W MALL.pl znajdziesz ponad 150 tysięcy produktów, w tym orbitreki. Zaopatrz się w akcesoria do uprawiania sportu lub biwakowania i skorzystaj ze wszystkich benefitów:

Pokaż więcej
  • Produkty z kategorii orbitreki dostarczymy w wybranym przez Ciebie dniu.
  • Możesz odebrać je także samodzielnie w jednym z ponad 8000 punktów odbioru DHL.
  • Chcesz od razu cieszyć się produktami z kategorii orbitreki? Skorzystaj z możliwości spłaty w ratach i nie nadwyrężaj domowego budżetu.
  • Jeśli nie jesteś zadowolony ze swoich zakupów, możesz zwrócić je w ciągu 14 dni.
  • Dział Obsługi Klienta MALL.pl chętnie rozwieje wszelkie Twoje wątpliwości.

Zobacz najnowsze produkty z działu orbitrekilub zaufaj innym klientom i wybieraj spośród najlepiej ocenianych towarów. Jeśli chcesz zaoszczędzić na zakupach, nie przegap promocji.

6 produktów
BROTHER orbitrek BE51
36x

BROTHER orbitrek BE51

1 515 zł
Darmowa dostawa

Orbitrek Acra BE51 pozwoli na efektywną redukcję tkanki tłuszczowej, wzmocnienie mięśni całego ciała oraz poprawę wydolność i ogólnej kondycji organizmu w domowym zaciszu. Magnetyczny system oporu z 8-stopniową regulacją oporu umożliwiaja wygodne dostosowanie intensywności ćwiczeń do możliwości i preferencji użytkownika. Wielofunkcyjny komputer z przejrzystym wyświetlaczem LCD pozwala na precyzyjne monitorowanie istotnych parametrów treningu, a czujniki pulsu w uchwytach umożliwiają pomiar aktualnego tętna, dzięki czemu można zmaksymalizować efektywność ćwiczeń. Dla dodatkowego komfortu orbitrek wyposażono w uchwyt na butelkę oraz praktyczny bidon.

Dostarcza MALL
Spokey trenażer eliptyczny Planet
6x

Spokey trenażer eliptyczny Planet

899 zł

Trenażer eliptyczny ma komputer z wyświetlaczem, który wyświetla parametry, puls, prędkość, czas lub odległość. Opór można regulować w zakresie 8 stopni za pomocą pokrętła pod kierownicą. Wzmacnia mięśnie pośladków, ud, ramion i pleców. Trenażer eliptyczny Spokey Planet jest wyposażony w kółka ułatwiające przemieszczanie.

Dostarcza MALL
Zipro orbitek magnetyczny Hulk
1x

Zipro orbitek magnetyczny Hulk

1 199 zł

Orbitek magnetyczny Hulk od marki Zipro. Posiada wyświetlacz LCD do wyświetlania postępu treningu, prędkości, dystansu, czasu treningu oraz spalonych kalorii. Alarm w przypadku przekroczenia ustawionego maksymalnego tętna. Regulacja podstawy na stopy w 3 pozycjach. Przeznaczony do osobistego treningu w domu.

Dostarcza MALL
-14%
HMS orbitrek magnetyczny H6996
1x

HMS orbitrek magnetyczny H6996

1 849 zł
1 579 zł
Ostatnia sztuka w tej cenie!

Orbitrek magnetyczny posiada 16 zdefiniowanych programów treningowych. Wyświetlacz LCD obrazuje postęp treningu, prędkość, dystans, spalone kalorie, tętno oraz czas treningu. HMS orbitrek magnetyczny H6996 jest przeznaczony do treningu osobistego w domu.

Dostarcza MALL
Zipro orbitek magnetyczny Shox RS

Zipro orbitek magnetyczny Shox RS

789 zł

Orbitek magnetyczny Shox RS od marki Zipro. Posiada wyświetlacz LCD do wyświetlania postępu treningu, prędkości, dystansu, czasu treningu oraz spalonych kalorii. Ma uchwyt na napoje na środkowym drążku. Wytłumiona osłona dla płynnych ruchów i cichej pracy. Przeznaczony do osobistego treningu w domu.

Dostarcza MALL
Zipro orbitek magnetyczny Shox

Zipro orbitek magnetyczny Shox

769 zł

Orbitek magnetyczny Shox od marki Zipro. Posiada wyświetlacz LCD do wyświetlania postępu treningu, prędkości, dystansu, czasu treningu oraz spalonych kalorii. Ma uchwyt na napoje na środkowym drążku. Wytłumiona osłona dla płynnych ruchów i cichej pracy. Przeznaczony do osobistego treningu w domu.

Dostarcza MALL