Seizis ozdoba świąteczna - wodospad 360 LED, wysokość 1,5 m, zewnętrzna - biała
243 zł

Dekoracja święteczna przypominająca wodospad wyposażona jest w 360 lampek LED i została wyprodukowana przez firmę SEIZIS. Ozdoba zawiera stopień ochrony IP44, dzięki czemu nadaje się do użytku zarówno w pomieszczeniach, jak i w ogrodzie. Dekoracja w połączeniu ze śnieżnym krajobrazem wprowadzi wspaniały, świąteczny klimat.

Retlux dekoracja świetlna - jeleń 30LED
116 zł

Oryginalna dekoracja świetlna od marki Retlux doskonale nadaje się do użytkowania zarówno na zewnątrz, jak i w domu. Świecąca dekoracja w kształcie jelenia o wymiarach 30,5×37×10 cm, wykonana jest z akrylu.

Seizis dekoracja świąteczna, sople 10 LED
125 zł

Dekoracja świąteczna marki Seizis w kształcie lodowych sopli, świetnie sprawdzi się podczas ozdabiania domu w świąteczne dni. Sople migają, nadając przyjemną atmosferę i zapewniając oryginalny wystrój.

EMOS łańcuch 40 LED nano srebrny, 4 m, zimna biel, z czesomierzem
28 zł

Łańcuch marki Emos40 żarówkami LED, ukrytymi w małych kropelkach, dodaje świątecznej atmosfery każdego domu i oświetli kilka pomieszczeń. Dzięki stopniowi ochrony IP44 można go używać na zewnątrz, a z czasomierzem nigdy nie zapomni się o światłach.

Retlux siatka świetlna 120 x LED zimna biel
76 zł

Siatka świetlna marki Retlux idealnie nadaje się do powieszenia na oknie – gwarantując niepowtarzalny i przytulny klimat. Siatka zawiera 120 diod LED, które emitują zimne, białe światło.

Seizis lampki świąteczne na zewnątrz/kurtyna świetlna 180 LED biały
90 zł

Lampki świąteczne marki Seizis przeznaczone do użytku na zewnątrz, wyposażone zostały w żarówki LED, które świetnie prezentują się w oknach lub drzwiach. Oświetlenie nadaje przytulną, świąteczną atmosferę, a żarówki gwarantują niski pobór mocy przy wysokiej jasności.

Seizis topniejące sopelki 10 LED, 20 cm, zewnętrzne, białe
140 zł

Topniejące sopelki marki Seizis tworzą nastrojowy efekt topienia się sopli na krawędzi dachu lub okien. Zostały zaprojektowane tak, aby sprawnie działały na zewnątrz w zimie. Ponadto charakteryzują się niskim zużyciem energii.

Seizis ozdoba ogrodowa LED, renifer
109 zł

Ozdoba ogrodowa LED marki Seizis w kształcie renifera oświetli przestrzeń przed domem i nada przyjemną, świąteczną atmosferę.

EMOS EMOS lampki choinkowe 75 LED 7,5 m ciepła biel
55 zł 44 zł

Lampki choinkowe mają 7,5 m długości i są wyposażone w 75 żarówek LED w kształcie łezki. Uniwersalny kształt lampek umożliwa wykorzystywanie ich jako dekoracij przez cały rok.

EMOS Lampki choinkowe 100 LED, 10 m, zimna biel/multikolor, programy
85 zł

Łańcuch świetlny od marki Emos ze 100 diodami LED wystarczy na całe, świąteczne drzewko. Świeci zimnym, białym, lub wielokolorowym światłem i umożliwia wybór spośród 8 trybów oświetlenia. Dzięki IP44 można go używać również na zewnątrz.

EMOS Lampki choinkowe 100 LED, 10 m, zimna/ciepła biel, programy
74 zł 59 zł

Łańcuch świetlny od marki Emos ze 100 diodami LED wystarczy na całe, świąteczne drzewko. Świeci zimnym i ciepłym, białym światłem i umożliwia wybór spośród 8 trybów oświetlenia. Dzięki IP44 można go używać również na zewnątrz.

