Frais Monde Perfumowany olejek czarny Perfumowany olejek mandarynkowy 12 ml

Marka: Frais Monde Nr katalogowy: 100002390085
Frais Monde Perfumowany olejek czarny Perfumowany olejek mandarynkowy 12 ml

Sprzedaż partnerska

Frais Monde Perfumowany olejek czarny Perfumowany olejek mandarynkowy 12 ml

Promienny zapach pełen soczystych mandarynek otula twoje ciało w mocny welon delikatnych tonów. Pure Oil Essence Frais Monde – olejek perfumowany w czarnym mandarynie. Pełny opis

42

42 zł z VAT

W magazynie partnerskim

Towar jest wysyłany bezpośrednio z magazynu partnerskiego. Dostawa realizowana jest transportem oferowanym przez partnera. Podana data dostawy uwzględnia wysyłkę i dostarczenie towarów przez przewoźnika.

Planowana data dostawy :24.01.2019

Ten towar oferujemy w ramach sprzedaży partnerskiej. Warunki dostawy mogą różnić się od naszych standardowych warunków. Więcej informacji

Sprzedaż partnerska

Proces zakupu w ramach sprzedaży partnerskiej jest zbliżony do standardowego. Zapewniamy wsparcie przy obsłudze zamówienia, dbamy o komunikację i rozpatrujemy ewentualną reklamację. Jedyną różnicą jest sposób dostarczenia zamówionych towarów. Towary dostarczane są bezpośrednio od naszych partnerów i nie ma możliwości ich osobistego odbioru w Punktach Odbioru Towaru MALL.PL.

Produkty oferowane w ramach sprzedaży partnerskiej oznaczone są etykietą Sprzedaż partnerska

Pełny opis

Opis produktu

Promienny zapach pełen soczystych mandarynek otula twoje ciało w mocny welon delikatnych tonów. Pure Oil Essence Frais Monde – olejek perfumowany w czarnym mandarynie. Aby perfekcyjnie nanieść perfumy, nałóż krople esencji na ciepłe miejsca na skórze – nadgarstki, otwory pod płatkami uszu, przedramiona itp.


Parametry

Parametry produktu %1% %2%