Walser organizer samochodowy Maxi
76 zł

Ostatnia sztuka w tej cenie!

Praktyczny organizer do zawieszenia na fotelu samochodowym Walser Maxi wyposażony jest w zintegrowany uchwyt na tablet. Zapewni dużo miejsca na wszystkie rzeczy, nie ograniczając komfortu podróżowania.

Walser uchwyt samochodowy na tablet
71 zł

Raty 10x0 %

Praktyczny uchwyt na tablet Walser, który umieszcza się na zagłówku w samochodzie. Zabezpieczy urządzenie przy zachowaniu pełnego dostępu do ekranu dotykowego, zasilania i słuchawek.

Walser lusterko wsteczne do obserwacji dziecka
39 zł

Ostatnia sztuka w tej cenie!

Wewnętrzne lusterko wsteczne marki Walser jest odpowiednie do sprawdzania, co dzieje się na tylnym siedzeniu. Lusterko może być zamontowane na szybie za pomocą przyssawki lub przymocowane do oparcia wraz z zapasowym uchwytem. Dodatkowo jest regulowane, w celu dopasowania do właściwego kąta dla najlepszego widoku.

Walser nakładka na pas bezpieczeństwa
39 zł

Raty 10x0 %

Turystyczna nakładka na pas bezpieczeństwa marki Walser wykonana z dobrej jakości materiałów, umożliwia wygodną jazdę podczas podróży samochodem. Dodatkowo chroni szyję dziecka przed tarciem i zadrapaniami od pasa bezpieczeństwa.

Walser podgłówek turystyczny Monkey, szary
39 zł

Raty 10x0 %

Podgłówek turystyczny dla dzieci Walser Mini Monkey wykonany z dobrej jakości miękkiego materiału umożliwia wygodne oparcie głowy oraz spokojny sen podczas podróży. Dodatkowo poduszka chroni szyję dziecka przed tarciem i zadrapaniami od pasa bezpieczeństwa.

Potrzebujesz pomocy w wyborze prezentu? Skorzystaj z naszego świątecznego poradnika: