alcina Hyaluron 2.0 Acid Hair Balm Hyaluron 2.0 200 ml
40 zł

Nowość

Balsam do włosów Hyaluron 2. 0 z kwasem hialuronowym jest przeznaczony do włosów falowanych, kręconych lub długich. Chroni włosy przed częstym wycieraniem, prasowaniem i zwijaniem oraz pomaga uszkodzić włosy podczas podgrzewania do temperatury 230 ° C.


Alcina Królewski balsam do włosów 200 ml
95 zł

Ostatnia sztuka w tej cenie!

Balsam do włosów Alcina Royal wzmacnia odporność włosów na negatywny wpływ otoczenia, dodaje połysku i miękkości. Wygładza strukturę włosów i sprawia, że włosy stają się bardziej rozdrobnione po użyciu. Nadaje się do włosów zniszczonych przez jakiekolwiek zakłócenia chemiczne lub inne.


Aussie Odżywka do włosów Stop The Break (Conditioner)-12%
25 zł

22 zł

Promocja

Aussie Stop The Break Conditioner jest specjalnie zaprojektowany do wszystkich rodzajów włosów, szczególnie do łamliwych włosów i postrzępionych końcówek. Pomaga w czesaniu ich po umyciu włosów i działa jak zapobieganie strzępieniu się.