Soaphoria Organiczne olej Dzika kosmetyczne (Dzika olej) (objętość 50 ml)

Marka: Soaphoria Nr katalogowy: 100002400024

Sprzedaż partnerska

Soaphoria Organiczne olej Dzika kosmetyczne (Dzika olej) (objętość 50 ml)

Olej organiczny naciśnięciu strzałki z owoców ułatwia gojenie drobnych ran i blizn. Jest skuteczny przeciwko powstawania rozstępów. Wygładza i wypełnia zmarszczki, przywraca skórze elastyczność i żywotności. Olej nadaje się do opieki dla dojrzałej i suchej skóry. Pełny opis

39

39 zł Z VAT

Nr katalogowy: 100002400024

Pełny opis

Opis produktu

Olej organiczny naciśnięciu strzałki z owoców ułatwia gojenie drobnych ran i blizn. Jest skuteczny przeciwko powstawania rozstępów. Wygładza i wypełnia zmarszczki, przywraca skórze elastyczność i żywotności. Olej nadaje się do opieki dla dojrzałej i suchej skóry.

cechy:

  • nawilża,
  • odżywia
  • regeneruje,
  • odmładza,
  • wygładzenie zmarszczek
  • wzmacnia paznokcie.
  • leczyć drobne rany i blizny.
  • bez siarczany, parabeny, glikole, tłuszcze zwierzęce i pochodne ropy naftowej.
Jak korzystać:

Nałożyć na skórę, włosy i paznokcie i niech wchłonąć.

Reflektory: Produkt doskonale łączy się z hydrolatem różowym lub gałką muszkatołową. Uwaga: Zaprojektowany do codziennego użytku. Tylko do użytku na zewnątrz. Przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci. Przechowywać w chłodnym, suchym miejscu w temperaturze do + 35 ° C i nie wystawiać na bezpośrednie działanie promieni słonecznych, wilgoci i mrozu. Nie stosować na otwarte rany. Unikaj okolic oczu. W przypadku kontaktu z oczami przepłukać letnią wodą przez co najmniej 15 minut bez przerwy z wewnętrznego narożnika na zewnątrz (w przypadku soczewek kontaktowych należy je wcześniej usunąć). W przypadku wystąpienia podrażnienia, zasięgnąć porady lekarza.

Przed pierwszym użyciem zaleca się wykonanie tak zwanego testu płatkowego, tj. Nałożenie i przetestowanie produktu kosmetycznego pod kątem jego tolerancji na małe obszary skóry, najlepiej na nadgarstku i odczekanie przez 24 godziny. Ta metoda może zapobiec wystąpieniu reakcji alergicznych i nadwrażliwości na produkt. Jeśli reakcja alergiczna wystąpi po aplikacji, przemyj powierzchnię skóry letnią wodą. Natychmiast przestań korzystać z produktu. Jeśli reakcja alergiczna utrzymuje się przez dłuższy czas, należy zwrócić się o pomoc lekarską. kompozycja:

Olej z nasion Rosa Mosch *


Parametry

Parametry produktu %1% %2%

Rodzaj włosów włosy normalne, włosy suche, włosy uszkodzone
Pojemność 50 ml
Typ Naturalne