Oświetlenie jadalnia

Wysokość (cm): 13.4cm - 150cm

Czy szukasz pomocnika w postaci sprzętu gospodarstwa domowego? W MALL.PL czeka na Ciebie szeroki wybór towarów z kategorii oświetlenie jadalnia. Porównaliśmy dla Ciebie produkty od najtańszych i według najlepiej ocenianych przez innych klientów.

Pokaż więcej
  • Nie czekaj z zakupami - możemy dostarczyć zamówienie w wybranym przez Ciebie dniu.
  • Korzystamy z sieci DHL z punktami odbioru na każdym rogu.
  • Masz pytania dotyczące oświetlenie jadalnia lub zamówienia? Nasz Dział Obsługi Klienta chętnie zajmie się Twoją sprawą.
  • Zakupiony towar możesz zwrócić w ciągu 14 dni bez podania przyczyny.
  • Oprócz klasycznych opcji płatności oferujemy zakupy na raty obsługiwane przez Santander Consumer Bank S.A – kup teraz i rozłoż płatność na wybraną przez Ciebie liczbę rat.
2 produkty
  • Wysokość (cm)
    13.4 cm - 150 cm
    ×
LEDVANCE oprawa sufitowa Smart+ Orbis Ceiling Cylinder WIFI TW 450mm Grey
1x

LEDVANCE oprawa sufitowa Smart+ Orbis Ceiling Cylinder WIFI TW 450mm Grey

350 zł
Darmowa dostawa

Dekoracyjna oprawa sufitowa Smart + Orbis Ceiling Cylinder WIFI TW 450mm Grey marki Ledvance jest łatwa i szybka w montażu. Możesz ją obsługiwać za pomocą aplikacji Ledvance Smart+. Do sterowania głosowego i samego sterowania za pomocą aplikacji, konieczne jest posiadanie kompatybilnego systemu Smart Home. Oprawa znajdzie zastosowanie w kuchni, pokoju dziecięcym czy salonie, a także w gabinecie.

Dostarcza MALL
LEDVANCE oprawa sufitowa Smart+ Orbis Ceiling Cylinder WIFI TW 450mm WT

LEDVANCE oprawa sufitowa Smart+ Orbis Ceiling Cylinder WIFI TW 450mm WT

350 zł
Darmowa dostawa

Dekoracyjna oprawa sufitowa Smart + Orbis Ceiling Cylinder WIFI TW 450mm WT marki Ledvance jest łatwa i szybka w montażu. Możesz ją obsługiwać za pomocą aplikacji Ledvance Smart+. Do sterowania głosowego i samego sterowania za pomocą aplikacji, konieczne jest posiadanie kompatybilnego systemu Smart Home. Oprawa znajdzie zastosowanie w kuchni, pokoju dziecięcym czy salonie, a także w gabinecie.

Dostarcza MALL