Frais Monde Jaśmin olejek zapachowy (perfumy jaśminu olej) 12 ml

Marka: Frais Monde Nr katalogowy: 100002390127
Frais Monde Jaśmin olejek zapachowy (perfumy jaśminu olej) 12 ml

Sprzedaż partnerska

Frais Monde Jaśmin olejek zapachowy (perfumy jaśminu olej) 12 ml

Jasmine – Essence przypomina ciepłe letnie wieczory z zapachem pasji i zmysłowości. Zarejestruj ženskosti. Čistá zapach oleju esencja jaśminu. Idealny do tworzenia perfum istotę kroplami Zastosuj do ogrzania łatek skórą – nadgarstki, pod earlobes studni, studnie itp przedramię. . Pełny opis

46

46 zł z VAT

W magazynie partnerskim

Towar jest wysyłany bezpośrednio z magazynu partnerskiego. Dostawa realizowana jest transportem oferowanym przez partnera. Podana data dostawy uwzględnia wysyłkę i dostarczenie towarów przez przewoźnika.

Planowana data dostawy :28.01.2019

Ten towar oferujemy w ramach sprzedaży partnerskiej. Warunki dostawy mogą różnić się od naszych standardowych warunków. Więcej informacji

Sprzedaż partnerska

Proces zakupu w ramach sprzedaży partnerskiej jest zbliżony do standardowego. Zapewniamy wsparcie przy obsłudze zamówienia, dbamy o komunikację i rozpatrujemy ewentualną reklamację. Jedyną różnicą jest sposób dostarczenia zamówionych towarów. Towary dostarczane są bezpośrednio od naszych partnerów i nie ma możliwości ich osobistego odbioru w Punktach Odbioru Towaru MALL.PL.

Produkty oferowane w ramach sprzedaży partnerskiej oznaczone są etykietą Sprzedaż partnerska

Pełny opis

Opis produktu

Jasmine – Essence przypomina ciepłe letnie wieczory z zapachem pasji i zmysłowości. Zarejestruj ženskosti.Čistá zapach oleju esencja jaśminu. Idealny do tworzenia perfum istotę kroplami Zastosuj do ogrzania łatek skórą – nadgarstki, pod earlobes studni, studnie itp przedramię.


Parametry

Parametry produktu %1% %2%