Retlux dekoracja świetlna - jeleń 30LED
135 zł

97 zł

Ostatnia sztuka w tej cenie!

Oryginalna dekoracja świetlna od marki Retlux doskonale nadaje się do użytkowania zarówno na zewnątrz, jak i w domu. Świecąca dekoracja w kształcie jelenia o wymiarach 30,5×37×10 cm, wykonana jest z akrylu.


Koopman lampa wierzba 72 LED, 120 cm, ciepły biały
149 zł

134 zł

Ostatnia sztuka w tej cenie!

Lampa w kształcie drzewa Marex Trade wyposażona jest w 72 lampki LED – diody tworzą ciepłe białe światło, zapewniając przyjemną atmosferę. Dodatkowo, rozwiązanie z pewnością będzie ciekawym i niekonwencjonalnym dodatkiem do domu.


EMOS świecznik LED biały 3x AA, ciepła biała, timer
66 zł

Nowość

Świąteczna dekoracja w kształcie świecznika od marki Emos na pewno rozświetli, i to dosłownie, każdy świąteczny stół czy okno. Świeci przyjemnym światłem o ciepłej białej barwie. Przeznaczony do użytku wewnętrznego, do działania potrzebuje 3 baterii AA.


EMOS świecznik LED czerwony, 3x AA, ciepła biała, timer
85 zł

Nowość

Świąteczna dekoracja w kształcie świecznika od marki Emos na pewno rozświetli, i to dosłownie, każdy świąteczny stół czy okno. Świeci przyjemnym światłem o ciepłej białej barwie. Przeznaczony do użytku wewnętrznego, do działania potrzebuje 3 baterii AA.


Koopman lampa jabłoń 192 LED, 150 cm, ciepły biały-6%
215 zł

200 zł

Ostatnia sztuka w tej cenie!

Lampa w kształcie drzewa Marex Trade wyposażona jest w 192 lampki LED – diody tworzą ciepłe białe światło, zapewniając przyjemną atmosferę. Dodatkowo wyposażona jest w zegar umożliwiający automatyczne wyłączanie.


MiPOW Playbulb String inteligentny łańcuch LED, 10 m
285 zł

Rozświetl swoją choinkę 16 milionami kolorów lub 5 różnymi efektami świetlnymi za pomocą inteligentnego, dekoracyjnego łańcucha Playbulb™ z łańcuchem LED. 40 pełnobarwnych diod LED świeci 3,5 razy jaśniej niż inne łańcuchy dekoracyjne, a jednocześnie ma niski pobór mocy, który może być zasilany przez power bank.


Retlux łańcuch lampek choinkowych, 50LED, timer, wielobarwny
35 zł

Łańcuch lampek choinkowych Retlux wyposażony jest w timer i nadaje się zarówno do wnętrz, jak i do użytku na świeżym powietrzu. Klasyczny łańcuch dekoracyjny o długości dziesięciu metrów posiada 50 diod LED, które oświetlą Twoje świąteczne drzewko paletą kolorów.


Retlux łańcuch lampek choinkowych, 150LED, timer, wielobarwny
69 zł

Ostatnia sztuka w tej cenie!

Łańcuch lampek choinkowych marki Retlux wyposażony jest w timer i nadaje się zarówno do wnętrz, jak i do użytku na świeżym powietrzu. Klasyczny łańcuch długości 15 metrów posiada 150 diod LED, które oświetlą Twoje świąteczne drzewko paletą kolorów.


Retlux łańcuch lampek choinkowych, 150LED, timer, ciepły biały
69 zł

Łańcuch lampek choinkowych Retlux wyposażony jest w timer i nadaje się zarówno do wnętrz, jak i do użytku na świeżym powietrzu. Klasyczny łańcuch długości 15 metrów posiada 150 diod LED, które oświetlą Twoje świąteczne drzewko ciepłą bielą.


Retlux siatka świetlna 120 x LED zimna biel
69 zł

Siatka świetlna marki Retlux idealnie nadaje się do powieszenia na oknie – gwarantując niepowtarzalny i przytulny klimat. Siatka zawiera 120 diod LED, które emitują zimne, białe światło.


