Ceramic Blade Lunartec Ophelia Lounge LED
539 zł

Ostatnia sztuka w tej cenie!

Idealne światło do sypialni i pokoju gościnnego. ** Zwłaszcza nadaje się do czytania. Można ustawić lampę według potrzeby dzięki przegubom. **Elegancka lampa z satynowego metalu nadaje się do wszystkich wnętrz.


Ceramic Blade lampka nocna LED, kolorowy jednorożec
69 zł

Ostatnia sztuka w tej cenie!

Dzieci będą spały spokojnie i wyśnią niejedną fantastyczną przygodę dzięki tej ślicznej stołowej lampce do pokoju dziecięcego. Posiada ona diody LED, które zmieniają kolor. Lampka jest wykonana z tworzywa sztucznego. Odpowiednia dla dzieci od 3 roku życia. Lampka nocna Ceramicblade z jednorożcem działa na baterie 3× LR44.


Ceramic Blade Lunartec czarna lampa stojąca LED NC-6960
455 zł

Ostatnia sztuka w tej cenie!

Stylowa czarna lampa stojąca w retro stylu o przyjemnym,ciepłym i oszczędnym białym świetle SMD LED. Zwłaszcza odpowiednia do sypialni lub pokoju gościnnego. Dzięki dwom przegubom jest górna część lampy całkowicie obrotowa.


Ceramic Blade Lunartec LED lampa biurkowa Silver Moon
262 zł

Lampa biurkowa Ceramic-blade Lunartec LED Silver Moon będzie zawsze w zasięgu ręki. Oszczędne światło wyposażone jest w high-tech energię świetlną. Może służyć także jako lampka do czytania w sypialni, na nocnym stoliku lub w biurze.


Ceramic Blade Lunartec ściemniana lampa biurkowa NX-650
305 zł

Ostatnia sztuka w tej cenie!

Lampa biurkowa Ceramic Lunartec NX-650 o bardzo niskim zużyciu jest ściemniana. Lampa dysponuje pochyłym światłem, głowica lampy zapewnia doskonałe oświetlenie pod pożądanym kątem. Bezproblemowo można pokierować światło tam, gdzie go potrzebujesz oraz jest ściemniana.


Ceramic Blade projektor zewnętrzny LED
1 371 zł
+ darmowa dostawa

Projektor zewnętrzny ze światłami LED i powierzchnią projekcyjną do 50 m² oraz mocą 4 żarówek LED 3 W. Produkt jest wodoodporny, odporny na warunki atmosferyczne. Zewnętrzny projektor LED Ceramicblade zawiera 7 płyt obrazu w 4 zestawachmożliwość dostosowania trybów. Przewód łączący ma długość 135 cm, regulacja kąta możliwa jest za pomocą śruby.


Ceramic Blade przenośny projektor LED DJ Disco Th3 Party
60 zł

Ten projektor to ułatwienie przygotowania każdego przyjęcia domowego. Wykorzystuje on migające diody LED w kilku kolorach (czerwony, zielony, niebieski, pomarańczowy) ma łatwy w obsłudze uchwyt. Przenośny projektor LED Ceramicblade DJ Disco Th3 Party działa na 3 baterie AA.


Ceramic Blade jednorożec kolorowy, świecący
39 zł

Nowoczesna lampa z motywem ulubionej baśniowej istoty, charakteryzuje się długotrwałością i bezpieczeństwem. Świecący jednorożec Ceramicblade nie rozbije się przy upadku na ziemięnie ma ryzyka poparzenia się po dotknięciu lampki. W pokoju dziecięcym znajduje zastosowanie także jako zabawka. Dostępne kolory: czerwony, zielony, niebieski.


Ceramic Blade Lunartec Lampa słoneczna Śniący anioł LED
135 zł

Lampa słoneczna Ceramic Śniący Anioł LED zamienia światło słoneczne w nocny romantyczny nastrój. Światło zasilane energią słoneczną, w ciągu dnia światło zasila się za pomocą panelu słonecznego. Cała dekoracja odporna jest pluskającą wodę, co sprawia że jest przystosowana do użycia na zewnątrz.