Seizis ozdoba świąteczna - wodospad 360 LED, wysokość 1,5 m, zewnętrzna - biała
243 zł

Dekoracja święteczna przypominająca wodospad wyposażona jest w 360 lampek LED i została wyprodukowana przez firmę SEIZIS. Ozdoba zawiera stopień ochrony IP44, dzięki czemu nadaje się do użytku zarówno w pomieszczeniach, jak i w ogrodzie. Dekoracja w połączeniu ze śnieżnym krajobrazem wprowadzi wspaniały, świąteczny klimat.

Retlux dekoracja świetlna - jeleń 30LED
116 zł

Oryginalna dekoracja świetlna od marki Retlux doskonale nadaje się do użytkowania zarówno na zewnątrz, jak i w domu. Świecąca dekoracja w kształcie jelenia o wymiarach 30,5×37×10 cm, wykonana jest z akrylu.

EMOS świecznik LED czerwony, 3x AA, ciepła biała, timer
85 zł

Świąteczna dekoracja w kształcie świecznika od marki Emos na pewno rozświetli, i to dosłownie, każdy świąteczny stół czy okno. Świeci przyjemnym światłem o ciepłej białej barwie. Przeznaczony do użytku wewnętrznego, do działania potrzebuje 3 baterii AA.

Seizis ozdoba świąteczna LED, biały niedźwiedź
26 zł

Ozdoba świąteczna LED marki Seizis w kształcie białego niedźwiedzia jest zasilana bateriami, dzięki czemu można ją umieścić w dowolnym miejscu, bez konieczności korzystania z gniazdka i przewodów.

Retlux dekoracja świąteczna RXL 341 gwiazda biało-srebrna 10LED WW
34 zł

Dekoracja LED Retlux RXL 341 w formie siedmioramiennej biało-srebrnej gwiazdy, świeci ciepłym, białym światłem emitowanym przez 10 diod LED. Dekoracji można używać tylko wewnątrz, na przykład na świątecznym stole lub kominku. Posiada timer na 6 i 18 godzin

Retlux siatka świetlna 120 x LED zimna biel
76 zł

Siatka świetlna marki Retlux idealnie nadaje się do powieszenia na oknie – gwarantując niepowtarzalny i przytulny klimat. Siatka zawiera 120 diod LED, które emitują zimne, białe światło.

Seizis dekoracja świąteczna, sople 10 LED
125 zł

Dekoracja świąteczna marki Seizis w kształcie lodowych sopli, świetnie sprawdzi się podczas ozdabiania domu w świąteczne dni. Sople migają, nadając przyjemną atmosferę i zapewniając oryginalny wystrój.

Seizis domek polystone z LED, biały
36 zł

Ośnieżony domek marki Seizis to piękna deokracja w białym kolorze. Ozdoba zawiera także oświetlenie LED, którego światło wprowadza przyjemną, świąteczną atmosferę.

Seizis domek polystone z LED, szary
26 zł

Ośnieżony domek to piękna deokracja w szarym kolorze i z oświetleniem LED. Ozdoba dzięki swojemu światłu, wprowadza przyjemną, świąteczną atmosferę.

Seizis lampki świąteczne 50 LED ciepły biały
22 zł

Lampki świąteczne marki Seizis wyposażone zostały w 50 żarówek LED i charakteryzują się długą żywotnością, niskim zużyciem energii oraz wysoką jasnością.

Seizis lampki świąteczne na zewnątrz/kurtyna świetlna 180 LED biały
90 zł

Lampki świąteczne marki Seizis przeznaczone do użytku na zewnątrz, wyposażone zostały w żarówki LED, które świetnie prezentują się w oknach lub drzwiach. Oświetlenie nadaje przytulną, świąteczną atmosferę, a żarówki gwarantują niski pobór mocy przy wysokiej jasności.

Seizis topniejące sopelki 10 LED, 20 cm, zewnętrzne, białe
141 zł

Topniejące sopelki marki Seizis tworzą nastrojowy efekt topienia się sopli na krawędzi dachu lub okien. Zostały zaprojektowane tak, aby sprawnie działały na zewnątrz w zimie. Ponadto charakteryzują się niskim zużyciem energii.

Seizis ozdoba ogrodowa LED, renifer
109 zł

Ozdoba ogrodowa LED marki Seizis w kształcie renifera oświetli przestrzeń przed domem i nada przyjemną, świąteczną atmosferę.

Seizis ozdoba świąteczna - fontanna LED
193 zł

Piękna fontanna pokryta śniegiem ze światłem LED. Nadaje się do stworzenia świątecznej atmosfery dzięki dźwiękom płynącej wody i efektom kolorystycznym.

Solight gwiazda rattanowa 10 LED biały
31 zł 30 zł

Rattanowa gwiazda marki Solight nada pomieszceniu niezwykłą atmosferę. Ma 34,5 cm wysokości i jest oświetlona przez 10 diod LED. Przeznaczona wyłącznie do użytku w pomieszczeniach.

DUE ESSE świecąca figurka dekoracyjna
60 zł

Dekoracyjna figurka z czerwoną kurtką od marki Due Esse wprowadzi do Twojego domu zimową atmosferę nie tylko podczas Bożego Narodzenia. Dużym atutem jest wysoka jakość wykonania oraz atrakcyjny design.