Retlux łańcuch świetlny 600LED Zimna biel
119 zł

Ten łańcuch świetlny od marki Retlux doskonale nadaje się do użytkowania zarówno na zewnątrz, jak i w domu. Łańcuch jest lekki, posiada 600 diod LED. Kolor światła – zimna biel.


Retlux dekoracja świetlna - miś 16LED-30%
69 zł

48 zł

Wyprzedaż

Oryginalna dekoracja świetlna od marki Retlux doskonale nadaje się do użytkowania zarówno na zewnątrz, jak i w domu. Świecąca dekoracja w kształcie misia ma wymiary 13,5 × 19 × 9,5 cm.


Retlux dekoracja świetlna - renifer z saniami 198LED
249 zł

Oryginalna dekoracja świetlna od marki Retlux doskonale nadaje się do użytkowania zarówno na zewnątrz, jak i w domu. Świecąca dekoracja w kształcie renifera z saniami ma wymiary 120 × 59 × 23 cm.


Retlux gwiazdki 16LED Ciepła biel
45 zł

Ostatnia sztuka w tej cenie!

Oryginalna dekoracja świetlna od marki Retlux doskonale nadaje się do użytkowania w pomieszczeniach. Świecąca dekoracja z pięknymi gwiazdkami zapewni świąteczny klimat.


Retlux łańcuch świetlny 30 LED ciepła biel
19 zł

17 zł

Oryginalna dekoracja świetlna od marki Retlux doskonale nadaje się do użytkowania w pomieszczeniach. Lekki łańcuch świetlny z 30 diodami LED zapewni świąteczny klimat.


Retlux LED projektor z efektem fal wodnych
219 zł

Ostatnia sztuka w tej cenie!

Projektor LED z efektem fali wodnej rzuca niebieskie światło na otoczenie, dzięki czemu będzie wyglądać jak w królestwie lodu. Projektor LED Retlux jest przeznaczony do użytku na zewnątrz


Kaemingk obraz podświetlany LED "Zaśnieżona ścieżka"
109 zł

Ostatnia sztuka w tej cenie!

Obraz podświetlany LED „Zaśnieżona ścieżka“ marki Kaemingk z widokiem na zaśnieżoną uliczkę oraz latarnie już na pierwszy rzut oka sprawi, że poczujesz nadchodzącą zimę i święta.


Kaemingk lampki choinkowe LED, "1-2 glow compact" – 6 łańcuchów
219 zł

Ostatnia sztuka w tej cenie!

Lampki choinkowe LED marki Kaemingk stanowią piękną dekorację dla świątecznego drzewka. Na jednym sznurze znajduje się 6 łańcuchów o różnych długościach, które ułatwiają dekorowanie. Ponadto zawierają 540 diod w klasycznym, ciepłym kolorze, który odcieniem przypomina płomień świecy.


Kaemingk obraz podświetlany LED "Kolaż Gałązki"
116 zł

Ostatnia sztuka w tej cenie!

Obraz podświetlany LED „Kolaż Gałązki“ marki Kaemingk to pięknie oświetlony kolaż świątecznych zdjęć, który stworzy wyjątkową i ciepłą atmosferę w każdym domu.


EMOS ozdoba świąteczna, śnieżna gwiazda, 20 LED
35 zł

Ostatnia sztuka w tej cenie!

Ozdoba świąteczna marki Emos w formie rattanowej gwiazdy składa się z 20 lampek LED. Gwiazda zasilana jest bateriami, dzięki czemu można ją umieścić w dowolnym miejscu.


Kaemingk obraz podświetlany LED "Sanki"
65 zł

Ostatnia sztuka w tej cenie!

Obraz podświetlany LED „Sanki“ marki Kaemingk w białej kolorystyce z zimowym motywem sanek jest podświetlany diodami LED. Z pewnością pozytywnie wpłynie na świąteczną atmosferę w każdym domu.


Kaemingk światełka na choinkę LED
182 zł

Ostatnia sztuka w tej cenie!

