T-tomi pieluszka wierzchnia TREES

Ocena: 5 9 ocen Marka: T-tomi Nr katalogowy: 1356113001

T-tomi pieluszka wierzchnia TREES

Pieluszka wierzchnia T-TOMI, wykonana ze 100% poliestru z poliuretanowym wykończeniem, jest nieprzepuszczalna, ale i doskonale oddychająca. Pieluszka jest wyposażona w zatrzaski, które ułatwiają regulację rozmiaru. Nadają się do wszystkich rodzajów pieluch, takich jak kwadratowe, wielowarstwowe i pieluchomajtki. Trzymają pieluchę na miejscu i chronią odzież przed wilgocią, nawet z wszytymi skrzydełkami wewnętrznymi. Pełny opis

68
5 9

68 zł Z VAT

Nr katalogowy: 1356113001

Oblicz ratę

Pełny opis

Opis produktu

Pieluszka wierzchnia T-TOMI, wykonana ze 100% poliestru z poliuretanowym wykończeniem, jest nieprzepuszczalna, ale i doskonale oddychająca. Pieluszka jest wyposażona w zatrzaski, które ułatwiają regulację rozmiaru. Nadają się do wszystkich rodzajów pieluch, takich jak kwadratowe, wielowarstwowe i pieluchomajtki. Trzymają pieluchę na miejscu i chronią odzież przed wilgocią, nawet z wszytymi skrzydełkami wewnętrznymi.

  • 100% poliester z powłoką PUL
  • wewnętrzne skrzydełka
  • odpowiednia do wszystkich typów pieluch
  • nieprzepuszczalne, ale i oddychające
  • Nowoczesny design
  • odpowiednie do 4 – 15 kg

Produkty T-TOMI spełniają wymagania rozporządzenia Ministra Zdrowia nr 84/2001 Coll. w sprawie wymogów higieny dla zabawek i produktów dla dzieci poniżej 3. roku życia.


Parametry

Parametry produktu %1% %2%

Kolor zielony
Rozmiar pieluchy M
Plażowe nie
Rodzaj zapięcia haftka
Zestaw nie