EMOS Lampki choinkowe 120 LED 12 m vintage
57 zł

Oświetlenie choinkowe wyposażone w 120 żarówek LED zawsze oświetli całą choinkę w wybranym przez Ciebie momencie. Lampki choinkowe są bowiem wyposażne w timer, dzięki któremu już nie musisz się zastanawiać, czy światełka na zewnątrz są włączone.

EMOS Lampki choinkowe 150 LED 15 m ciepła biel
59 zł

Lampki choinkowe będą idealną dekoracją bożonarodzeniowej choinki, choć dzięki uniwersalności tej ozdoby można korzystać z nich przez cały rok. Światełka choinkowe mają długość 15 m i składają się ze 150 żarówek LED w kształcie łezki.

EMOS Lampki choinkowe 150 LED 15 m multicolor
59 zł 52 zł

Lampki choinkowe będą idealną dekoracją bożonarodzeniową w pomieszczeniu czy na zewnątrz, choć dzięki uniwersalności tej ozdoby można korzystać z nich przez cały rok. Oświetlenie choinkowe z lampkami w kształcie łezki świecącymi wszystkimi barwami tęczy jest produktem znanej na rynku firmy EMOS.

EMOS Lampki choinkowe 150 LED 15m zimna biel
61 zł 52 zł

Lampki choinkowe mają 15 m długości i są wyposażone w 150 żarówek LED w kształcie łezki. Uniwersalny kształt lampek pozwala na używanie ich jako ozdoby przez cały rok.

EMOS Lampki choinkowe 300 LED ciepła biel 5x0,7 m
94 zł

Lampki choinkowe są podłączane do sieci za pomocą kabla zasilającego o długości 5 m. Lampki choinkowe przypominające firankę składają się z 300 żarówek LED, są wyposażone w różne tryby świecenia, które z pewnością pięknie rozświetlą fasadę domu, lub balkon.

EMOS Lampki choinkowe 40 LED 4 m multicolor
32 zł

Łańcuch lampek choinkowych firmy Emos, składający się z 40 żarówek. Żarówki świecą wszystkimi barwami tęczy i są idealną dekoracją zarówno w pomieszczeniach, jak i na zewnątrz, nie tylko w święta.

EMOS Lampki choinkowe 75 LED 7,5 m multicolor
39 zł

Łańcuch lampek choinkowych firmy Emos, składający się z 75 żarówek w kształcie łezki. Żarówki świecą wszystkimi barwami tęczy i są idealną dekoracją zarówno w pomieszczeniach, jak i na zewnątrz, nie tylko w święta.

EMOS Lampki choinkowe RETRO LED 20 szt, 7 m
26 zł

Lampki choinkowe RETRO LED 20 szt mogą być stosowane zarówno w pomieszczeniu, jak i na zewnątrz. Zapewnią ciepłe, białe światło przez aż 50 000 godzin, a dzięki długiemu kablowi są wygodne i praktyczne w użyciu.

EMOS lampki świąteczne, 10m, zimna biel
186 zł 158 zł

Lampki świąteczne marki Emos wyposażono w 600 żarówek LED, które można przełączać na 8 różnych trybów poprzez kilkakrotne naciśnięcie przycisku. Lampki generują piękne białe światło.

EMOS lampki świąteczne LED, 4m, bursztynowy
35 zł

Lampki świecące marki Emos40 diodami generują ciepłe, pomarańczowe światło. Łańcuch świąteczny ma długość 4m i nadaje się również do użytku na zewnątrz.

EMOS łańcuch 40 LED nano miedziany, 4 m, zimna biel, z czesomierzem
35 zł 28 zł

Łańcuch marki Emos40 żarówkami LED, ukrytymi w małych kropelkach, dodaje świątecznej atmosfery każdego domu i oświetli kilka pomieszczeń. Dzięki stopniowi ochrony IP44 można go używać na zewnątrz, a z czasomierzem nigdy nie zapomni się o światłach.

EMOS łańcuch Party bulb 50 LED, biały
90 zł

Łańcuch LED EMOS Party bulb składa się z 10 okrągłych żarówek, w których ukryte jest 50 diod LED. Model o ciepłej, białej barwie światła pozwoli na stworzenie wyjątkowej atmosfery zarówno na zewnątrz, jak i wewnątrz budynku.