Soaphoria kosmetyk organiczny olej rycynowy (olej rycynowy) (Objętość 50 ml)

Soaphoria kosmetyk organiczny olej rycynowy (olej rycynowy) (Objętość 50 ml)

Nr.: 100002399999
Sprzedaż partnerska
Olej ekstrahuje się z nasion rącznika głęboko nawilżać suchą skórę. Działa przeciwko brodawki, przyczynia się do leczenia blizn pooperacyjnych, likwiduje zmarszczki na twarzy i szyi. Wzmacnia włosy, leczy rotřepené końce i redukuje łupież. Pełny opis
19 zł
Z VAT
17 zł
-10%
Partner: Vivantis

Towar wycofany z oferty

Nr.: 100002399999

Opis

Olej ekstrahuje się z nasion rącznika głęboko nawilżać suchą skórę. Działa przeciwko brodawki, przyczynia się do leczenia blizn pooperacyjnych, likwiduje zmarszczki na twarzy i szyi. Wzmacnia włosy, leczy rotřepené końce i redukuje łupież.

cechy:

  • głęboko nawilża,
  • Eliminuje drobne linie i zmarszczki,
  • Daje jędrności i połysk paznokcie,
  • regeneruje końce włosów suchych.
  • Zmniejsza łupież
  • Jest bezbarwny.
Jak korzystać:

Nałożyć na skórę, włosy i paznokcie i niech wchłonąć.

Reflektory:

Produkt idealnie łączy się z hydrolazą lawendy.

Uwaga:

Zaprojektowany do codziennego użytku. Tylko do użytku na zewnątrz. Przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci. Przechowywać w chłodnym, suchym miejscu w temperaturze do + 35 ° C i nie wystawiać na bezpośrednie działanie promieni słonecznych, wilgoci i mrozu. Nie stosować na otwarte rany. Unikaj okolic oczu. W przypadku kontaktu z oczami przepłukać letnią wodą przez co najmniej 15 minut bez przerwy z wewnętrznego narożnika na zewnątrz (w przypadku soczewek kontaktowych należy je wcześniej usunąć). W przypadku wystąpienia podrażnienia, zasięgnąć porady lekarza.

Przed pierwszym użyciem zaleca się wykonanie tak zwanego testu płatkowego, tj. Nałożenie i przetestowanie produktu kosmetycznego pod kątem jego tolerancji na małe obszary skóry, najlepiej na nadgarstku i odczekanie przez 24 godziny. Ta metoda może zapobiec wystąpieniu reakcji alergicznych i nadwrażliwości na produkt. Jeśli reakcja alergiczna wystąpi po aplikacji, przemyj powierzchnię skóry letnią wodą. Natychmiast przestań korzystać z produktu. Jeśli reakcja alergiczna utrzymuje się przez dłuższy czas, należy zwrócić się o pomoc lekarską.

kompozycja:

Olej z nasion Ricinus comunis *