Madrix Oprogramowanie Professional, Do oświetlenia LED - oprogramowanie Key Professional

Madrix Oprogramowanie Professional, Do oświetlenia LED - oprogramowanie Key Professional

Nr.: 100022209566
Sprzedaż partnerska
Do oświetlenia LED – oprogramowanie marki Key Professional Madrix
Pełny opis
15 303,97 €
Z VAT
11 059,34 €
-27%
Darmowa dostawa

W magazynie partnera ostatnia sztuka

28.9.2021 - 29.9.2021 dostawa partnerska
 

Nr.: 100022209566

Opis

Oprogramowanie Profesjonalna marka Madrix , 64 × 512 kanałów DMX, w zestawie klucz USB. Madrix to nie tylko oprogramowanie do sterowania efektami świetlnymi , ale także idealne narzędzie multimedialne .
Madrix może kontrolować podłączone urządzenia za pomocą protokołów DMX, ArtNet i INSTA. Niezaprzeczalną zaletą jest możliwość podłączenia urządzeń wizualnych za pośrednictwem DVI, dzięki czemu można włączyć projektory, ekrany, ekrany LED itp. W kompleksie efektów Madrix przewyższa konkurencję programową głównie dzięki przyjaznej i prostej obsłudze , świetny dźwięk do światła i muzyka do efektów świetlnych. Umożliwia tworzenie list, harmonogramów i list pamięci dla automatycznego pokazu świetlnego, w tym wyzwalanie wybranych efektów w określonym czasie. Te funkcje oprogramowania są idealne wszędzie tam, gdzie nie można ręcznie sterować urządzeniami.
Madrix to niezależna samodzielna matryca z automatyczną konwersją wszystkich ilości na wybraną liczbę, rozmiar i rodzaj efektów świetlnych. Wszystko, co musisz zrobić, to wprowadzić wartości wejściowe, a Madrix zajmie się wszystkim .
Madrix to analiza dźwięku w czasie rzeczywistym – dzięki karcie dźwiękowej i unikalnej funkcji Music to Light tworzone są efekty w czasie rzeczywistym, które stanowią w 100% synchroniczny pokaz świetlny .
Wymiary całego zapakowanego produktu: szerokość: 192mm, wysokość: 138mm, Długość: 17mm
Waga całego produktu: 87.0 g