Soaphoria kosmetycznych organiczny olej avocado (Avocado olej) 50 ml

Marka: Soaphoria Nr katalogowy: 100002394315
Soaphoria kosmetycznych organiczny olej avocado (Avocado olej) 50 ml

Sprzedaż partnerska

Soaphoria kosmetycznych organiczny olej avocado (Avocado olej) 50 ml

Olej z awokado wyróżnia się korzystnych efektów. Regeneruje i nawilża skórę. To pomaga w redukcji zmarszczek. Można go używać do zmiękczają skórę na łokciach i piętach. Pozostawia skórę miękką, gładką i elastyczną. Pełny opis

29

29 zł z VAT
W magazynie – możesz mieć 25.02.

W magazynie partnerskim

Towar jest wysyłany bezpośrednio z magazynu partnerskiego. Dostawa realizowana jest transportem oferowanym przez partnera. Podana data dostawy uwzględnia wysyłkę i dostarczenie towarów przez przewoźnika.

Planowana data dostawy :25.02.2019

Ten towar oferujemy w ramach sprzedaży partnerskiej. Warunki dostawy mogą różnić się od naszych standardowych warunków. Więcej informacji

Sprzedaż partnerska

Proces zakupu w ramach sprzedaży partnerskiej jest zbliżony do standardowego. Zapewniamy wsparcie przy obsłudze zamówienia, dbamy o komunikację i rozpatrujemy ewentualną reklamację. Jedyną różnicą jest sposób dostarczenia zamówionych towarów. Towary dostarczane są bezpośrednio od naszych partnerów i nie ma możliwości ich osobistego odbioru w Punktach Odbioru Towaru MALL.PL.

Produkty oferowane w ramach sprzedaży partnerskiej oznaczone są etykietą Sprzedaż partnerska

Pełny opis

Opis produktu

Olej z awokado wyróżnia się korzystnych efektów. Regeneruje i nawilża skórę. To pomaga w redukcji zmarszczek. Można go używać do zmiękczają skórę na łokciach i piętach. Pozostawia skórę miękką, gładką i elastyczną.

składniki aktywne

  • awokado,
  • kwasu linolowego
  • witamina E,
  • beta-karoten.

cechy:

  • regeneruje,
  • odżywia
  • nawilża,
  • szybko się wchłania,
  • wygładzenie zmarszczek
  • bez siarczany, parabeny, glikole, tłuszcze zwierzęce i pochodne ropy naftowej.
Jak korzystać:

Nałożyć na skórę lub na skórze. Niech wchłonąć. Alternatywnie, można stosować na włosy przed praniem.

Reflektory: Produkt idealnie łączy się z mleczkiem królewskim, balsamem, muszkatem lub truskawką. Uwaga: Zaprojektowany do codziennego użytku. Tylko do użytku na zewnątrz. Przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci. Przechowywać w chłodnym, suchym miejscu w temperaturze do + 35 ° C i nie wystawiać na bezpośrednie działanie promieni słonecznych, wilgoci i mrozu. Nie stosować na otwarte rany. Unikaj okolic oczu. W przypadku kontaktu z oczami przepłukać letnią wodą przez co najmniej 15 minut bez przerwy z wewnętrznego narożnika na zewnątrz (w przypadku soczewek kontaktowych należy je wcześniej usunąć). W przypadku wystąpienia podrażnienia, zasięgnąć porady lekarza.

Przed pierwszym użyciem zaleca się wykonanie tak zwanego testu płatkowego, tj. Nałożenie i przetestowanie produktu kosmetycznego pod kątem jego tolerancji na małe obszary skóry, najlepiej na nadgarstku i odczekanie przez 24 godziny. Ta metoda może zapobiec wystąpieniu reakcji alergicznych i nadwrażliwości na produkt. Jeśli reakcja alergiczna wystąpi po aplikacji, przemyj powierzchnię skóry letnią wodą. Natychmiast przestań korzystać z produktu. Jeśli reakcja alergiczna utrzymuje się przez dłuższy czas, należy zwrócić się o pomoc lekarską. kompozycja:

Olej Persea Gratissima *


Parametry

Parametry produktu %1% %2%

Rodzaj włosów włosy normalne