Oświetlenie jadalnia

Czy szukasz pomocnika w postaci sprzętu gospodarstwa domowego? W MALL.PL czeka na Ciebie szeroki wybór towarów z kategorii oświetlenie jadalnia. Porównaliśmy dla Ciebie produkty od najtańszych i według najlepiej ocenianych przez innych klientów.

Pokaż więcej
  • Nie czekaj z zakupami - możemy dostarczyć zamówienie w wybranym przez Ciebie dniu.
  • Korzystamy z sieci DHL z punktami odbioru na każdym rogu.
  • Masz pytania dotyczące oświetlenie jadalnia lub zamówienia? Nasz Dział Obsługi Klienta chętnie zajmie się Twoją sprawą.
  • Zakupiony towar możesz zwrócić w ciągu 14 dni bez podania przyczyny.
  • Oprócz klasycznych opcji płatności oferujemy zakupy na raty obsługiwane przez Santander Consumer Bank S.A – kup teraz i rozłoż płatność na wybraną przez Ciebie liczbę rat.
2 produkty
LEDVANCE lampa nocna Nightlux Stair Silver
3x

LEDVANCE lampa nocna Nightlux Stair Silver

37 zł

Nocne światło LED z czujnikiem ruchu stanie się praktycznym pomocnikiem w domu i ogrodzie. Światło skierowane na ziemię służy do poruszania się w ciemności po schodach lub korytarzu. Zintegrowany moduł akumulatorowy świeci zimną bielą zarówno w trybie automatycznym, jak i ręcznym.

Dostarcza MALL
LEDVANCE lampa nocna Nightlux Torch White
4x

LEDVANCE lampa nocna Nightlux Torch White

36 zł

Nocne światło LED z czujnikiem ruchu stanie się praktycznym pomocnikiem w domu i ogrodzie. Posiada funkcję latarki w trybie automatycznym i ręcznym. Zintegrowany moduł akumulatorowy świeci zimną bielą zarówno w trybie automatycznym, jak i ręcznym. Nadaje się do użycia wewnątrz i na zewnątrz.

Więcej informacji
Dostarcza MALL