Światełka na choinkę LED marki Kaemingk w kształcie klasycznego łańcucha LED zapewnią doskonałe oświetlenie choinki i będą pasować do wszystkich kolorów ozdób choinkowych.


Solight gwiazda rattanowa 10 LED biały
45 zł

Wyprzedaż

Rattanowa gwiazda marki Solight nada pomieszceniu niezwykłą atmosferę. Ma 34,5 cm wysokości i jest oświetlona przez 10 diod LED. Przeznaczona wyłącznie do użytku w pomieszczeniach.


EMOS bałwanek świąteczny 30 LED
39 zł

Ostatnia sztuka w tej cenie!

Świąteczny bałwanek LED marki Emos świeci dzięki 30 żarówkom LED. Jego stopień ochrony IP44 zapewnia bezpieczne użytkowanie na zewnątrz.


EMOS lampki świąteczne 100 LED, bursztynowy
59 zł

Ostatnia sztuka w tej cenie!

Lampki świąteczne marki Emos zawierają 100 diod LED, które generują piękne, bursztynowe światło. Łańcuch świetlny ma aż 10m i wyposażony został w timer.


EMOS lampki świąteczne LED, 8 m, ciepły biały, zegar
49 zł

Lampki świąteczne marki Emos zawierają wbudowany timer, dzięki czemu automatycznie wyłączą się w po 6 godzinach. Dekoracja zasilana jest z sieci i ma długość 8 metrów. Lampki świąteczne można bezpiecznie używać na zewnątrz.


EMOS łańcuch 100 LED nano – długość 2,4m, zimna biała, timer
58 zł

Ostatnia sztuka w tej cenie!

Łańcuch 100 LED nano marki Emos z praktycznym timerem idealnie sprawdzi się w każdym domu w okresie Świąt Bożego Narodzenia. Przeznaczony tylko do użytku w pomieszczeniach. Stopień ochrony: IP20. Barwa światła: zimna biała.


EMOS łańcuch świetlny 40 LED – kulki 2,5 cm, 4 m, wielobarwny
52 zł

Ostatnia sztuka w tej cenie!

Łańcuch świetlny Emos z 40 żarówkami LED ozdabia każde wnętrze. Za pomocą timera możliwe jest automatyczne włączenie świateł o wybranej godzinie. Dzięki ochronie IP44 łańcuch może być również stosowany na zewnątrz.


Kaemingk dekoracja świąteczna LED "Choinka", 30 x LED, brązowy ratan
138 zł

Ostatnia sztuka w tej cenie!

Dekoracja świąteczna LED „Choinka“ marki Kaemingk rozświetli każdy dom świątecznymi światełkami, dzięki którym poczujesz ciepłą i wyjątkową atmosferę, towarzyszącą Świętom Bożego Narodzenia. Została wykonana z wysokiej jakości ratanu w kolorze brązowym i stanowi doskonały dodatek do zimowych dekoracji. 30 diod LED rozjaśni każdy kąt.


Kaemingk lampki choinkowe LED, "1-2 glow compact" – 5 łańcuchów, białe światło
182 zł

Ostatnia sztuka w tej cenie!

Lampki choinkowe LED marki Kaemingk stanowią piękną dekorację dla świątecznego drzewka. Na jednym sznurze znajduje się 5 łańcuchów o różnych długościach, które ułatwiają dekorowanie. Ponadto zawierają 400 diod w klasycznym, ciepłym kolorze, który odcieniem przypomina płomień świecy.


Kaemingk obraz podświetlany LED "Sceneria" z kubkiem
65 zł

Ostatnia sztuka w tej cenie!

Obraz podświetlany LED marki Kaemingk to ładnie oświetlony kolaż zdjęć z motywami Świąt Bożego Narodzenia oraz zimy, który stworzy wyjątkową, świąteczną atmosferę w każdym domu.


Kaemingk światełka na choinkę LED "BASIC"
105 zł

Ostatnia sztuka w tej cenie!

Światełka na choinkę LED „BASIC“ marki Kaemingk w kształcie klasycznego łańcucha LED zapewnią doskonałe oświetlenie choinki i będą pasować do wszystkich kolorów ozdób choinkowych.