Redken Dwa odżywka komponent ciepłe odcienie blond Blond Idol. (Zamówienie tonu Złote Blondes) 196 ml

Marka: Redken Nr katalogowy: 100002389685
Redken Dwa odżywka komponent ciepłe odcienie blond Blond Idol. (Zamówienie tonu Złote Blondes) 196 ml

Sprzedaż partnerska

Redken Dwa odżywka komponent ciepłe odcienie blond Blond Idol. (Zamówienie tonu Złote Blondes) 196 ml

Dwa składniki odżywcze z kolorem i zindywidualizowanej opieki umożliwić dawkowania preparatu, w zależności od tego, czy trzeba czy raczej ożywić kolor odżywiają włosy. . Pełny opis

98

98 zł z VAT

W magazynie partnerskim

Towar jest wysyłany bezpośrednio z magazynu partnerskiego. Dostawa realizowana jest transportem oferowanym przez partnera. Podana data dostawy uwzględnia wysyłkę i dostarczenie towarów przez przewoźnika.

Planowana data dostawy :18.01.2019

Ten towar oferujemy w ramach sprzedaży partnerskiej. Warunki dostawy mogą różnić się od naszych standardowych warunków. Więcej informacji

Sprzedaż partnerska

Proces zakupu w ramach sprzedaży partnerskiej jest zbliżony do standardowego. Zapewniamy wsparcie przy obsłudze zamówienia, dbamy o komunikację i rozpatrujemy ewentualną reklamację. Jedyną różnicą jest sposób dostarczenia zamówionych towarów. Towary dostarczane są bezpośrednio od naszych partnerów i nie ma możliwości ich osobistego odbioru w Punktach Odbioru Towaru MALL.PL.

Produkty oferowane w ramach sprzedaży partnerskiej oznaczone są etykietą Sprzedaż partnerska

Pełny opis

Opis produktu

Dwa składniki odżywcze z kolorem i zindywidualizowanej opieki umożliwić dawkowania preparatu, w zależności od tego, czy trzeba czy raczej ożywić kolor odżywiają włosy.

składniki aktywne

  • Kerabond,
  • Wyciąg z liści fiołków i kwasu mlekowego.

cechy:

  • Barwne opieka pomaga promować ciepłe, złote odcienie,
  • odżywczy do pielęgnacji włosów głęboko odżywia i wzmacnia.
Jak korzystać:

Ustawić pompę do Etap 6 i pompować aż produkt zaczyna płynąć. Następnie ustawić pompę na etap 1 pompa i znowu, aż produkt zaczyna płynąć. Ustawić pompę do żądanej pozycji. Może być stosowany codziennie, jeśli produkt jest ustawiony na 1 do 2 Jeśli produkt jest ustawiony na 3–6, może być stosowany co najwyżej 2 razy w tygodniu. Nałożyć na wilgotne włosy. Pozostawić na 3–5 minut. Następnie dokładnie spłukać.

Ustawić pompę w następujący sposób:

  • dla minimalnej opieki kolorów: 1–2 tygodnie po śmierci, kiedy jesteś zadowolony z obecnego tonu włosy, aby utrzymać świeżo farbowane włosy.
  • Secondary troska kolor: 3–4 tygodnie po zabarwienia, gdy sygnał łatwo regulować po ekspozycji na światło słońca lub pływania,
  • dla maksymalnej ochrony koloru: 5–6 tygodnie po farbowaniu włosów, gdy ton wyblakłe lub matowe, długotrwałe przebywanie na słońcu lub pływanie.

Parametry

Parametry produktu %1% %2%

Przeznaczenie damskie
Rodzaj włosów włosy blond