Walser organizer samochodowy z uchwytem na tablet Midi, czarny
33 zł

Organizer samochodowy Walser Midi z uchwytem na tablet, zakładany jest z tyłu przedniego fotela i umożliwia utrzymanie porządku w samochodzie. Wykonany z dobrej jakości materiału jest łatwy do zamontowania oraz pozwala bezpiecznie przechowywać zawartość, bez obaw o jej zabrudzenie czy porysowanie podczas jazdy.


Walser poduszka podróżna z pianką pamięci Comfort Jill
71 zł

Odpręż kręgosłup i szyję nawet podczas długich podróży samochodem. Poduszka Walser Comfort Jill podtrzymuje szyję podczas siedzenia i zapewnia komfort. Poduszka wykonana jest z pianki o wysokiej gęstości, która dopasowuje się do ciała.


Walser lusterko wsteczne do obserwacji dziecka
39 zł

Wewnętrzne lusterko wsteczne marki Walser jest odpowiednie do sprawdzania, co dzieje się na tylnym siedzeniu. Lusterko może być zamontowane na szybie za pomocą przyssawki lub przymocowane do oparcia wraz z zapasowym uchwytem. Dodatkowo jest regulowane, w celu dopasowania do właściwego kąta dla najlepszego widoku.


Walser nakładka na pas bezpieczeństwa
39 zł

Turystyczna nakładka na pas bezpieczeństwa marki Walser wykonana z dobrej jakości materiałów, umożliwia wygodną jazdę podczas podróży samochodem. Dodatkowo chroni szyję dziecka przed tarciem i zadrapaniami od pasa bezpieczeństwa.


Walser nakładka na pas bezpieczeństwa Monkey, szary
38 zł

Nakładka na pas bezpieczeństwa Walser z motywem małpki. Zapewnia większy komfort podczas jazdy i chroni obojczyk w razie wypadku. Jest zaprojektowany specjalnie dla samochodów, które nie mają zainstalowanej poduszki powietrznej w pasie bezpieczeństwa i jest odpowiedni dla dzieci od 5 lat.


Walser ochraniacz pasa bezpieczeństwa, czarny
48 zł

Ochraniacz na pas bezpieczeństwa Walser zapewnia komfort podczas jazdy i chroni obojczyk w razie wypadku. Podszewka Walser wykonana jest z wysokiej jakości pianki zapamiętującej i jest specjalnie zaprojektowana dla samochodów, które nie mają zainstalowanej poduszki powietrznej w pasie bezpieczeństwa,


Walser organizer samochodowy Maxi
76 zł

Ostatnia sztuka w tej cenie!

Praktyczny organizer do zawieszenia na fotelu samochodowym Walser Maxi wyposażony jest w zintegrowany uchwyt na tablet. Zapewni dużo miejsca na wszystkie rzeczy, nie ograniczając komfortu podróżowania.


Walser podgłówek turystyczny Mini Monkey
34 zł

Podgłówek turystyczny dla dzieci Walser Mini Monkey wykonany z dobrej jakości materiałów, umożliwia wygodne oparcie głowy oraz spokojny sen podczas podróży. Dodatkowo poduszka chroni szyję dziecka przed tarciem i zadrapaniami od pasa bezpieczeństwa.


Walser podgłówek turystyczny Monkey, szary
39 zł

Podgłówek turystyczny dla dzieci Walser Mini Monkey wykonany z dobrej jakości miękkiego materiału umożliwia wygodne oparcie głowy oraz spokojny sen podczas podróży. Dodatkowo poduszka chroni szyję dziecka przed tarciem i zadrapaniami od pasa bezpieczeństwa.


Walser poduszka lędźwiowa z pianką pamięci Soft Jack
91 zł

Ciesz się komfortową i zdrową pozycją podczas siedzenia zarówno w samochodzie, jak i na fotelu. Podparcie lędźwi Walser Soft Jack dopasowuje się do ciała i pomaga utrzymać właściwą pozycję siedzącą. Wykonany jest z pianki o dużej gęstości i wymiarach 24 × 45 cm.


Walser uchwyt samochodowy na tablet
71 zł

Praktyczny uchwyt na tablet Walser, który umieszcza się na zagłówku w samochodzie. Zabezpieczy urządzenie przy zachowaniu pełnego dostępu do ekranu dotykowego, zasilania i słuchawek.


CarPoint poduszka lędźwiowa
49 zł

Poduszka lędźwiowa do siedzenia samochodowego marki CarPoint, wykonana została ze sztucznej skóry. Podparcie skutecznie zapobiega bólom pleców podczas długiego siedzenia i może być używane we wszystkich typach pojazdów, a także w biurze czy domu.


Walser organizer samochodowy Driver Jack
55 zł

Organizer samochodowy Walser Driver Jack zakładany z tyłu przedniego fotela, umożliwia utrzymanie porządku w samochodzie. Wykonany z dobrej jakości wodoodpornego poliestru bezpiecznie przechowuje zawartość oraz jest łatwy do zamontowania i wyczyszczenia.


Walser podgłówek turystyczny Cozy Clara
72 zł

Podgłówek turystyczny dla dorosłych Walser Cozy Clara wykonany z pianki o dużej gęstości, umożliwia wygodne oparcie głowy oraz spokojny sen podczas podróży. Świetnie sprawdzi się np. w samochodzie, samolocie czy autobusie. Pianka dostosowuje się do kształtu szyi, aby zapewnić spokojną i swobodną pozycję siedzącą lub do spania.